Skocz do zawartości

[zabawa] z Fluffle "gdzie są ciastka?"


Recommended Posts

Violet zarumieniła się.
-Ja...? -spytała cichym głosikiem. Spojrzała na trójkę kucyków w tym jednego nie naturalnie puszystego.
-Tak ty -powiedziała biała klacz. Źrebak wahał się chwilę z odpowiedzią w między czasie kopytkiem ścierając okruszki z buzi.
-V-violet Star -jęknął przestraszony fioletowy pegaz.

Link do komentarza
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

-I co? jakie wyniki?-nagle coś szturchnęło mnie w nogę. Ku swojemu przerażeniu odkryłem że mam motyla na grzbiecie, a Fluffle puff stoi nieopodal.-Jak się nazywasz i gdzie ewentualnie mógłbym Cię później znaleźć?-powiedziałem widząc że Fluffle puff nie zamierza temu motylowi odpuścić.

Link do komentarza

-Aha  to w po...-Różowa kula włosów spadła mi na grzbiet, motyl odleciał, a Fluffle dopiero teraz zauważyła Locę. Lekko przestraszona stanęła za mną i nieustannie wpatrywała się w wilka. Po jakimś czasie doszedłem do siebie.-... oułaa.-zauważyłem Fluffle z przerażeniem wpatrującą się w wilka.

-Pft.-popchnęła mnie na Locę, a kiedy zauważyła że nic mi kopytka nie odgryzło podeszła bliżej. Ja akurat odszedłem od wilka przez co Fluffle nie zatrzymywana przez nikogo podeszła do Loci i ją przytuliła.

-Ekhem... korzystając z okazji Fluffle to jest Loca, Loca to jest Fluffle puff.-Fluffle odeszła i stanęła mi przy boku miło uśmiechając się do nowo poznanej istoty.

Link do komentarza
  • 2 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...