Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Sign in to follow this  
Feather

[OC] Feather aka "Pan Łaskotek"

Recommended Posts

post-1527-0-96355400-1369665850_thumb.jp

Imię: Feather
Rasa: Pegaz
Wiek: 16 lat
Płeć: Ogier
Wygląd:
*Oczy:Szare.
*Grzywa i ogon: Czarne, średniej długości.
*Ciało: Biała, czysta, pachnąca sierść, zawsze zadbane kopytka, średnia sylwetka i średni wzrost. Przeciętnie - nie za gruby, ale jednocześnie nie jest chudziutki. Dosyć zwinny w walce i w łóżku.
*Ubranie: Zależnie od pory roku - w wiosnę i jesień preferuje ubrania, jakie można utożsamić z subkultorami rockowymi (ramoneska, dżinsy, glany na tylne kopytka, pieszczochy, łańcuchy itd), latem chadza bez ubrań. Zimą nosi grube, długie, czarne płaszcze.
*Cechy szczególne: W zasadzie brak. No chyba, że zaliczymy pociągi do łaskotek.

Uroczy znak: Białe piórko.
Opis postaci: Zacznę może od charakteru: Feather, znany także jako "Pan Łaskotek", jest miłym, otwartym i tolerancyjnym kucykiem. Uwielbia żartować, zabawę, dobrą muzykę. Przede wszystkim jednak, wspomnieć muszę, że ubóstwia łaskotki. I to w różnym kontekście - zarówno jako zwykłą zabawę, ale jeszcze bardziej jako "nie-zwykłą-i-niewinną" zabawę (ma do nich słabość, ogromną, zazwyczaj taka zabawa bywa dla niego bardzo... pobudzająca). Nie znosi on jednak wszelkiej obłudy, nieszczerości, gdy jest wykorzystywany dla czyjejś jednostronnej korzyści.
Historia: Feather urodził się w Cloudsdale, gdzie spędził piętnaście lat swojego życia. Tam chodził do szkoły lotniczej, kształtował się pod kierunek militarny-bronioznawca (wcześniej oczywiście skończył szkoły podstawowe). Jego wyniki w nauce zawsze były stosunkowo dobre, nigdy nie miał z nią problemów. Rodzina, z której pochodził, była dosyć zamożna. Wychował się z dwoma siotrami, które ukochał. Inaczej zaś było z ojczymem, oraz uległą mu matką - ogier znęcał się nad nim psychicznie, widząc jego łaskotkowe skłonności, bowiem był to ktoś, kto nienawidził wszelkich odchyłów. Później doszła do tego ciężka muzyką, która stała się dla niego ucieczką od rzeczywistości, której również nie rozumiał. Łaskotek był karany za każdą możliwą rzecz, wiecznie wypytywany o wszystko przez ojczyma, do czego wturowała mu matka. Tą znienawidził w zasadzie jeszcze bardziej. Jednego dnia mówiła mu, że porozmawia z nim, że tak już dalej być nie może, innym zaś razem po prostu sama go opieprzała, za co się dało.
Podobno jego prawdziwy ojciec zginął, źle rozganiając burzową chmurę.
Wróćmy jednak do jego edukacji - zdobył tytuł mistrza juniorów w półmieczu (Co i tak nie zostało docenione przez ojca, który wlepił mu karę, by nie został mordującym innych psychopatą). Jego koszmar skończył się, gdy dziadek wręczył mu w prezencie klucze do domku, na obrzeżach Ponyville, pół roku przed urodzinami. Pegaz uciekł z domu i zaczął prowadzić normalne życie, zajmując się pomocą w sklepie muzycznym...
Przedmioty przy sobie: Miecz półtorakopytny, klucz do domku (W którym są sprzęty domowe i to, co zdobył przez pół roku pobytu w Ponyville), malutka sakiewka z tajemniczym proszkiem.
Dodatkowe: Pegaz jest podejrzewany o tajemnicze porwania...

 

Postanowiłem pochwalić się OC w formie karty postaci takiej ;) możecie go spotkać na forum Pony Utopia i Agothis :P

 

Edited by Feather

Share this post


Link to post

Nareszcie wstawiłeś :D

Ja tam Feathera lubię, ponieważ poznałam go na Utopii moją Pokemoną. Nic dodać, nic ująć.

Share this post


Link to post

Nareszcie wstawiłeś :D

Ja tam Feathera lubię, ponieważ poznałam go na Utopii moją Pokemoną. Nic dodać, nic ująć.

I Feather, i ja lubimy Pokemonkę ;)

Share this post


Link to post

A Feathera bardzo lubią jego dzieci. I wnuki. No cóż, utopijny Feather ma tak bujną historię, że straszliwie długi fic by można było o nim napisać ^^.

Share this post


Link to post

A Feathera bardzo lubią jego dzieci. I wnuki. No cóż, utopijny Feather ma tak bujną historię, że straszliwie długi fic by można było o nim napisać ^^.

No, dokładnie! Na Utopii przeżył już bardzo wiele, dlatego daję "startową historię" :P 

Share this post


Link to post
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
×
×
  • Create New...