Skocz do zawartości

Dzień Dziecka z My Little Pony w Łodzi ;)


Redaveness

Recommended Posts

mlpdd1600.jpg

 

http://www.portlodz.pl/pl-pl/news-and-events/swietujemydziendziecka_05

 

Witajcie.

Dla wszystkich z okolic Łodzi mam niezłą ciekawostkę, otóż z okazji dnia dziecka do Port Łódź zawita My Little Pony! :pinkie: 

Oczywiście nie trudno się domyślić, że impreza jest skierowana do najmłodszych milusińskich.

Mimo to pomyślałem, że to wspaniała okazja, żeby się spotkać. :derp2:

Możemy najpierw zobaczyć jakie atrakcje przygotował Port Łódź, a później pójść razem coś wszamać, wypić etc. :muffin:  :cydr:  :megusta:

 

Piszcie co o tym myślicie i rzucajcie pomysły na spędzenie razem czasu.  :squee:

Edytowano przez Redaveness
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

W każdej strefie animacji, poza gwarantowaną zabawą, czekają super gadżety „My Little Pony” oraz „Transformers” - upamiętniające to szczególne święto najmłodszych uczestników imprezy.

W każdej strefie animacji, poza gwarantowaną zabawą, czekają super gadżety „My Little Pony” oraz „Transformers” - upamiętniające to szczególne święto najmłodszych uczestników imprezy.

W każdej strefie animacji, poza gwarantowaną zabawą, czekają super gadżety „My Little Pony” oraz „Transformers” - upamiętniające to szczególne święto najmłodszych uczestników imprezy.

 

Hellou?

MLP?

Za darmo?

:bonbon2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

 

 

 

 

 

 

 

 

Hellou?

MLP?

Za darmo?

:bonbon2:

 

Hmm... te gadżety to jakieś zwyczajne dyplomy, naklejki i długopisy. Nie zauważyłem, żeby dzieci dostawały coś fajniejszego. No i podkreślę, że to jednak nie wygląda tak super. Tylko przedszkolaki mogą cokolwiek wygrać w konkursach,  a cała impreza obraca się własnie wśród najmłodszych. Nie ma to nic wspólnego z promocją MLP i darmowymi gadżetami dla każdego.  :YhZzy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... te gadżety to jakieś zwyczajne dyplomy, naklejki i długopisy. Nie zauważyłem, żeby dzieci dostawały coś fajniejszego. No i podkreślę, że to jednak nie wygląda tak super. Tylko przedszkolaki mogą cokolwiek wygrać w konkursach,  a cała impreza obraca się własnie wśród najmłodszych. Nie ma to nic wspólnego z promocją MLP i darmowymi gadżetami dla każdego.  :YhZzy:

 

No ale kucyki :octcry:

 

Idąc Twoim tokiem myślenia nie potrafię zrozumieć dlaczego w ogóle założyłeś ten temat...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to łódzcy bronies i z okolic Łodzi spotykają się w każdą sobotę o 12/ pod ratuszem na Placu Wolności.

Ale ja jestem hipsterem, bo mam 56 km do Łodzi, a chcę jechać ponad 400 km na Zgorzelecki  :rainderp:

Edytowano przez Aglet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że do Łodzi mam 315km ale mniejsza z tym. Był ktoś na tym wydarzeniu? Może jakieś zdjęcia albo opinie? COKOLWIEK?

Ja mogę pomarzyć że kiedykolwiek zobaczę takie coś dlatego chciałbym chociaż ujrzeć namiastkę tego co się tam działo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...