Skocz do zawartości

War Thunder


Frytek202

Recommended Posts

O rany cinek czepiasz się o taki szczegół, a co on ma pisać jakieś wyparacowanie na A4 na tamet że szuka towarzyszy na War Thundera ?? No bez jaj stary. A tak do tematu ja z wielką chęcią mogę zagrać w  WT mój nick to Zvezda19 w razie "W" pisz na PW albo na skype które jest podane w profilu.

 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ja chyba w to zacznę grać. Grałem trochę w WoP, ale słaby matchmaking mnie zraził. Albo było 10 graczy na samolotach o 3 tiery wyższe, albo było się jednym np. T5 na same T3. >.< A ta gra wygląda na o wiele lepiej zbalansowaną, ładniejszą, i sam design wygląda na mądrzejszy niż w P2W WoPie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba w to zacznę grać. Grałem trochę w WoP, ale słaby matchmaking mnie zraził. Albo było 10 graczy na samolotach o 3 tiery wyższe, albo było się jednym np. T5 na same T3. >.< A ta gra wygląda na o wiele lepiej zbalansowaną, ładniejszą, i sam design wygląda na mądrzejszy niż w P2W WoPie.

 

W takim razie zapraszam do naszej eskadry ;).

Zgadza się, gra jest dużo bardziej zbalansowana ( nie na durnego systemu HP ), tutaj tier 2/3 może ze spokojem konkurować z wyższymi, liczą się umiejętności pilota.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Joystick właśnie przyszedł, zaraz go wypróbuję. :rainderp:

 

Profesjonalista widzę :D .

W piątek pod wieczór napiszę dokładnie o której będę, mój nick itp. Mam cały dzień wolny więc kupię kilka browarków i można grać.

Mogę załatwić kanał teamspeak z hasłem jak chcecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...