Skocz do zawartości

War Thunder


Frytek202

Recommended Posts

Jutro, szanowni państwo, to jest XXIV Trójmiejski Ponymeet, który mnie zaabsorbuje w 100%, gdyż jestem organizatorem :D Będę wolny w niedzielę wieczorem ;)

 

Rozumiem, w niedziele też pewnie trochę pogram.

Życzę udanej zabawy ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...


Z tego, co ja wiem, to czołgi będą dopiero 29 listopada.

 

29 listopada? Jak się nie mylę to wczoraj byłem na forum war thunder i mówili o 15 listopada... chyba że chodziło o zamknięte testy... hmm...

Tak czy inaczej World of Tanks już może pakować manatki :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sobie latam w tej gierce. Póki co mam zaledwie 9 poziom u ruskich. Nick w grze "Datkim".

 

Zamknięta beta czołgów rozpocznie się w okolicach 4 grudnia. Trzeba zadania wykonywać, by zwiększyć swoje szanse na dostanie się tam. Podobno będą codziennie coraz trudniejsze, a za najlepsze wyniki są nagrody rzeczowe. Ja mam wszystkie zadanka (3) póki co zrobione całkowicie.

Przypominam też o "Złotym listopadzie" - w każdą niedzielę można zdobyć kilkaset złotych orzełków. 

Edytowano przez Dat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah ta piękna jesień, jest dokładnie tak samo złota, jak nasza ostatnia obietnica, dotycząca właśnie Złotego Listopada. Przetrzyjcie oczy i szybko włączcie War Thundera, bo w ten weekend macie szansę na zdobycie nawet 600 Złotych Orłów! Doskonale wiemy, że nasi gracze pochodzą z każdego zakątka globu, dlatego też event odbywać się będzie w dwóch turach,a co za tym idzie w każdej turze czeka na was 300ZO.
  • Pierwsza tura: Od Niedzieli, 17 listopada, 3:00 do 7:00
  • Druga tura: Od Niedzieli, 17 listopada, 16:00 do 20:00

 

  • Za drugie zwycięstwo — 100 Złtych Orłów
  • Za czwarte zwycięstwo — 100 Złotych Orłów
  • Za siódme zwycięstwo — 100 Złotych Orłów

http://warthunder.com/pl/news/124-Zoty-Listopad-pl

Kolejna część eventu Złoty Listopad. Polecam zaglądać na stronę WT, by wiedzieć o tym na bieżąco.

 

 

 

Na jakiej zasadzie? Póki co to nie działa.

Działa, chyba. Są różne warunki do zdobycia tych orłów. Pierwsze zwycięstwo było dwa lub trzy tygodnie temu, a ostatnio Złote Bitwy (nie wiem dokładnie o co z tym chodzi), które było trzeba najpierw znaleźć. Na ich stronie pojawia się co tydzień informacja w jaki sposób można zdobyć złote. Dzisiaj akurat chodzi o konkretną liczbę zwycięstw.

 

Nie odpowiedziałeś mi na pytanie. Ta strona także nie :)

Problemy dzisiaj mieli z serwerami. Już wszystko działa.

Edytowano przez Dat
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...