Skocz do zawartości

wyświetlanie płci użytkownika


Sosna

Recommended Posts

Z tego co widzę to jak faktycznie wybrana jest płeć "ogier", to na profilu wyświetla się "nie podano". W każdym razie zarówno przełączenie na "klacz" jak i na "steven magnet" daje poprawny efekt widoczny na profilu, ale jak się przełączy z powrotem na "ogier" to znowu na profilu widnieje "nie podano".

Link do komentarza

To może od razu opcję gatunek:

 

kuc ziemny / pegaz / jednorożec / alicorn / Mary Sue / smok / gryf / zebra / kryształowy kuc / syrenka / dracoequus / changeling / drzewo / człek / ...

 

Chyba jednak za dużo opcji by trzeba było, żeby każdy znalazł coś dla siebie.

Link do komentarza

"Mężczyzna"? Meh... tę opcję to mam niemal na każdym portalu pozaznaczaną, a "ogier" to byłaby taka fajna odmiana, teraz już ciekawszą opcją wydaje się Steven, nie tylko z tego powodu, że jest randomowa jak diabły, ale również, iż za każdym razem mnie rozbawia, gdy widzę taką możliwość x)

 

No nie wiem, czy wciskanie do płci syreny jest dobrym pomysłem, każdy będzie chciał mieć syrenkę, ale tym samym straci płeć i tyle będzie o niej wiadomo co nic. Już lepiej dać opcję doboru gatunku, ale od czego ma się możliwość zmiany podpisu... bądź nicku... ach, właśnie! Zmiana nicku - mam to w opcjach, lecz nie działa, chyba nie tak miało być, nie? ;]

Link do komentarza
  • 8 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...