Skocz do zawartości

[Zabawa] Pomóż Scootaloo zaimponować Rainbow Dash!


BiP

Recommended Posts

Witajcie, jestem Scootaloo i potrzebna mi Wasza pomoc, bym mogła zaimponować Rainbow Dash! Mianowicie, ja Wam podam miejsce w którym zamierzam zrobić coś szałowego a Wy pomożecie wymyślić co takiego, mogłabym zrobić w danej scenerii. Oczywiście, to ja wybiorę najlepszy pomysł xD

Liczę na Waszą kreatywność :scootaloo:

 

2eo8jtz.jpg

 


ZASADY:
1. Opisujemy przygody Scootaloo, oczywiście inne postacie mogą brać w nich udział, ale Scootaloo musi być zawsze.
2. Trzymamy się tematu, posty nie spełniające tego punktu zostaną skasowane.
3. Przestrzegamy regulaminu forum i działu CMC.
4. Posty powinny być dłuższe niż JEDNA LINIJKA, inaczej będą traktowane jako spam i kasowane.
5. Proszę o pisanie przemyślanych postów i przestrzeganie ortografii.


Zabawa jest kontynuacją zabawy wymyśloną przez Zecorę i Ihnesa, "Pomóż Scootaloo zaimponować Rainbow Dash"

 

 

 

ZACZYNAMY :)

Pewnego dnia, odkryłam ciekawe miejsce, pełnego drzew, między nimi znajdowała się polana, przez którą przepływał strumyk, a nad nim był most, nieopodal, był też staw i chatka Zecory... 

Czy uda Wam się wymyślić, co mogłabym zrobić w takiej scenerii, przy użyciu mojej nieprześcignionej hulajnodze? ~ Scootaloo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scootaloo możesz zacząć budować tor przeszkód. :1xkfz:

No bo przecież las jest wielki...

Możesz zacząć od treningu sprawności i ćwiczyć jazdę na skuterku :scootaloo: (za to możesz również otrzymać znaczek).

Później zaprosić lige znaczkową, Rainbow Dash i inne kucyki na pokaz umiejetności.

Pamiętaj że musisz mieć wszystkie sztuczki które chcesz pokazać wyczwiczone i zaplanowane jak to wszystko będzie wyglądać i w ogóle.

Za to nie tylko zaimponujesz Rainbow Dash :rainbowglasses: ale i może zdobędziesz znaczek.  :angelscoot:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może tak - jedziesz na swojej hulajnodze robisz grinda o poręcz mostku i wskakujesz do wody robiąc salto w tył. Później wypływasz, a jedna z twoich przyjaciółek w tymczasem popycha hulajnogę przez most i gdy będzie jechała po ziemi wskoczysz na nią, po czym wskoczysz do chatki Zecory przez okno, wcześniej robiąc jakiś trick.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam, za te podpowiedzi, najbardziej odpowiada mi pomysł ChOmIkA :1xkfz:

 

 

Dzisiaj, w szkole w czasie przerwy, pomyślałam jak można by wykorzystać szkolne boisko, na którym jest wiele możliwości.  Znajduje się na nim, oczywiście boiska, ławki, drzewa, rampy do jeżdżenia i skakania. Ciekawa jestem co wymyślicie, co mogłabym tutaj wykombinować? :scootaloo:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jeżeli jest boisko szkolne to kucyki generalnie skaczą przez skakankę, grają w piłkę, klasy, zjeżdżaja ze zjeżdżalni.

A więc Scoot, bierze w tych wszystkich zabawach jednocześnie! Czyli: wszystkie gry, w które kucyki grają są jakby przeszkodą dla niej. Na pozątek klacz bierze swój motorek i wykonuje piękny zjazd na zjeżdżalni, następnie porzucając hulajnogę szybko biegnie w stronę grupki grającej w klasy i bezbłędnie, z gracją przez nie przechodzi. Trzecia rzecz to jest skakanka, a przed nią kucyki grają w piłkę nożną. Pegaz wskakuje do kręcącej się skakanki, a po chwili z niej wychodzi,a pod sam koniec strzela gola do bramki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Scoot bierzesz swoją hulajnogę  rozpędzasz się na boisku następnie jedziesz slalomem pomiędzy drzewami wskakujesz na ławkę jedziesz po poręczy lecisz przez parę sekund w powietrzu odbijasz się od drzewa przybijasz piątkę Rainbow Dash wjeżdżasz na boisko przeskakujesz na skakanką Przeskakujesz ławkę i wpadasz do szkoły przez drzwi i się zatrzymujesz :lkBLv: .

Ps: to Mój setny post :) / Gratulację ^.^ ~ Scootaloo

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na najwyższą rampę ,wyskakujesz , przed drzewem wyrzucasz skuter przed siebie używasz skrzydeł by nie wpaść na drzewo przy okazji robisz podwójne salto wprzód ,wskakujesz znów na skuter obracasz się ,a później puszczasz spadasz przed piłką i strzelasz pięknego gola! :1xkfz:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witajcie, widzę że się postaraliście z pomysłami, miałam kłopoty z wyborem, ale chyba najbardziej pasuje mi pomysł amortiisa ;)

 

Ostatnio wybrałam się na rynek, gdzie znajduje się wiele straganów z przeróżnymi towarami jest to centrum naszego miasta. Są też, lampy, ławki, sklepy i tabory kupieckie. 

Ciekawa jestem, czy w takim miejscu da się coś wykombinować?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łączymy przyjemne z pożytecznym:) Koleżanki(Sweetie Belle i jej starsza siostra, Apple Bloom i Applejack opraz Raibow Dash)chcą, by Scootaloo kupiła im potrzebne rzeczy.

Scoot na początku jedzie slalomem przez kucyki mijające ją do sklepu z materiałami krawieckimi. Nie zatrzymując się kopniakiem wyrzuca odpowiednią ilość monet z torby i z zdobyczą podjeżdża przyskakując i omijając pracowników, deski i wiadra z farbą do następnego miejsca. Przy jednym ze skoków otwiera się jej tornister i banknoty już znajdują się na blacie, a Scootaloo ląduje na jednej z listw, która poskoczyła robiąc salto i wpadła do walizki przyczepionej do hulajnogi. Tak przygotowana jedzie kupić SB zeszyt do nut, więc wjeżdża do sklepu muzycznego i szybko przychodzi do półki z zeszytami, a że zeszyty są za wysoko, wskakuje na stojące obok pianino, przejeżdża po klawiszach wydając dźwięki i zębami chwyta swoją zdobycz. Przejeżdża obok kasy rzucając obok pieniądze i jedzie dalej. Przyjeżdża do papierniczego,poszukując dla AB zeszytu do projektowania domów. Akurut ten jest na samym dole, a dokładniej pod biurkim sprzedawczyni. Nie zwalniając klęczy na swoim skuterku i w jeździe łapie przedmiot w swoje kopytka i podskakuje i na 5 sekund jest w powietrzu, kiedy jej pojazd spada na podłogę ona(nadal nad ziemią) wypluwa z pyszczka monety jednocześnie lądując na hulajnodze. Ostatnią rzeczą, którą ma kupić jest niedawno wydana książka o Daring Do, więc Twilight niestety ją nie posiada. Przed księgarnią stoi ławka, więc klacz wykorzystuje sytuacje i odbiła się od ziemi skacząc prosto na ławkę, balansując na poręczy, a pod koniec wpada przez okno do sklepu i jednym kopnięciem ma już książkę w przyczepce. Następnie wyjeżdża ze sklepu płacąc odpowiednią sumę. 5 metrow dalej spotyka RD, która wszystko dokładnie obserwowała i przybijając piątkę wręcza jej książkę.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Z braku innych odpowiedzi wygrywa odpowiedź Sparkle.

 

Jednak to nie koniec wyczynów naszej dzielnej pegazicy! Jako że w Ponyville żar leje się z nieba, Scootaloo i jej przyjaciółki wybrały się nad pobliski staw. Co czadowego waszym zdaniem mogłyby tam robić, by zaimponować Rainbow Dash? Nurkowanie? Surfing? A może jeszcze coś innego? Wybór należy do Was!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mam nie zbyt realny pomysł. !!

Posłuchaj! Śłuchaj! No to ok.. no jazda i ok.

Możesz się rozpędzić wjechać na hulajnodze w jezioro. ( nie nie utopisz się)

Potem wyskoczysz ze lśniącą grzywą, którą otrzepiesz i będzie lśniaca że yay! A do tego za twoją głową słońce i promyki i się błyszczy i wiesz taki super fajny efekt!

Potem jak już spadniesz na jezioro pomachaj trochę skrzydełkami i jedź po wodzie!

Będzie cool. Rainbow opadnie szczenka a ty nie będziesz musiała się kąpać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scootaloo, serfuj po wodzie gdy będziesz przy brzegu zbierz troche monet (kuców którzy tam wrzucają/gubią). Wskocz na hulajnogę, podjedz do nabliszego stoiska z lodami, podskocz rzuć monety sprzedawcy i kup wszystkim lody. I najwyżej na końcu jakiś imponujący skok do wody :scootaloo:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Zrób ogromną katapultę. Następnie z wielkim rozpędem wiedź na nią, ona wystrzeli cię w górę, a ty zrób w tedy najbardziej imponujące i odjazdowe sztuczki i salta jakie tylko potrafisz. Będziesz spadać coraz szybciej, aż w końcu zaliczysz wielki plusk. Ochlapie on wszystkie kucyki w pobliżu,  a ty korzystając z krótkiej w chwili, w której woda cie zasłoni natychmiast zanurkuj i podpłyń do brzegu, żeby być przy RD zanim ta zdąży się zorientować co się stało i gdzie ty jesteś. Na pewno będzie zachwycona twoją prędkością ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jejciu, ileż wspaniałych propozycji! Zamki z piasku są całkiem fajne, ale Rainbow Dash uznałaby je za niezbyt interesujące...

Ale za to wielki plusk... brzmi czadowo! Na pewno zrobi na wszystkich wrażenie, nie tylko na Rainbow! :soawesome:

 

Podczas ostatnich moich wypraw odkryłam dosyć stromą górkę niedaleko miasta. Apple Bloom pomogła mi zbudować z desek wyskocznię, więc teraz będę mogła wykonywać szalone triki! Jak myślicie, co będzie najlepsze, by Rainbow Dash oniemiała z zachwytu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Dobrze, najpierw rzecz oczywista - skorzystaj z katapulty  :rainderp:  (crazy). Za pomocą swoich skrzydeł dodawaj sobie prędkości, by w końcu wyskoczyć wysoooko! Zrób swojego własnego aniołka w chmurze, zjedź po największej chmurze jak po wielkiej zjeżdżalni, spadając oczywiście popisy. Odbij się od przygotowanej przez Apple Bloom i Sweetie Belle trampoliny, wykonaj 6 salt, zjedź po dachu jednego z budynków, zahamuj tuż przed RD i oczywiście niewinna minka  :angelscoot: .

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...