Skocz do zawartości

Witam wszystkich!


ProXer14

Recommended Posts

Cześć!

Mam 14 lat, bronym jestem od 2-3 miesięcy. Moja przygoda zaczęła się od obejrzenia piosenki "Offspring - You're gonna go far kid", jednak w kucykowym wykonaniu. Na początku nie zwracałem na to uwagi, nawet nie wiedziałem że to są kucyki. Nigdy wcześniej się z nimi nie spotkałem. W końcu postanowiłem odkryć z czego zrobiony jest ten klip. Za pomocą słów kluczowych znalazłem odcinek "Ponaddźwiękowe Bum", spodobał mi się, obejrzałem jeszcze dwa. W końcu zacząłem oglądać od początku, przy okazji wciągając w to również brata :aj3:

 

Poza kucykami uczę obróbki filmów i tworzenia muzyki. Lubię całą mane6, ale moimi ulubionymi kucykami są Applejack i Pinkie Pie. Zaraz za nimi jest Rainbow Dash. I to tyle o mnie.

 

Pozdrawiam wszystkich :pinkie3:

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Cześć! Miło Cię poznać, mam nadzieję że fajnie tutaj spędzisz czas i będziesz chętnie brał udział w różnych dyskusjach i zabawach!

 

Na powitanie, przytul moją Rarity i łap punkt reputacji :D

 

tumblr_m4oaiov8KC1r6gpo9o1_500.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


WTF?! Walony haker, ja też chce mieć tyle obrazków z sygnie.


Troszkę przesadziłem z tymi obrazkami (za co już dostałem odpowiedni kolorowy napis) i nie nie, to nie żadne hacki. Pisze wyraźnie, że limit to trzy GRAFIKI, a przecież można wpakować dwa userbary (czy nawet trzy) w jedną grafikę, nie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...