Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam wszystkich, ktoś może mnie skądś kojarzyć, a może nie. W sumie nie mam wiele do powiedzenia o sobie - jakiś czas temu popisujący FF (pojawiające się na fge.pl), pomagający innym pisarzom poprzez konstruktywne i miłe uwagi do ich dzieł. Obecnie raczej nieaktywny, zmagający się z pomówieniami różnych nieprzychylnych osób w tym fandomie i szukający odkupienia w krzewieniu na tym forum hasła "Love and Tolerate". 

 

Interesuje się oczywiście literaturą, sportem (sztuki walki + siłownia), naukami ścisłymi a także bardziej "nerdowskimi" rzeczami jak chociażby W40k. 

Z muzyki lubię najbardziej tybetańskie śpiewy gardłowe i progresywny thrash pop. 

 

Chcę także zaznaczyć, że nie szukam zwady i mam nadzieje znaleźć przyjaciół na całe życie, a także może coś więcej (hehe), nawet w mojej zapadłej mieścinie słyszałem o niesamowitej urodzie szanownych pegasisters i charyzmacie bronies.

 

Chciałem także gorąco pozdrowić moich dobrych znajomych z forum.fge.com.pl - Lemura, Erasta, Dragona, rozrabiakę, Rasiaka a także paru innych. 

 

Pozdrawiam. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Iluzja

 

Także się cieszę, że Cię poznałem! 

 

Z literatury to jestem wielkim fanem "Psa który jeździł koleją", "Dzieci z Bulerbym",  a także "Władcy Pierścieni" i ogólnie twórczość C.S. Lewisa. Z tych lżejszych książek to lubię "Tako rzecze Zaratustra", "Jądro Ciemności" czy książki M. Głowińskiego o nowomowie. 

 

Ano mogę. 2 jedne z lepszych opowiadań: https://docs.google.com/document/d/1_iB8tr6lsNE55odgPW0jbKu3cTBOhwK68hgMbjtrG4Y/edit

 https://docs.google.com/document/d/11VYDoQVZf77xEvV826fl9k8tVL19drlvFq1uRKOvV6k/edit

 

Muzyki słucham głównie takiej jak podałem - pewnie o niej nigdy nie słyszałaś. Razem z paroma znajomymi ogarniamy projekt, mający przybliżyć wielu ludziom mniej znane zespoły jak Marogowaragoth czy Aspie Pony Fag Got. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czytałam to opowiadanie! Podoba mi się.

 

Te nazwy książek to chyba specjalnie przekręciłeś xD. I jakoś nie chce mi się wierzyć, że taki ekscentryk i ,,macho" czyta dzieci z Bulerbyn. Choć widziałam wiele, więc mogę się mylić.

 

Ile masz lat?

 Lubisz podróże?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hue, widać trudno Was tu oszukać. Jednakże czytałem "Dzieci..." i widzę tam prawdziwy talent literacki i jego wartość. Nie oczekuje jednak, że wszyscy to oczywiście zrozumieją.

 

Lat mam tyle ile mam, nie przywykłem do wyjawiania zbyt wielu informacji na raz. Roboczo uznajmy, że 12. 

 

Lubię, ale nie jestem pasjonatem. Jak jest okazja to pojadę, a jak nie... to pomyślę, czy warto jest się starać. 

 

 

Edit: Nawzajem Gandzia!

Edytowano przez Kervak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawzajem Xylo. 

 

W sensie czy gram w inne planszowe, czy na kompie? Z "tradycyjnych" gier, to pogrywałem w Magic:The Gathering, a z tych video to długa historia. 

 

A mieszkam w Krakowie. Zaraz będę profil aktualizował. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tetris, Team Fortress 1 (2 jest dla mnie nieco zbyt popularna), czasami nieco mniej znane gry. Seria Heroes of Might and Magic oczywiście, Total War, Neverwinter nights... jak mówiłem, dużo tego. Nie mówiąc oczywiście o moim PS 3. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kervaku!

Mam nadzieję, że szybko zadomowisz się na tym forum, poznasz wielu przyjaciół (oraz przyjaciółki hehe :D).

Tutaj nikt nie będzie opowiadał kłamstw na Twój temat, a może nawet hejterzy dadzą Ci spokój.

Jaki jest Twój ulubiony kucyk?

Lubisz jeździć na rowerze?

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz witam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Xylo

 

A widzisz, każdy dzień na internecie może zadziwić. 

 

@TheWitcher

 

Dzięki, dzięki, Hug dla Ciebie!!1

 

Ulubiony konik to Ponigg, a na rowerze lubię jeździć. Tyle, że ostatnio pogody nie ma u mnie w Krakowie. 

 

@Erast

 

Chęć poznania wspaniałych ludzi oczywiście. Mam nadzieje, że pogłębimy naszą znajomość, drogi Eraście! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem do końca przekonany czy będę chciał tą znajomość pogłębiać, ale jak sam napisałeś ,,każdy dzień na internecie może zadziwić". Może i ty mnie zadziwisz. Mam nadzieję, że pozytywnie. Tak czy inaczej nie chcę ci psuć zabawy. Idź poznać nowych przyjaciół. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...