Skocz do zawartości

Hellgate: Equestria [NZ][Adventure][Violence][Grimdark]


Pillster

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich potencjalnych czytelników! 

 

Mając chwilową przerwę w projekcie Bronies, postanowiłem ruszyć z własnym fikiem. Jako że ostatnimi czasy pocinam w Hellgate London, za radą Ghatorra (Lazarusa) i przy pomocy Verarda Nightmare'a postanowiłem zmieszać dwa universa. W Equestrii zostają otwarte Wrota Piekieł i... no cóż, macie prolog, będą rozdziały. 

 

 

Prolog

Rozdział I

Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - otaguj go zgodnie z obowiązującymi zasadami. Czyli w nazwie tematu - naturalnie tych dodanych nowym sposobem nie musisz usuwać. Oprócz Future - takiego tagu na liście nie ma a każdy czytający bez trudu się domyśli o co chodzi.

 

Co prawda nie znam uniwersum Hellgate, ale prolog czytałem z zapartym tchem. Zdecydowanie czekam na więcej.

 

PS: Jak mnie ktoś jeszcze raz nazwie per "pan" to zacznę pluć nogami i tupać jadem! :crazytwi:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc to wcześniej nie wiedziałem, że coś napisałeś. Dopiero wczoraj po dodaniu nowego rozdziału.

Co do fica to nie mogę zbyt dużo aktualnie napisać. Już na początku uśmierciłeś połowę głównych bohaterów z serialu. Dodatkowo nie znamy jeszcze gł bohatera twojego opowiadania.

Lecz jak zawszę trzeba cię pochwalić za świetny styl opisywania wydarzeń. Bitwa i kreacja postaci na najwyższym poziomie.

Z niecierpliwością czekam na kolejny rozdział.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 years later...
×
×
  • Utwórz nowe...