Skocz do zawartości

Prośba o wypełnienie ankiety


Studentki UJ

Recommended Posts

Ankieta została wypełniona z wielką radością. Zawsze chciałem komuś się wyżalić udzielić wywiadu typu "Dlaczego rosły chłop ogląda jakieś tęczowe kuce?" Powodzenia w zaliczeniu przedmiotu. Gdybym nie mieszkał jakieś 400KM od Krakowa to zaprosiłbym was na kawę i trochę wam jeszcze opowiedział o Fandomie^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakowało mi pytania (pytań) w stylu "jak oceniasz swoją znajomość serialu?" i tutaj parę leveli:

-I jak dobrze ogarniasz podstawowe wątki (imiona mane 6 itd);

-II wyższy poziom - czy wiesz kim jest Crysalis, Daring Do itd.

i tak dalej.

 

 

W pytaniu o pasje zabrakło mi gier planszowych :/

 

A także podstawowego pytania: ile odcinków obejrzałeś ;P Co innego powie osoba, która zna tylko jeden sezon, a co innego taki, kto zaliczył wszystko. Znam osoby, które oglądają FiM od początku, ale nie widziały np. 3 sezonu, bo nie uznawały angielskiej wersji. Ich odpowiedzi też będą inne.

 

 

A poza tym to ankieta super. Miło było ją wypełnić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie wypełniania ankiety czasami serwer szwankował i musiałem ankietę wypełniać od początku, ale za drugim razem się udało.

Parę pytań było bardzo ciężkich, chociażby ulubiony odcinek... przykładowo uwielbiam odcinki skupione na Fluttershy (w szczególności Dragonshy, Stare Master, Hurricane Fluttershy i Keep Calm and Flutter On), ale pomimo tego najbardziej emocjonalne reakcje wywołują u mnie odcinki takie jak początek pierwszego sezonu oraz Sonic Rainboom. Czyli tak jakby podświadomie bardziej lubię inne odcinki niż świadomie. Albo coś w ten deseń.

Poza tym myślę, że warto byłoby zbadać ilu członków społeczności jest zaangażowanych w gry fabularne, ile z tego to play-by-forum, ile to normalne spotkania towarzyskie, ile osób chociażby gra przez skype itp. Ile z tych osób jest zainteresowanych przede wszystkim lub wyłącznie grą o tematyce MLP, a ile preferuje gry fabularne o innej tematyce.

Fajne byłoby też pytanie o to, czy dana osoba tworzyła OCki. Widziałem, że sporo osób nawet bardzo zaangażowanych w fandom nie bardzo ma ochotę wymyślać sobie kucykowego awatara, czy też nowe postaci do udziału w różnych zabawach na forum, grach fabularnych lub fanfikcji. I ciekawi mnie z czego to może wynikać, że niektórzy chętnie widzą siebie jako kucyka albo utożsamiają się z jakimś z istniejących kucyków, a inni pomimo dużego zaangażowania w fandom nie mają na to ochoty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...