Skocz do zawartości

Prośba o wypełnienie ankiety


Studentki UJ

Recommended Posts

Dziękujemy za kolejne wpisy i cenne sugestie :).

 

Na tym etapie nie możemy już dodawać nowych pytań, gdyż zaburzyłoby to wyniki ankiety, niemniej postaramy się uwzględnić Wasze rady w dalszej pracy :). Zdajemy sobie sprawę, że część pytań może pomijać niektóre kwestie, np. dotyczące konkretnych zainteresowań. Wynika to z wielu powodów, m. in. długości ankiety, jej przejrzystości i olbrzymiego zakresu możliwych odpowiedzi. Pewną pomocą pozostaje więc rubryka "inne" :).

 

Trahall, jak wspominałyśmy wcześniej, ankieta jest elementem projektu w ramach zaliczenia jednego z przedmiotów na studiach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wypełniłem... Jestem bardzo ciekawy wyników.

Nawet myślałem kiedyś, żeby samemu zrobić takie badanie, bo to dość ciekawe z jakich ludzi składa się tak niezwykły fandom jak ten. Niestety jak dotąd brakowało motywacji i czasu   :twiblush2:

Nie wiem czy to dobry pomysł by wysyłać wyniki w prywatnych wiadomościach, bo to dużo roboty będzie dla was sądząc po zainteresowaniu :aj3:  Nie możecie ich opublikować, tak by wszyscy mogli przeczytać? Jak anonimowe to chyba nie ma problemu. W szczególności same wykresy bez pytań otwartych na pewno nie stanowiły by problemu.

W każdym razie życzę powodzenia w zaliczeniu na uczelni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane. Ma nadzieję, że nie za późno.

PS. Co do pytania o gry - zdecydowanie zbyt mało gatunków. Zapewne zaczerpnięte z "literatury fachowej". Trudno wrzucić do jednego wora:

-Wyścigi

-Symulatory lotu

-Symulatory wszystkiego

i nazwać to "symulacyjnymi"

Zabrakło też gatunku "logiczne", "zręcznościowe"... ale tak się tylko czepiam :)

Cieszę się, że mogłem pomóc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta została dziś dezaktywowana.

 

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom za pomoc przy realizacji projektu :). Jest nam bardzo miło, że tak wielu z Was podzieliło się z nami literkami :). Wyniki postaramy się przekazać z początkiem lipca. O formie ich udostępnienia poinformujemy Was w tym wątku :).

 

Pozdrawiamy :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...