Jump to content

9 post na forum to 100% przywitanie ;)

Camed
 Share

Recommended Posts

Guest Littlebart

Cześć, podaj może jakoś więcej informacji o sobie, byśmy mogli cię dogłębnie poznać :fluttershy4:

A cóż mógłbym napisać? Jestem stosunkowo młodym, bo 13 letnim chłopakiem, bardziej zagłębionym w nauki ścisłe, niżby humanistyczne, lecz zdałem egzamin FCE z Angielskiego, 40p na 40 z egzaminu szóstoklasisty, zapalony informatyk, bardziej programista niż webmaster, tester różnego rodzaju oprogramowań antywirusowych i im pochodnych, zadowolonu użytkownik AVAST'a Free i Comodo FW, Fan MLP co oczywiste, i przy okazji potrafię pisać strasznie długie zdania, o czym właśnie się przekonujesz, bo nie zamierzam jeszczę kończyć tego zdania, gdyż mam jeszcze dużo do powiedzenia, między innymi o tym, jak tu trafiłem i jakie sporty lubię, ale zacznę od pierwszego, czyli jak tu trafiłem. (koniec zdania :cool: ) Trafiłem tu głównie dzięki YT gdzie natknąłem się na kanał, nie pamiętam jakiego Broniesa ;) A co do sportów to mogę powymieniać ;) Czyli: Piłka Nożna, Tenis Stołowy, Siatkówa, Biegi, Pływanie. Do tego można doliczyć szachy. No nie wiem co mogę jeszcze o sobie powiedzieć... Acha! Byłem 2 razy w gazecie 'Kurier Poranny'' xD

Aż miło poczytać. ^^ Jeszcze raz: witaj. 

Ja też czasami lubię pisać rozbudowane zdania, albo kilka zdań, a przynajmniej dość solidnie rozwijać jeden wątek, o którym mówię. :)

Tak oczywiście, w sprawach związanych z komputerami ofiaruję pomoc ;) A co do ulubionego klubu... Też nie lubię Realu :cool: Kopyto ;# I dziękuję wszystkim za ciepłe przyjęcie!!!

Edited by Camed

Guest Littlebart

Pięknie, powiedz jeszcze że jesteś za Barceloną to normalnie Cię będę wychwalał :yay:  Co prawda nie popieram Vilanowy w jego działaniach, wolałbym nawet aby odszedł i podał się do dymisji, bo po prostu nie podoba mi się co robi i wprowadził się lekki kryzys, ale za klubem jest się i w nim i na szczycie. Teraz przyjdzie Neymar, jeszcze jakiś wysoki obrońca i Finał LM musi być dla CULE!

Guest Littlebart

Nie mogę w tym wypadku odmówić Ci + reputacji. Udzielaj się w różnych działach, interesujesz swoją osobą na tym forum, miło zawsze będzie z Tobą podyskutować :D

Witaj na forum! :D Ktoś z mojego rocznika, kto lubi pisać długie, rozbudowane zdania. ^ ^ To cudownie. Serdecznie gratuluje zdobycia tak dużej ilości punktów z egzaminu 6 klasisty. Tak się zastanowiwszy, to chyba tylko moja szkoła nie dostała jeszcze wyników -,- No mniejsza z tym, ja też interesuję się informatyką (ale jestem z niej dość słaba :rainderp: I tak jest coraz lepiej :) ) To chyba na tyle. :D

Akurat teraz siedzę na komórce, więc dosyć ciężko się to wszystko pisze. Spróbuj tak długi tekst napisać na dotykowym ekranie... Hardcorowo xD

>=EDIT=<

@Kicia Rarity, tak wysoki wynik zawdzięczam tylko byciu laureatem informatyki, matematyki i finaliścue z angielskiego ;)

Edited by Camed
  • Upvote 1