Skocz do zawartości

9 post na forum to 100% przywitanie ;)


Camed

Recommended Posts

A cóż mógłbym napisać? Jestem stosunkowo młodym, bo 13 letnim chłopakiem, bardziej zagłębionym w nauki ścisłe, niżby humanistyczne, lecz zdałem egzamin FCE z Angielskiego, 40p na 40 z egzaminu szóstoklasisty, zapalony informatyk, bardziej programista niż webmaster, tester różnego rodzaju oprogramowań antywirusowych i im pochodnych, zadowolonu użytkownik AVAST'a Free i Comodo FW, Fan MLP co oczywiste, i przy okazji potrafię pisać strasznie długie zdania, o czym właśnie się przekonujesz, bo nie zamierzam jeszczę kończyć tego zdania, gdyż mam jeszcze dużo do powiedzenia, między innymi o tym, jak tu trafiłem i jakie sporty lubię, ale zacznę od pierwszego, czyli jak tu trafiłem. (koniec zdania :cool: ) Trafiłem tu głównie dzięki YT gdzie natknąłem się na kanał, nie pamiętam jakiego Broniesa ;) A co do sportów to mogę powymieniać ;) Czyli: Piłka Nożna, Tenis Stołowy, Siatkówa, Biegi, Pływanie. Do tego można doliczyć szachy. No nie wiem co mogę jeszcze o sobie powiedzieć... Acha! Byłem 2 razy w gazecie 'Kurier Poranny'' xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Pięknie, powiedz jeszcze że jesteś za Barceloną to normalnie Cię będę wychwalał :yay:  Co prawda nie popieram Vilanowy w jego działaniach, wolałbym nawet aby odszedł i podał się do dymisji, bo po prostu nie podoba mi się co robi i wprowadził się lekki kryzys, ale za klubem jest się i w nim i na szczycie. Teraz przyjdzie Neymar, jeszcze jakiś wysoki obrońca i Finał LM musi być dla CULE!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

 Nie mogę w tym wypadku odmówić Ci + reputacji. Udzielaj się w różnych działach, interesujesz swoją osobą na tym forum, miło zawsze będzie z Tobą podyskutować :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum! :D Ktoś z mojego rocznika, kto lubi pisać długie, rozbudowane zdania. ^ ^ To cudownie. Serdecznie gratuluje zdobycia tak dużej ilości punktów z egzaminu 6 klasisty. Tak się zastanowiwszy, to chyba tylko moja szkoła nie dostała jeszcze wyników -,- No mniejsza z tym, ja też interesuję się informatyką (ale jestem z niej dość słaba :rainderp: I tak jest coraz lepiej :) ) To chyba na tyle. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat teraz siedzę na komórce, więc dosyć ciężko się to wszystko pisze. Spróbuj tak długi tekst napisać na dotykowym ekranie... Hardcorowo xD

>=EDIT=<

@Kicia Rarity, tak wysoki wynik zawdzięczam tylko byciu laureatem informatyki, matematyki i finaliścue z angielskiego ;)

Edytowano przez Camed
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...