Skocz do zawartości

Przypowieść o Kicku Paskowanz [Oneshot][Random][Comedy][Crossover]


Recommended Posts

Nie, no cholera jasna! Na zacny plot Molestii, Dolarze! To było najdziwniejszy a zarazem najśmieszniejszy tekst zdołałem odnaleźć! Cud, miód i malina! Idealne! Jak kolega Bester rzecze, końcówka gromi wszelkie zasady normalności... 

 

Doskonałe - Vercio aprobuje! 

 

I tak trzymać ;3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iluzja Pie

Gratulacje, treść krótka i poprawna, humor na swój sposób taki, jaki lubię. Piękna narracja kojarząca mi się z ,,Kali jeść, Kali pić" i powtarzam poprzedników, końcówka rozwalająca. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Miałem przyjemność czytać przed zamieszczeniem, oraz słyszeć wersję orginalną na meecie Zgorzeleckim w wykonaniu Dolara i w obu przypadkach bardzo mi się podobało.

Zdecydowanie polecam :fluttershy5: .

A tym którym nie podoba się... cóż pozostaje uciąć część ze wstydliwa choroba

(Może jestem inny, ale nie mogę z komputera w pracy sprawić by ten post nie byłcytatem. Oh well....)

Edytowano przez Fisk Adored
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

W życiu nie czytałem czegoś podobnego. Zaiste, mocnoś mi humor poprawił. Aż mi się przypomniało, jak kolega z lektoratu po hebrajsku śpiewał. Potem na polski przekładał a ja wciąż nie wiedziałem o co chodzi. Przyjemnie było zapoznać się z tym literackim eksperymentem i specyficznych żartów tamtych lat próbkę mieć na piśmie. W sumie rep sprawiedliwie się należy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Wykopalisk ciąg dalszy.

:spike::spike:

Będzie to jedynie powtórzenie za pozostałymi: Końcówka wymiata.

Tylko tyle i aż tyle. Czemu trzeba się tak głęboko grzebać, żeby znaleźć coś tak pięknego? Jestem ciekaw, czy gdzieś głębiej są inne ponifikacje kawałów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...