Skocz do zawartości

World of Warcraft - Wrath of the Lich King - zagrajmy razem


Orlik

Recommended Posts

Kumpel dowiedział się ode mnie niedawno, że Blizzard zalegalizował prywatne serwery do World of Warcraft i chciał zagrać, po dniu z dwóch chętnych zrobiło się nas 8, w tym 6 bronies i wpadłem na pomysł, żeby zrobić kucykową gildię. Mamy zamiar grać na serwerze Theatre of Dreams po stronie Hordy, ktoś chętny, by dołączyć?  :giggle:

Edytowano przez Orlik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Sunwell... testowałem ten serwer i strasznie mi przeszkadza opcja z premium. Poza tym, Blizzard pozwala na privy jak długo admini nie mają z nich korzyści, a dwóch ludzi z nas ma strasznie sceptyczne podejście do piractwa, reszta zaś, do Sunwella(lub jak to mówią Bugwella).

Edytowano przez Orlik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róbcie jak uważacie. Ja tylko mówię że na Sunwellu jest już taka gildia i jeśli się zdecydujecie na ten serwer to wam pomogę. Ale jeśli wolicie inny serwer to droga wolna :)

Na każdym privie są bugi, na sunwellu jest ich mało. Kiedyś owszem był strasznie zbugowany ale to już od dawna nieaktualne, nie musicie korzystać z premium jeśli nie chcecie, ułatwia to trochę grę i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogadam z resztą i się zastanowimy, mi to premium przeszkadza jednak trochę, niby da się grać bez niego, ale sam fakt, że inni mogą sobie lvlować 2x szybciej, bo płacą... Tylko zastanawiam się co do legalności tego serwera, bo jak mówiłem mamy osoby sceptycznie nastawione do piractwa, a jeśli przez premium admini mogą zyskiwać kasę od graczy.. no nic, pożyjemy, zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]... Gdzie macie swoje dowody na to,że privy są niby legalne... Nie macie pieniędzy na abonament na jedynego PRAWDZIWEGO WoWa to nie grajcie wcale... Gracze privów to cholerni złodzieje,idioci,gimbusy,biedacy,n00by ... Długo by można było wymieniać... Jak wy możecie grać w zacofaną o 4 lata,zabugowaną wersje tej pięknej gry ?! A potem się biorą takie retardy co mówią ~ Łoooo! WoW to gówno! Grałem na privie i było do dupy ! ... Pożałowania warte... 80 złotych na 60 dni to zbyt wiele ? Nie do jasnej cholery... Wydajecie na niepotrzebne śmieci to na abonament też byście znależli ... [...] Jak wam nie wstyd publicznie pytać o chętnych do gry na privach... Typowe Polaczki... Nie stać was to rozkradacie dorobek Blizzarda... [...]... [...] Spłońcie na stosie za to co robicie ! Ten niegodny temat propagujący złodziejstwo powinien zostać NATYCHMIAST zamknięty i usunięty a jego autor ukarany... Lecz zapewne nikt nie pojmie mych słów i ta złodziejska propaganda będzie trwać... Nie powinno być przyzwolenia na takie działania !!!

 

Calm down Januszu, może i masz rację, ale nie można od tak w taki sposób obrażać ludzi.

~Domine

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Daktyl Na globalu grałem około roku, zrezygnowałem, gdy wprowadzony został Cataclysm, a oto dowód na to, że privy są legalne:

 

http://www.blizzcon2013.com/are-world-of-warcraft-private-servers-legal/

"As far as we are concerned just have a whole lot of fun with World of Warcraft private servers."

 

Poza tym - nie uważam, że rozkradam dorobek Blizzarda, biorąc pod uwagę, że mam wszystkie możliwe do rejestracji na battle.necie gry kupione legalnie, z wyjątkiem Mists of Pandaria i Heart of the Swarm, w które po prostu nie gram.
 

@Patyk Pogadałem z ludźmi i dołączymy do was na Sunwellu, do SV pogram czym innym, a potem przerzucę się na mojego druida, nick: Discord, podam ci nick postaci, którą na razie będę grał, gdy tylko ją zrobię. Widzimy się w Azeroth :giggle:

Edytowano przez Orlik
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowałem pograć z wami ale jest jeden problemik - FOR THE HORDE!!

 

No tyle w temacie, bo rzucanie mięsem w przypadku Daktyla jest nie na miejscu i dziecinne, tym bardziej że zaczął się pluć o coś, na temat czego nie miał zielonego pojęcia.

Jeśli na globalu jest więcej takich ludzi z taką "mentalnością" to chyba wolę z nimi nie grać - bo jeśli każdy miałby się z taką żarliwością pluć o rzeczy na temat których <buysomeapples> wie to w taką gnojówkę wolę się nie zagłębiać :)

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się drugą frakcją tylko z nami zagraj. Też kiedyś miałem takie podejście, że For The Horde, Ally sucks itd., ale po pograniu tam trochę już jest mi obojętne po której stronie gram. :giggle:

Co do globala - nie wiem jak teraz, gdy ja grałem... czyli za czasów WotLK to ludzie byli z reguły ok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No tyle w temacie, bo rzucanie mięsem w przypadku Daktyla jest nie na miejscu i dziecinne, tym bardziej że zaczął się pluć o coś, na temat czego nie miał zielonego pojęcia.
Jeśli na globalu jest więcej takich ludzi z taką "mentalnością" to chyba wolę z nimi nie grać - bo jeśli każdy miałby się z taką żarliwością pluć o rzeczy na temat których wie to w taką gnojówkę wolę się nie zagłębiać

 

Skoro ludzie z prywatynych serwerów plują się na globala to ja również mam prawo odpowiadać tym samym... Niestety na globalu również jest mnóstwo niedouczonej polskiej chołoty,lecz to głównie na BL... Na innych zdarzają się ogarnięte polskie gildie...

 

Wielu graczy z privów twierdzi,że grało na globalu i im się nie spodobało... BZDURA. Próbują tym usprawiedliwić to,że tak naprawdę nie stać ich na opłacanie abonamentu... 

 

Co do znajomości tematu... Z privami nie zamierzam mieć nic wspólnego... Nie jestem ekspertem od nich,lecz swojego zdania na ten temat nie zmienię NIGDY !

 

Co do grania z ludźmi... Jak kilku z moich znajomych grało przez jakiś czas na globalu,to starałem się ich unikać za wszelką cenę... Nie po to gram blood dk,żeby użerać się z ludźmi w party... Większość contentu poza raidami idzie zrobić tą klasą w pojedynkę,podczas gdy inni płaczą i zbierają się w grupki... Ogólnie rzecz ujmując,mimo tego że WoW jest grą MMO to dla mnie gra z innymi ludźmi to ostateczność... Stąd mój nieprzerwany i wielki rage na blizzarda za Cross Realm... Kiedyś było przyjemnie,spokojnie i cicho... Teraz wszędzie hasa bydło z obcych realmów...

 

BTW...Obie strony konfliktu są grywalne i każdy szanujący się gracz powinien sprobować gry w każdej z nich... Osobiście posiadam 11 postaci,w tym 9 w Ally i 2 w Hordzie... Z tym,że zarówno w Ally ( DK,Mag) jak i Hordzie ( Warlock,Szaman) 90'tki posiadam 2... Równowaga być powinna... Wszystkie ataki i najeżdżanie na graczy strony ,,przeciwnej'' są idiotyczne...

 

I przepraszać nie mam zamiaru... Nie mam za co do cholery... To privy są ,,gnojówką'' -_-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ludzie z prywatynych serwerów plują się na globala to ja również mam prawo odpowiadać tym samym... Niestety na globalu również jest mnóstwo niedouczonej polskiej chołoty,lecz to głównie na BL... Na innych zdarzają się ogarnięte polskie gildie...

 

Wielu graczy z privów twierdzi,że grało na globalu i im się nie spodobało... BZDURA. Próbują tym usprawiedliwić to,że tak naprawdę nie stać ich na opłacanie abonamentu... 

 

Co do znajomości tematu... Z privami nie zamierzam mieć nic wspólnego... Nie jestem ekspertem od nich,lecz swojego zdania na ten temat nie zmienię NIGDY !

 

Co do grania z ludźmi... Jak kilku z moich znajomych grało przez jakiś czas na globalu,to starałem się ich unikać za wszelką cenę... Nie po to gram blood dk,żeby użerać się z ludźmi w party... Większość contentu poza raidami idzie zrobić tą klasą w pojedynkę,podczas gdy inni płaczą i zbierają się w grupki... Ogólnie rzecz ujmując,mimo tego że WoW jest grą MMO to dla mnie gra z innymi ludźmi to ostateczność... Stąd mój nieprzerwany i wielki rage na blizzarda za Cross Realm... Kiedyś było przyjemnie,spokojnie i cicho... Teraz wszędzie hasa bydło z obcych realmów...

 

BTW...Obie strony konfliktu są grywalne i każdy szanujący się gracz powinien sprobować gry w każdej z nich... Osobiście posiadam 11 postaci,w tym 9 w Ally i 2 w Hordzie... Z tym,że zarówno w Ally ( DK,Mag) jak i Hordzie ( Warlock,Szaman) 90'tki posiadam 2... Równowaga być powinna... Wszystkie ataki i najeżdżanie na graczy strony ,,przeciwnej'' są idiotyczne...

 

I przepraszać nie mam zamiaru... Nie mam za co do cholery... To privy są ,,gnojówką'' -_-

Przepraszać to i owszem masz za co. A jest tym sposób wysławiania się. Nawet jeśli twoja opinia na ten temat (oraz argumenty) mogą być słuszne, zachowujesz się skandalicznie. I ja również zdania na ten temat nie zmienię, do momentu aż nie przestaniesz wylewać jadu na innych.

 

 

Dodam również cytat z innego forum :

prywatne serwery wowa sa legalne, to jedna wielka propaganda ze nie są. Tworzone sa przy pomocy reverse engineringu wiec zadna czesc ktora obejmuja prawa autorskie nie jest naruszana, poniewaz serwer jest robiony calkowicie od 0 bez kopiowania jakichkolwiek czesci oficjalnego serwera. Reverse engineering jest legalny, dlatego tez emulatory konsol są legalne. Gracze moga tez modyfikowac kopie swojej gry tak zeby sie dalo grac na tych serwerach, jedyne co sie wtedy łamie to TOS samej gry, ale TOS to wymysl twócow gry i nie ma zadnego poparcia w faktycznym prawie, za zlamanie zasad TOS jest conajwyzej kara bana z oficjalnego serwera, nic wiecej, ale co to obchodzi osoby ktora gra na prywaciaku?

Tematy o tym na tym forum sa zamykane ze strachu i niewiedzy moderatorów, ktorzy wola "na wszelki wypadek" zamykać, niż sie narazić. Widac nie maja nic przeciwko ograniczaniu wolnosci słowa.

 

Więc nielegalne może być co najwyżej nie posiadanie orginalnej kopii gry przy początkowym zakupie.

 

Mam nadzieję, że to rozwieje zaistniałe wątpliwości.

Edytowano przez Fisk Adored
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ten temat można bez końca rozmawiać... I Nigdy obie strony nie dojdą do porozumienia... Zupełnie jak na temat,w którym jedna z opini wygląda tak :

38T60.jpg

Szkoda tylko mojego czasu na to skoro na tym forum karę dostaje się za wyrażanie własnej opinii a nie za publiczne nawoływanie do piractwa i kradzieży ...

Edytowano przez Daktyl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet gra "alone in a MMO" i jeszcze ma skrzywione poglądy...

Dude - o ile nie zauważyłeś, nikt tu nie nawołuje do kradzieży i piractwa - notabene tym zdaniem przestrzeliłeś sobie kolano, co też Fisk w swoim poście udowodnił. Ja zaś oceniam "globala" poprzez wyzywającego "prywaciazy" dzieciaka. Nawet teraz strzelasz sobie w potylicę grając obrażonego, bo obrażony możesz być za "powiedziałem coś skrajnie gupiego i mam pretensje że ktoś zauważył że to jest gupie" -.0 seriously? Gram na prywatnych serwerach od jakiegoś już Czasu i nie zdarzyło mi się słuchać jaki to global jest zły. Były wzmianki z tytułu "bogata dzieciarnia szaleje po globalu" owszem, ale nic ponad to.

Średnia wiekowa na LEGALNYM(jak to słowo musi cię boleć :D) PRYWATNYM(kolejne tabu)serwerze wynosi 20-21 lat. Na globalu ledwo ponad 15 ;) Chyba to udowadnia to i owo xDD

 

Co do grania frakcjami - widzicie, jestem z tych którzy czytają Lore, opowieści, legendy i tym podobne. Wbrew pozorom, to Przymierze są tymi złymi :> I to ich rasistowskie zachowania między innymi zraziło Krwawe Elfy. To przymierze widzi inne rasy jako "bestie i abominacje" mimo że te "abominacje" w większości tylko chcą mieć święty spokój...

 

I dlatego gram w Hordzie i gram "abominacją" - zawsze Opuszczonymi. Żadna inna rasa nie wzbudza tak wielkiej sympatii u mnie jak nieumarli, ich historia, liczne zdrady i wieczne ukrywanie. To Przymierze w większości napędza ten konflikt. A Horda go zakończy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za oftop ale grałem 3 lata na pirv(sunwell) i obecnie gram na globalu.

Jak masz pieniądze to graj na globie ale jak zaczynasz poznawanie swiata WoWa to polecam privy ale granie na nich nie ma większego sensu.

Niestety smutną prawdą jest że na privach jest pełno n00bów i złodziei(sam miałem z nimi do czynienia)

 

A jak by ktoś był chętny do gry na globie to proszę o kontakt na pw.

 

Nieumarli są the best ale obecnie to Garrosh robi cyrk w hordzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zegarmistrz - też lubię się bawić z lore i zdaję sobie sprawę, że Przymierze wcale takie święte nie jest(Chociażby to z Krwawymi Elfami, które de facto były wykorzystywane przez Przymierze do brudnej roboty), ale jakby nie patrzeć to jest jednak MMO, a w grach online zwykle na to uwagi nie zwracam, od klimacenia mam papierowe RPGi. Cóż, szkoda, że z nami nie zagrasz, ale nie będę cię próbował przekonywać, skoro aż tak wolisz Hordę :giggle:.

A tak co do Forsaken, w nich szczególnie boli mnie jedno. Dla mnie nieumarły inny niż jakiś przywódca, jak licz czy wampir, to nic więcej, jak ożywione zwłoki, które nie powinny mieć własnej woli, a nawet umiejętności myślenia = nie powinni być grywalną rasą.

Edytowano przez Orlik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daktylu... cieszę się, że wydarłeś się za mnie... co do abonamentu chciałem zwrócić uwagę na system RaF... Dla Polski on nie działa, ale jeżeli skłamiemy tu i ówdzie o swoim pochodzeniu zyskujemy dostęp do "abonamentu" w cenie 10-20 zł/mc z allegro... Raf'y nie są drogie...

Edytowano przez Kuoth
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegar dowaliłeś... To co było w Warcrafcie III nijak ma sie do WoWa obecnego... No ale skoro twoje lore wowa na wotlku prywatnym sie kończy... Jedynym który prowokuje obecnie wojne jest Garrosh Hellscream... Wszystkie rasy hordy poza orkami i forsakenami,goblinami są przeciwko niemu... Trolle nawet współpracują z Ally i planują wspólny atak... Bez Ally biedna Horda by szans nie miała... A ty że Horda zwycięży... Liderzy Hordy są nieudacznikami ( Baine,Vol'Jin i Lorthemar Theron ) albo szaleńcami ( Garrosh,Sylvanas i Gallywix ) i taka jest prawda...

No ale gnij sobie na wotlkowym privie co nawet full T10 ICC nie ma ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daktylu... cieszę się, że wydarłeś się za mnie... co do abonamentu chciałem zwrócić uwagę na system RaF... Dla Polski on nie działa, ale jeżeli skłamiemy tu i ówdzie o swoim pochodzeniu zyskujemy dostęp do "abonamentu" w cenie 10-20 zł/mc z allegro... Raf'y nie są drogie...

 

Przepraszam, ale jeśli dobrze rozumiem kłamanie o pochodzeniu i w ten sposób obniżanie ceny o powiedzmy połowę (strzelam) to nie jest to samo co "kradzież" pieniędzy poprzez granie na prywatnym serwerze? Zastanawiam się jak cienka jest granica pomiędzy tym, by nasza moralność coś zaakceptowała.

 

Byłbym również wdzięczny gdyby tak (w moim mniemaniu) agresywne dyskusje załatwiać między sobą. Dawno przekroczyło to dyskusję na temat lore a zaczyna już podchodzić pod wzajemne udowadnianie sobie głupoty zwane potocznie najeżdżaniem na siebie.

 

Jeśli uważacie, że ten temat jest tak bardzo "zły" to zgłoście to proszę do moderacji/inkwizycji/gdziekolwiek indziej i po prostu poczekajcie aż temat zostanie zamknięty (jeśli na to zasługuje).

 

Z tematu mającego zebrać gromadkę przyjaciół zrobiło się wzajemne obrzucanie negatywnymi wypowiedziami. Naprawdę wam to odpowiada? Tak chcecie kożystać z tego forum? Można inaczej przecież...

Edytowano przez Fisk Adored
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zegar dowaliłeś... To co było w Warcrafcie III nijak ma sie do WoWa obecnego

 

Kolejny strzał, tym razem ze strzelby w potylice. Nawiasem, poprawia ci sie cel xDD

 

Podaj jeden przykład na udowodnienie swojej tezy, bo na kontr-tezę mogę wysnuć wiele przykładów, choćby od "jak to się mogło stać" spalonych miast po których przeszła plaga a które własnoręcznie gracz miał okazje podbijać w W3. Masz możliwość na własne oczy obejrzeć zniszczone Stratholme, możesz przejść się po "ścieżce plagi" w kierunku ruin Fontanny Słońca, możesz odwiedzić zgliszcza Dalaranu. To co tam wspominałeś że to nie ma jedno do drugiego? Bo chyba nie dosłyszałem -.0 ewentualnie rozejrzyj się w okolicy Hyjal - szkielet Archimonda to dość wyraźna wzmianka na "kontynuację historii".

 

Grasz w grę której historii albo nie ogarniasz albo nie rozumiesz, choć może jak wielu graczy jesteś z tych co to grają "dla strzelania, nie dla historii" co w wielkim świecie Warcrafta jest co najmniej śmieszne.

 A już śmiechu warte są twoje domysły na temat tego kto rządzi czym w Hordzie i Przymierzu ;) Podpowiem ci, zadania od NPC często nie tylko składają się z linijki "idź zrób to i tamto" ale zdarza im się zawierać "historię opowiadającą co i dlaczego". I to nawet często ;)

I dobra rada Dziadka Zegarynki: Zanim zaczniesz komuś coś wytykać, upewnij się że brakiem wiedzy na temat tego co wytykasz nie ośmieszysz samego siebie. To stara i wciąż aktualna rada, a nuż ci się przyda :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra misiaczki... zapominamy, ze Warcraft to olbrzymie uniwersum, na które nie składają się jedynie gry. Rozwinięciem lore są chociażby książki (których nie czytałem i szczerze żałuję)... jeżeli chodzi o wszelkie historie pojedynczych postaci, miast etc... to jest tego masa... chociażby na warcraftowej wiki... Nie ma sensu spierać się o to która gra jest lepsza... obie uzupełniają się wzajemnie, obie mają wiele do zaoferowania, jednak z oczywistych względów to MMO oferuje więcej... Warcraft 3 kończy się na northrend... nawet nie wiadomo do konca jak to było z walką ilidana z Arthasem... Tak poważnie wyglądające cięcie powinno być śmiertelne, a nie powodować ciężki, wręcz krytyczny stan... rzeczą rozstrzygającą pewnie by była książka, ale jak mowilem, niestety nie czytałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuoth  - już ci mówię.

But Illidan was not finished yet. Meeting Arthas at the glacier's base, the two warriors engaged in single combat. After a few minutes of exchanging blows, however, Arthas overcame Illidan's defenses and cut him down. Illidan Stormrage fell in the snow, dead, or so it seemed. He was badly wounded, but not killed. Arthas was quite aware of this, and before taking his leave, warned Illidan to leave Azeroth and never return. After it became clear for Vashj and Kael that they could not destroy the Frozen Throne, they retreated, eventually back to Outland, taking Illidan with them.

 

Masz tu wzmiankę że Illidan przeżył, choć ciężko ranny.

Ale co by nie mówić, faktem pozostaje że świat Warcrafta jest wielki i wspaniały. A smaczki typu pamiętnik kogoś kto pamiętał Arthasa jako dziecko, czy wspominki zawarte w niektórych książkach przypadkiem odkrytych w jakiejś stancji...tego jest na pęczki i za każdym razem ciesze się coraz bardziej jak je znajduje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Dobra ludziki, mam propozycję. I to dość dobrą dla fanów WoTLK. Możemy założyć gildię na jedynym działającym serwerze. Raty nie są duże wszystko x7 w weekendy x14. Ale za to macie oskryptowane wszystkie stancje, każdego bossa, całe uldu i Icc. Jak na razie nie działają 3 q na 14, 22 i 37 lvl ;> Q niedziałające w evencie nie działały przez 1 dzień, następnego dnia po 30 min offie już wszystko śmigało.

 

http://www.gamer-district.org/

 

Bardzo dobry serwer oferujący nawet transfer charów z innych realmów, oczywiście z gorszym gearem ale to akurat mało ważne ;> Ogarnięci ludzie sobie poradzą a tych mniej możemy wyekspić i ogarnąc :D Jedyną wadą serwera jest fakt że trzeba by było grać w aliansie, bo horda to dzieciarnia bez składu i ładu. Próbowałem raidy tam sklecać i w hordzie się nie da...

Dlatego zmuszony jestem grać w znienawidzonym aliansie ale co poradzić...

W każdym razie, zapraszam, gram tam ja, Xsadi, a razem możemy coś zdziałać. Jak ubiorę mojego Dk to będziemy mieli Tanka na RHC a Xsadi to heal z patentem :D

Chętni niech wypowiadają się w tym temacie, zdziałajmy coś!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie moj drodzy brony i pegasis Wow jest moim drugim życiem. Gram w niego od 3 lat poznałam wiele ludzi - z grupą się przenieśliśmy na ten server i tu gramy. Niestety o ostatnich ostrych sprzeczkach z guild masterem zostałam wywalona z gildii - choć znalazło by sie paru ludków którzy chcieli by mnie spowrotem - szanse są jednak nikłe. Chce założyć nową gildię, i grać z nowymi ludkami czyli z wami. Wprawdzie nie mam full sprzetu, prawie 6k gsa i tylko 1 cz t10 ale w miare jak będziemy robili raidy szybko to nadrobię. Jestem dobrym Healerem. Zachęcam do wspólnej zabawy. Co prawda zawsze grałam po stronie hordy - tu jest inaczej gramy po stronie ally, ale fajnie jest czasem przejść na drugą strone barykady i zobaczyć plusy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...