Skocz do zawartości

World of Warcraft - Wrath of the Lich King - zagrajmy razem


Orlik

Recommended Posts

Stosujemy proste zasady - gramy z ludźmi, nie z postaciami, nie kradniemy, nie oszukujemy. Jesteśmy z ludźmi którzy przeżyli kilka rozpadów gildi. Zawsze z tego samego powodu, liderzy nie lubią kiedy ich "miniony" myślą. Tego nie będzie. Bedą oficerowie, będzie lider. Ale regulamin obowiązuje każdego. Nie ma że lider kogoś oskarża a sam odwala manianę. Nic z tych rzeczy. Chcę grać z ludźmi z którymi mogę pogadać, pokłócić się, pożartować, ewentualnie nawet pobić, żeby potem podać im dłoń. Chcę ludzi inteligentnych a nie "mam fiecej gs-u fienc jezdem lepsy".

Zachęceni? Oferuję dla wszystkich którzy nie skorzystają z transferu opatentowaną ścieżkę expienia, pomoc w expieniu i ewentualny ubiór. Mamy ogarnięte taktyki, jesteśmy wredni do cna. Na bg gramy taktycznie a nie na pałę. To chyba proste, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co by nie mówić, faktem pozostaje że świat Warcrafta jest wielki i wspaniały. A smaczki typu pamiętnik kogoś kto pamiętał Arthasa jako dziecko, czy wspominki zawarte w niektórych książkach przypadkiem odkrytych w jakiejś stancji...tego jest na pęczki i za każdym razem ciesze się coraz bardziej jak je znajduje :D

 

Hmmm masz na na myśli te 3 książki jakie przeczytałam? Dzień smoka o rudowłosym chłopaku który jest teraz przywódcą Kirin Toru, a mały Artas biegał by uspokoić zrozpaczoną siostrę która nie chciała wychodzić za mąż? Władca Klanów - historia Thralla, czy może Ostatni strażnik tajemnice zgromadzenia Tirisfall oraz Karazhan - jedna z moich ulubionych instancji?

 

Jestem głodna wiedzy, chcę przeczytać kolejne książki i komiksy ale nie mam jak ich dorwać ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwinięciem lore są chociażby książki (których nie czytałem i szczerze żałuję)

Nie masz czego. Te książki stoją na tragicznym poziomie. Są naprawdę złe. Ja miałem nieszczęście przeczytać jedną z książek niesławnego Knaaka, i stwierdzam, że takie coś mógłby napisać uczeń gimbazy. Ciągłe powtórzenia i ogólnie słaby styl, iście idiotyczna fabuła, Rhonin będący idealnym przykładem postaci typu Gary Stu. Na szczęście dla lore WoWa Rhonina zabili w ostatniej książce, będącej wprowadzeniem do MoP. Ale co Knaak napsuł, to jego. O, i zapomniałem o Med'anie, mago-paladyno-szamanie, postaci mającej zbawić świat, co do której sami scenopisarze WoWa zapowiedzieli, że nigdy nie wprowadzą jej do gry. Ot, i poziom książek - twórcy gry muszą się za nie wstydzić i jak najbardziej ograniczać ich wpływ na lore samej gry.

Edytowano przez Airlick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eternal - zlituj się... Gram na moltenie, owszem. WoTLK ledwo działa pod względem Q a Cata prawie wcale nie działa pod względem Q - a klepanie samych mobów jest co najmniej...monotonne?

Cho do nas na Gamers District - tutaj mamy zaplecze, działające Q i w miarę dobre raty(nie za wysokie bo tylko 7, no i jak dla niektórych nie za niskie bo aż 7 xD)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Molten jest straszny, nie grałem ok 7/8 miesięcy ale poziom bugów zamiast się zmniejszać to powiększa się dramatycznie. ICC można zapomnieć, moby wbiegają pod txt, klasy postaci są tak tragicznie zrobione że nie ma o czym gadać.

Dlatego ja przeniosłem się na Sunwell, raty BlitzLike (1x) ok 3k ludzi online no ale niestety minus wielki że sami Polacy, a wiadomo jak to bywa na naszych serwerach.

 

Na serwerze Sunwell po stronie przymierza jest 16 osobowa gildia bronych. Proponuje dołączyć się tam :)

 

 Jednak jest wielu broniaczy, i co by nie był oda się grać, trzeba tylko przełknąć chamstwo w czystej postaci od wielu wielu osób z naszego kraju -.-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią bym z wami zagrał, jednak nie bardzo wiem, co miałbym zrobić i gdzie w końcu gracie. Naprawdę, WoW jest jedną z gier, w które chciałbym kiedyś "oficjalnie" zagrać. Brak funduszy jednak mi na to nie pozwala. Jeśli można, chciałbym dołączyć do was.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tutaj jest problem bo część ludzi z forum gra na Polskim sunwellu a część na zagranicznym moltenie.
Każdy serwer ma zalety jak i wady, ja wybieram polski serwer [sunwell] z racji tego że jest lepiej oskryptowany niż pozostałe, jednak pałce tym że gra tu w godz 15-20 dosyć dużo gimbazy [Chodzi tu o stan umysłu, nie o wiek]

 

Do zeszłego tyg grałem na Moltenie, gdzie posiadam 2 postacie na "EndGame" i poziom uszczerbków serwera jest dla mnie straszny [Głownie non targ. moby i zapadający się pod ziemię bossowie na raidach], od czasu nowego up'a do Cata, na WotLK nic się nie zmienia. Może zmieni się jak Cata zostanie już postawiony w 70% do działania. Drugim minusem który zmusił mnie do opuszczenia tego serwera był P2W czyli itemy za pieniądze lub instant lvl które strasznie ułatwiają grę i niszczą ekonomie serwera.

 

Tak jak pisałem każdy serwer ma wady i zalety, i na  Sunwellu i na Moltenie spotkasz Broniaczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eternal - zlituj się... Gram na moltenie, owszem. WoTLK ledwo działa pod względem Q a Cata prawie wcale nie działa pod względem Q - a klepanie samych mobów jest co najmniej...monotonne?

Cho do nas na Gamers District - tutaj mamy zaplecze, działające Q i w miarę dobre raty(nie za wysokie bo tylko 7, no i jak dla niektórych nie za niskie bo aż 7 xD)

 

Z chęcią przejdę. Co do moltena... no cóż bezproblemowy to on nie jest to fakt :D.

Grałem na globcu ale z racji tego że mam pracę 3 zmianową to czasem naprawdę nie mam ochoty na granie po robocie to raz a dwa czasem mam weekendy pracujące więc raidy też odpadają. Tak więc nie chciałem płacić około 70 zł za to że kilka razy tam wejdę...

Jak macie jakąś stronę gildi czy coś to podaj namiary gdybym mógł prosić, chętnie się przyłącze.

 

Edit.

 

Na jakiej zasadzie działa ten transfer z innych realmów ? Czy oznacza to że mogę przenieść swoją postać z moltena ( przepraszam za głupie pytania ale nie jestem w temacie )  ?

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tłumaczę - tworzysz temat i dajesz tam co i jak według "szablonu" - przenoszą ci postać, Na GD będzie miała ona 80 lvl - trochę golda i mounta na start, do tego dochodzi Full set PvP(początkowy) i set PvE(5 części). warunkiem transferu jest posiadanie postaci na aktywnym serwerze(nie samo stójka typu ty i 2 kolegów) jak Molten Sunwell itp z ratami nie większymi niż x15.

 

Jest to opłacalne bo możesz ominąć przykrości z walkami PvP o początkowy sprzęt a możesz od razu przejść do aktywnego PvE :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tłumaczę - tworzysz temat i dajesz tam co i jak według "szablonu" - przenoszą ci postać, Na GD będzie miała ona 80 lvl - trochę golda i mounta na start, do tego dochodzi Full set PvP(początkowy) i set PvE(5 części). warunkiem transferu jest posiadanie postaci na aktywnym serwerze(nie samo stójka typu ty i 2 kolegów) jak Molten Sunwell itp z ratami nie większymi niż x15.

 

Jest to opłacalne bo możesz ominąć przykrości z walkami PvP o początkowy sprzęt a możesz od razu przejść do aktywnego PvE :D

 

Dziękuję Ci za odpowiedź ! Zatem przenoszę swoją postać, tylko jeszcze muszę się zastanowić czy ma to być rogue czy warlock... ( gram jako ally ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko podaj Nick :D Albo dodaj sobie do znajomych Clockmaster i Letherer - to diwe moje postaci na których najczęściej siedzę, jeden to rogal drugi DK. Jeśli posiadasz jakąś wiedzę z zakresu silnego DPS na rogalu, to słucham uważnie bo może mi się to przydać xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko podaj Nick :D Albo dodaj sobie do znajomych Clockmaster i Letherer - to diwe moje postaci na których najczęściej siedzę, jeden to rogal drugi DK. Jeśli posiadasz jakąś wiedzę z zakresu silnego DPS na rogalu, to słucham uważnie bo może mi się to przydać xD

 

Moja postać to Drzevos - przenoszę z moltena ( rogue ). Co do porad... miałem dość dużą przerwę wiec muszę wszystko ogarnąć prawie od nowa ale z tego co widzę co miałem na postaci to pod PVE to daggers + envenom. Z tego co pamiętam to dobrze to wychodziło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dzisiaj (wczoraj?) wyszedł ostatni raid w MoP, i już dzisiaj (wczoraj?) wielu gildiom udało się zabić Garrosha.

A oto końcowe filmiki dla obu frakcji:

Alliance:

Horda:

Co myślicie? Jaina przeszła w ciągu MoP ogromną transformację... Ale ja i tak pamiętam ją głównie jako pierwszą pacyfistkę uniwersum z Warcrafta 3. :rariderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Ja jestem bardzo zadowolony, że w te sposób kończy się historia Garrosh'a w WoW'ie. Od samego początku istniał tylko po to, by denerwować graczy i w końcu dostał na co zasłużył. Co do filmików - bardzo ciekawe. Po pierwsze wchodzi nowy wódz hordy (Troll!!!), a po drugie widzimy sytuację, jaka panuje u przymierza... A jest tam kiepsko.
  Co do Jainy... Dziewczyna jest bardzo ciekawym akcentem w, na pierwszy rzut oka, pogodnym MoP'ie. Po przemianie można porównać ją do Grima, Gadziego języka z Władcy Pierścieni, nie sądzisz? Swoją drogą też pamiętam czarodziejkę z Warcrafta III... Chyba trochę smutno mi się zrobiło, gdy widzę, co się z nią stało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po drugie widzimy sytuację, jaka panuje u przymierza... A jest tam kiepsko.

Wręcz przeciwnie. To Horda jest rozbita wewnętrznie. Sylvanas od samego Cataclysmu robi, co jej się żywnie podoba i nikt nie jest w stanie jej utemperować (zresztą, w fandomie popularnie nazywa się ją Lich Queen, a to o czymś świadczy), Lor'themar planował przeciągnąć Krwawe Elfy z powrotem na stronę Przymierza (Jainie trzeba podziękować za zrażenie go do tego pomysłu), Taureni od samego początku byli pacyfistami, Trolle zawsze były najmniej liczną rasą w Hordzie (i to bez porównania - nawet Draenei jest więcej w Przymierzu, niż Trolli w Hordzie), a Orkowie ponieśli duże straty w kampaniach MoP. A gobliny zawsze były oportunistami, zresztą jest ich mało, a ich technologia nijak się ma do technologii gnomów.

Przywódcy Przymierza z kolei wybrali jednogłośnie Variana na Króla nie samych ludzi, ale wszystkich ras Przymierza. Tak, poszczególne rasy zachowały swoich przywódców, ale ci przywódcy uznają wyższość Variana. Przymierze jeszcze nigdy nie było tak silne, jak w tym momencie.

Tak więc w tej chwili to Horda jest całkowicie zdana na łaskę Przymierza - które mogłoby zniszczyć ją bez najmniejszego problemu. Zresztą, po Cataclysmie, w którym to Horda miała przewagę pod względem fabularnym, i MoP, który był CAŁKOWICIE nastawiony na fabułę Hordy, Blizzard powiedział, że kolejny dodatek będzie kładł o wiele większy nacisk na fabułę Przymierza.

Wracając do Jainy, to trudno jej się dziwić. Dziewczyna widziała zniszczenie ogromnej większości swojego ludu, straciła Arthasa, walczyła z demonami, zabiła swojego ojca, walczyła przez lata o przetrwanie Theramore - a na koniec miasto zostało zniszczone, a większość jego mieszkańców wybita przez Garrosha. W końcu musiała się załamać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   Chyba nie jestem przekonany. Oczywiście, Przymierze może mieć przewagę militarną, ale zobacz co się dzieje na najwyższych szczeblach władzy. Varian robi to, co każe mu Jaina, będąca, jakby nie patrzeć, na granicy szaleństwa. To nie wróży nic dobrego, moim zdaniem.

   Sytuacja w Hordzie może i jest kiepska, ale wydaje mi się, że od teraz zacznie iść ku lepszemu. Zauważ, że w końcu powrócił Thrall, który podjął bardzo dobrą decyzję. Mianując Vol'jina wodzem, zyskał lojalność trolli, które zapewne będą się rozwijały, zwiększając swoją liczebność. Całkiem możliwe, że widząc to, do Hordy przyłączą się dzikie plemiona.
  Jeżeli zaś chodzi o nieumarłych... Sądzę, że Thrall przemówi Sylvanas do rozsądku i nieco ją "ogarnie".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...