Skocz do zawartości

StarCraft I-II


ROBoT

Recommended Posts

Jestem fanem StarCrafta, i jestem ciekaw ilu mi podobnych jest na forum. Umieszczajcie tu swoje pytania, porady dla innych itp... Sam nie jestem może mistrzem ale zawsze postaram się w miarę możliwości odpowiedzieć na pytania, doradzić strategie.
Mam nadzieję że temat się rozwinie.

Gra:Battletag U-nick forum

SC2:ROBoT#2863 U-ROBoT
BW:Iccup U-Swiftone
SC2:ArchAngel U-ESH3R

SC2:Sokol9#2111 U-Marko Ramius

Edytowano przez ROBoT
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Uwielbiam serię :D Choć w jedynce grałem niemal same UMSy, więc ladderów za bardzo nie zasmakowałem.

 

Wybrałeś dobry moment na założenie tematu. Blizzard wprowadził właśnie spawning do SC2. Osoby posiadające WoL lub HotS, mogą udostępnić graczom nieposiadającym gry, darmowy dostęp do zawartości pełnej wersji, poprzez zaproszenie ich do teamu. Wystarczy że takie osoby pobiorą Starter Edition, a zostaną na czas gry "wyniesieni" do poziomu najwyższego dodatku w teamie. :)

Więcej informacji tutaj: http://us.battle.net/sc2/en/blog/10145834
Dodali też portret z serii animacji Starcrafts.

 

Kim grasz i jaka liga? Grywasz głównie 1v1, czy także mecze drużynowe?

Edytowano przez Eivel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kim grasz i jaka liga? Grywasz głównie 1v1, czy także mecze drużynowe?

Gram głównie zergiem (specjalizacja rush) ale także protosem. Grywam głównie 2vs2 (złota liga), jakoś mecze 1vs1 mi nie idą :fluttersad:

Edytowano przez ROBoT
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie Starcrafta choć miałem okazję grać tylko w jedynkę. Moja specjalizacja to Protosi i "niewidzialne" jednostki. Ciężko tym wygrać przeciwko typowemu "zegr rush" ale jak wszystko dobrze zrobisz to odbijesz pierwsze dwie fale a potem z górki :D

 

@edit Moje niedoczytanie, że chodziło o jedynkę.

 

Gram głównie zergiem (specjalizacja rush) ale także protosem. Grywam głównie 2vs2, jakoś mecze 1vs1 mi nie idą :fluttersad:

 

Rushe niezbyt dobrze sprawują się na 1v1, więc się nie dziwię :P Próbowałeś kiedyś grać typowe buildy fast exp?

Edytowano przez Eivel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pado - wiesz za co kocham protosów? Za ich multimożliwości. Składasz trzy "Carriery", składasz jednego albo dwa Arbitry i tymi 5 jednostkami jesteś OP like hell. Nie mówiąc o tym że budujesz w międzyczasie Dragonow albo Zealotów w bazie i kiedy tylko pojawisz się w zasięgu czołgów jednym Arbitrem ich zamrażasz, drugim wzywasz armię i czekasz cierpliwie na odmrożenie. Tyle razy na szkolnych turniejach przeciw róznym strategiom to używałem że cudem jest fakt iż nikt nie umiał się przed tym obronić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pado - wiesz za co kocham protosów? Za ich multimożliwości. Składasz trzy "Carriery", składasz jednego albo dwa Arbitry i tymi 5 jednostkami jesteś OP like hell. Nie mówiąc o tym że budujesz w międzyczasie Dragonow albo Zealotów w bazie i kiedy tylko pojawisz się w zasięgu czołgów jednym Arbitrem ich zamrażasz, drugim wzywasz armię i czekasz cierpliwie na odmrożenie. Tyle razy na szkolnych turniejach przeciw róznym strategiom to używałem że cudem jest fakt iż nikt nie umiał się przed tym obronić.

Jak dotrwasz do carrierów... Zwykle szybki i zmasowany atak zelotów i dronów wystarczy, np na zerga który idzie w muty, albo terka który produkuje zamało marisów na sterydach i medykach.

Ja grałem głównie na mapach Big Game Hunters, potem w jej modyfikacje ze zhakowanymi kryształkami.

 

Ale najbardziej uwielbiałem UMSy, od praktycznie niemożliwych do przejścia zespołowych TorrentDefensów, po te w których grało się przeciwko sobie. W plansze imitujące RPGi, a było ich kilka. Nawet robiłem własne UMSy, głównie przygodowe z fabuła i niezliczoną ilością skryptów.

 

Na dwójkę już nie mam czasu, przeszedłem 1 część ale nie miałem okazji pograć pvp.

Edytowano przez Arpegius
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak zrobić listę użytkowników lubiących SC. Kogo wpisać niech piszę. Jeśli ktoś posiada SC2 może też podać nick i kod postaci (ci którzy posiadają będą wiedzieli o co chodzi). listę stworze w pierwszym poście.

Edytowano przez ROBoT
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w 2 w jedynkę nie grałem jeśli ktoś chce zagrać to mój nick : ArchAngel, kodu nie pamiętam potem napiszę

W 1v1 nie gram za dużo wbiłem na początku srebro i tak zostało gram głównie z kumplami, solo jest nudno, zazwyczaj tossem najczęściej rush 4 gate, 3 gate robo, albo standard czyli jakieś robo czasem templary i stalki. Teraz mało gram, ale w wakacje będę miał czas. Możemy zorganizować jakiś wewnątrzfandomowy turniej SC2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Prawda mam tak samo.... No ale piszą się już 3+ja więc razem 4. Można by zacząć myśleć o jakieś dacie. Jakieś propozycje??(a jeśli chodzi o takie sobie pogranie to ja się piszę. Może to mnie zmotywuje do grania...)

Edytowano przez ROBoT
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jak ma być turniej to trzeba już zaczynać, przede wszystkim, musimy to rozgłosić i ściągnąć wszystkich graczy z forum, możemy to także rozciągnąć na inne fora, i ogłosić na FGE im więcej ludzi tym lepiej, kiedy już ustalimy termin pierwszych rozgrywek napiszę do admina żeby dał to na pasek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie nie rozpedzajmy z tym turniejem, byl juz jeden taki projekt na forum. Pierwszy turniej sie odbyl, zaczeli robic 2gi, troche wiecej ludzi i nie wiem nawet czy 1 gra sie odbyla....

Z Robotem juz sobie pogralem, jesli ktos inny bedzie chetny to na gg jestem zawsze jak siedze na kompie. Zgrajmy sie najpierw a potem kombinujmy z wysylaniem ogloszen na FGE ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...