Skocz do zawartości

Galeria na drzwiach od lodówki


Recommended Posts

Zacne, nie powiem. Jak wyżej, fajny komiksowy styl. W efekcie wychodzą iście ciekawe arty (dowody w poście numero uno :ming:). Także trzymaj się tego, ja chcę widzieć więcej.

Przyjmujesz requesty nie-kucykowe? Bo chciałbym zobaczyć twoją wersję Dizzy (Guilty Gear).

Edytowano przez Vieg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacne, nie powiem. Jak wyżej, fajny komiksowy styl. W efekcie wychodzą iście ciekawe arty (dowody w poście numero uno :ming:). Także trzymaj się tego, ja chcę widzieć więcej.

Przyjmujesz requesty nie-kucykowe? Bo chciałbym zobaczyć twoją wersję Dizzy (Guilty Gear).

Cieszę się, że się podoba :) Będzie więcej, może w przyszłości nawet długi komiks, którego scenariusz jest in progress :D

 

Ja rysuję wszystko (a przynajmniej się staram) :D A co do requestów to mogę walnąć Ci szkic, bo z całym było by dużo roboty, a ja nie mam tyle czasu, puki co, bo sesja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawaj. Ja sam sobie Jam narysuję, to Dizzy będę miał do kompletu :ming: I dzięki z góry.

Ps. Osobiście uwielbiam szkicować (taa... Tyle na ile można szkicować na Ipadzie :crazytwi:), a coloring... no to już inna bajka :rainderp:

Edytowano przez Vieg
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BANG! W końcu udało mi się wypracować styl, z którego jestem zadowolony :yay: YAY!

 

oc_concepts__1_by_sonicpegasus-d68ahck.p

Adrian i Cog...

Nie, nie mam na imię Adrian xD Ale czemu Adrian? Kiedyś się dowiecie, jak ruszę z komiksem :P

Teraz jeszcze raz walnę main 6 bo poprzednie moje rysunki są słabe.

Edytowano przez SonicPegasus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...