Skocz do zawartości

Yyyy... Siemka! ;D


Tuptusia

Recommended Posts

Z gory przepraszam za brak polskich znakow.

Jestem tylko skromna 14-letnia pegasis z podlasia( dokladniej -nie takiego wielkiego Zambrowa). Mimo ze czytam mlppolska od paru miesiecy, to dopiero teraz zalozylam konto. Z M6 najbardziej lubie AJ, FS. Twilight czesto mnie irytuje. Czekam na hejt, bo Rainbow Dash to moj najmniej lubiany kucyk. Rarity i Pinkie Pie lubie choc czasami irytuja bardziej niz nasza,,Ksiezniczka''. Wiem ze nikogo to nie interesuje, ale dodam ze moj ulubiony fafnic to ,,Czas i Harmonia''. Witam wszystkich po tym dlugim wstepie. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum i brawa za odwagę - ja czekałem z rejestracją jakiś rok : ). Za nielubienie jakiejś postaci nikt cię tu nie będzie hejcił, bez obaw. Wyjątkiem jest Luna, którą masz wielbić.  Nie ma wyjątków. Żadnych. Czy ja w ogóle coś mówiłem?

 

Anyway. Na początek dostajesz ode mnie :muffin: Życzę ci masy dobrej zabawy.

Tworzysz, piszesz, rysujesz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Baw się dobrze na forum! Z mojej strony nie spodziewaj się hejtu. Ja nie z tych, ale jednak drobny minus za Twilight i Pinkie. Co nie zmienia faktu, że z hejtem się u mnie nie spotkasz. ^^

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Ix7vrluEm4E

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już! Z tableta na laptop i już są polskie znaki xd

 

Dziękuję za cydr i muffina ;p. Niby że trochę rysuję, choć artystką za nic mnie nazwać nie można :D. Mam też pomysł na pewien fanfic, chociaż zacznę go pisać w wakacje i że podejrzewam od 8 do 10 rozdziałów to raczej dużo czasu mi nie zajmie. Spodziewałam się hejtu, bo kiedyś trafiłam na gościa typu-,,Rejnbow Dasz iz de best poni ever i jak janlubię to i ty masz ją lovciac-bo tak'' Bo tym spotkaniu, moja wiara w bronych trochę zmalała :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy bym spotkała mego klona? :'D

Też kiedyś hejciłam RD (po roku się do niej przyzwyczaiłam i polubiłam nagle tęcze więc RD lubie),Księżniczke Twalot Spurkla nie lubię a PP i FS (najbardziej PP) mnie często irytują.

Czyli tylko backgraud`y zostają xD

Czuj się tu jak w domu :hug:

Interesujesz się czymś jeszcze?

Lubisz kraje lodowe?

Lubisz Islandię i Norwegię? *mruga oczkami małego kociaka*

a i herbatka  :fluttershy5:

tumblr_m6iajxLws31qbvjvno1_500.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum. Spodziewaj się hugów. Chociażby ode mnie. ;)

 

Ustaw sobie jakiś randomowy avatar i hejtuj razem z nami ficki oraz wszystko co się da powiedz czy lubisz muzykę fandomową? Co sądzisz o WoodenT? Jak byś chciała spędzić wakacje?

 

Jaki jest twój ulubiony poniacz nie z mane 6?

 

Jak bardzo jesteś w temacie z FF'ami i poprawnością gramatyczną? (tak, jestem grammarnazi :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum. Spodziewaj się hugów. Chociażby ode mnie. ;)

 

Ustaw sobie jakiś randomowy avatar i hejtuj razem z nami ficki oraz wszystko co się da powiedz czy lubisz muzykę fandomową? Co sądzisz o WoodenT? Jak byś chciała spędzić wakacje?

 

Jaki jest twój ulubiony poniacz nie z mane 6?

 

Jak bardzo jesteś w temacie z FF'ami i poprawnością gramatyczną? (tak, jestem grammarnazi :D )

 

To ja zacznę! *hug*

Randomowy avatar już szukany. Lubię muzykę fandomową i choć lubię Wooden'a (tak to się odmienia? T.T) to słucham różnych wykonawców. Od chillautów (znowu nie wiem czy dobrze napisałam ;p) przez Pop i Country, aż do Rocka :D Wakacje? Marzę o ponownym locie do Grecji ;( 

Oczywiście że Doktor Whooves! Może dlatego że lubię serial, ale to nic ;> i Lyraaaa.

Staram się być z FF na bieżąco i niestety, nie jestem zbyt dobra z polskiego, ale się staram. Zawsze coś? :D

Czy bym spotkała mego klona? :'D

Też kiedyś hejciłam RD (po roku się do niej przyzwyczaiłam i polubiłam nagle tęcze więc RD lubie),Księżniczke Twalot Spurkla nie lubię a PP i FS (najbardziej PP) mnie często irytują.

Czyli tylko backgraud`y zostają xD

Czuj się tu jak w domu :hug:

Interesujesz się czymś jeszcze?

Lubisz kraje lodowe?

Lubisz Islandię i Norwegię? *mruga oczkami małego kociaka*

a i herbatka  :fluttershy5:

tumblr_m6iajxLws31qbvjvno1_500.gif

Jestem klonem ?! Och, noo... mój świat legł w gruzach :( Dziękuję ^^ sportem na pewno nie.Trochę śpiewam, ale to się ogranicza do bycia w chórze i wycia w łazience.A! I za nic nie umiem tańczyć T.T Norwegia mnie mnie dość interesuje, jest u mnie na trzecim miejscu moich państw do zwiedzenia w przyszłości. Dziękuje za herbatkę, skąd wiedziałaś że akurat piję? :> (muszę znaleźć dział o emotikonach)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam! Oprócz Świętej Luny możesz nielubić właściwie każdego kucyka, człowieka, wolność wyznania. Tylko Dave'a Mustaine'a nie hejtować proszę, bo szpilki w oczach podobno bolą. Peace and Love, jakby co śmiało pytaj, zaczepiaj i tak dalej. Moje drzwi dla potrzebujących bronies/pegasis zawsze otwarte!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie lubię Sailor Moon. To jakieś pokręcone anime. :ming: Chyba cię polubię. 

I dobrze :aj5:  Bo rzeczywiście chyba mogę znieść każde anime, ale Sailor Moon jest takie, ,,fazowe''? Dla mnie szczególnie po obej rzeniu tego http://www.youtube.com/watch?v=Kaj8FW5ALwk   :cheese:

Edytowano przez Tuptusia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...