Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts

Masz swoją kolekcję figurek? Masz koszulkę z kucem? A może jakiś inny gadżet?

Ten temat jest właśnie dla Ciebie!!!

 

 Prosiłbym o jakieś sensowne zdjęcia, opisy co na nich jest i może jeszcze informacja na co się napalasz i chcesz zdobyć. :rapidash2:

 

Osobiście nic bystrego nie powiem ponieważ fanem jestem od niedawna i zwyczajnie jeszcze nie wyposażyłem się w żadne figurki czy inne bajery. I na to przyjdzie pora. :fluttershy4:

 

A teraz pokaż światu swoją kolekcję i rozpal mi i innym w sercach iskierki zazdrości! :giggle:

 

ps. Jeśli już napiszesz post i coś Ci przybędzie to śmiało możesz napisać nowy post i w nim przyszpanować najnowszymi trofeami.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat, ja nie mam za bardzo się czym chwalić chociaż początek już jakiś jest  :fluttershy4: bo w końcu kucyki nie są takie tanie.

Więc tylko będę wzdychał i płakał jakie macie kolekcje  :flutterblush:  :rd11:

cam00442.jpg

 

 

W poniedziałek wrzucę koszulkę, wszystko zależy od poczty polskiej  :rd11:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dzięki, że mimo tego dałeś fotę.

I dzięki, że mimo tego dałeś fotę.

I dzięki, że mimo tego dałeś fotę.

I dzięki, że mimo tego dałeś fotę.

I dzięki, że mimo tego dałeś fotę.

 

KTOŚ W KOŃCU ZAUWAŻY, ŻE JESTEM DZIEWCZYNĄ? :lunawrath:

Edytowano przez Aglet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTOŚ W KOŃCU ZAUWAŻY, ŻE JESTEM DZIEWCZYNĄ? :lunawrath:

O Jesteś dziewczyną!

A Ja nie mam żadnej kolekcji xd Kiedyś kiedyś może i coś było ale dziś już nie mam się czym pochwalić :< Heheh ciekawę czy w ogóle ktoś może się teraz chwalić po wstawieniu nieaktualnego zdjęcia OttonandPooky xD W sumie osobiście zawsze bardziej pasowały mi te tradycyjne figurki. Żeby nie było, że śmiecę to wstawię stare zdjęcie przerobionego przeze mnie kuca kupionego w żabce za 4 zł  :crazy: 

penis_by_yluly_ink-d3267d5.jpg

Edytowano przez Turoń
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej nie szło zrobić. Celestia była by zbyt rozmazana na większym zbliżeniu a zdjęcie a la RTS też nie ma sensu. Poza tym zdjęcia robiłem dla brata który mieszka w USA i chciałby zobaczyć jak po tych kilku latach zmienił się dom. A kalendarz mam z jednego z numerów Brohoofa - trzeba czytać  :fluttershy3:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej nie szło zrobić. Celestia była by zbyt rozmazana na większym zbliżeniu a zdjęcie a la RTS też nie ma sensu. Poza tym zdjęcia robiłem dla brata który mieszka w USA i chciałby zobaczyć jak po tych kilku latach zmienił się dom. A kalendarz mam z jednego z numerów Brohoofa - trzeba czytać  :fluttershy3:

Czytać więc będę. I dzięki Ci dobry człowieku. :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Moja (na razie) skromna kolekcja:
wi4q.jpg

 

Jak tylko znajdę szóstą falę BB w Rzeszowie to będę polować na pozostałą trójkę Mane6... A Breezie kupiona do ew. przeróbki na Derpy, ale taka też mi się podoba.  :rwink:

Desperacko poszukuję też Rainbow Dash z Maka, również w celu przeróbki na Derpy...  :sab:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam szans, by zrobić zdjęcie (staff został w Warszawie), ale posiadam:

* Figurki: PP duża i mała, Celestia, Luna, Twilight S., Lyra, RD, RD Glitter, Fluttershy (Glitter chyba), AJ, figurka mojego OC by Qtz

* Arty w różnej ilości od: Adalbertus, Skyline, FoxinShadow, Muna Drake, Mach (w tym BFF: http://moonlightfl.deviantart.com/art/In-varietate-concordia-colored-360412002), Madak, Arcane, Resset (Thline), Celly (MoonlightFL), Tomek Karo, Tulka i paru ludzi rysujących do szuflady. Chyba o nikim nie zapomniałem.

* Plakat z Luną, Vinyl Scratch w wersji eleganckiej, Luną (1. wersja) w śmigłowcu

* Zeszyt z Luną na okładce, naklejka z RD na teczce

* Niebieski Zeszyt Pamiątkowy, który zawiera wpisy ludzi, szkice i bilety związane z danym meetem (każdy na którym byłem) począwszy od I Śląskiego Ponymeetu (10.09.2011), kończąc na IV Poznańskim (jakoś lipiec 2012)

* Baner z Woodstocku:

 

562225_352105808232350_66071021_n.jpg

Edytowano przez Linds
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wooow, Linds, ten baner...  :pinkie2: Totalnie mi się skojarzyło:

http://media.animevice.com/uploads/0/9455/312220-screenshot059.jpg

Ps: To przez te skarpetko-getry...  :twiblush2:

A tu aktualka mojej kolekcji:
zlib.jpg
Cieszę się, że mam już dwa komplety Mane6, ale jakby miał ktoś ochotę w Rzeszo lub okolicach popolować np. na BB, to ja chętnie...
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Nie sądzę

:x Śliczne te pluszaki.

 

Proszę pisać dłuższe posty, które nie będą zawierać samych emotikon ~Lordek

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu wymieniłem to brązowo-czekoladowe paskudztwo na coś lepszego (nr 14 Cherry Spices). I to na nie byle jakiego kucyka - Rarity. Moje prywatne Mane6, łącznie z Applejack (ktoś jej zakosił kapelusz), Celestią, Lyrą i Twilight uznaję za skompletowane  :cheese:

 

Zanim ktoś napisze - chwali się sprzętem - nie, bo tam miały stać figurki. I stoją 

Zanim ktoś zapyta - dlaczego błyszczą jak  psu... - sam nie wiem, pewnie w pokoju było zbyt jasno (słońce świecące przez okno + odblask od parkietu od strony wejścia)

Zanim ktoś zapyta - dlaczego przyklejone - po pierwsze BB są niestabilne, po drugie non stop ktoś je podnosił = efekt domino. Ale żeby postawić z powrotem, to nie było chętnych... Użyłem dwustronnej taśmy klejącej. 

Dwie uwagi:

1. zdjęcie wyszło fatalnie - mono oświetlony pokój(uwaga, DUŻY rozmiar)

2. całość przed ustawieniem w "formację bojową"

 

Ciekawostka. Aparat wykrywał twarze :derp:

hta05z.jpg

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...