Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts

A ja się spytam tak ...Dlaczego uważasz ,że Cherry Spices jest paskudna?  :fluttersad:

 

Osobiście dla mnie to jedna z najładniejszych figurek "recorols" (brąz i czerwień! YAY kolory jednego mojego ulubionego fan charactera z Neverhood!) i fajnie się prezentuje w mojej kolekcji  :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się spytam tak ...Dlaczego uważasz ,że Cherry Spices jest paskudna?  :fluttersad:

 

Osobiście dla mnie to jedna z najładniejszych figurek "recorols" (brąz i czerwień! YAY kolory jednego mojego ulubionego fan charactera z Neverhood!) i fajnie się prezentuje w mojej kolekcji  :fluttershy5:

Wygląda jak kupa z wisienką na szczycie :eww:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie wersje tego kucyka 

 

Wersja z I serii paczuszek ..jest recolorem Rarity 

CherrySpicesFIMpv_130_L_collec-jcg.jpg

 

Wersja z VI serii paczuszek jest recolorem Twilight 

 

CherrySpicesFIMpv2.jpg

 

Ja mam tą drugą i jestem z niej bardzo zadowolona ,bo tak jak już wspominałam ...posiada ona kolory mojego jednego ulubionego OC z Neverhood  :pinkie4:

 

Jednasz szczerze ...nie podobają mi się te przezroczyste edycje z serii VII I VIII ,ale mam dylemat ,bo w najnowszej wersji są dość ciekawe figurki (Flam,Flim ...Cadance..I jeszcze niebiesko, żółty samczyk!..I wiele innych)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tą z blind bagów i nie zmienię zdania - paskudztwo. Dobór kolorów na zasadzie śledzia w czekoladzie. Skutek wiadomy. Ale to już historia. Wzór brzydoty i zmarnowane pieniądze trafiły do torebki, a na jej miejscu wylądowała Rarity. Jest OK.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy dobór kolorów nie jest trafiony? Nawet moja przyszła teściowa która jest plastyczką ... pozytywnie oceniła kolorystykę tego kucyka ..no ale o gustach praktycznie też nie powinno się dyskutować  :fluttershy5:

 

 

Ahhh chyba jak wrócę do domu to zrobię zdjęcie moich "bling" figurek :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to maja kolekcja kucyków :)
Kiedyś była większa, ale postanowiłam kilkanaście kucyków sprzedać. Jak dobrze policzyłam mam ich w sumie 187 + dwie figurki Spike'a ( są w tym również powtórki). Ma mi jeszcze dojść siedem kucyków (dwie Applejack z grzywką i wszystkie kucyki z MCdonald'a oprócz Fluttershy) i komiks. Mam jeszcze w planach kupić kilka bluzek ;) Moja kolekcja zaczęła się od dwóch figurek z saszetek Rainbow Dash i Fluttershy. Później kupiłam resztę mane6 i dwa modne kucyki Applejack i Rarity. Po jakimś czasie moja kolekcja się powiększyła :D Kucyki zbieram od pierwszego dnia ferii zimowych 2012 roku. Chciałbym bardzo zdobyć unikatową 8-centymetrową  Rainbow Dash z grzywką  i figurkę Derpy. Na zdjęciach nie pokazałam dwóch kucyków.
 
MEMO0087.JPG
 
Tutaj mam powtórki i trzy przypinki, które kupiłam na wycieczce szkolnej :)
 
MEMO0088.JPGKolejne powtórki + gazetki, plany lekcji, breloczki i papierowe kucyki.
 
MEMO0089.JPG Od tego zdjęcia zaczniemy moja kolekcję.
 
MEMO0090.JPG
 
MEMO0091.JPG
 
Mam również trzy lalki z Monster High :D
 
MEMO0092.JPG
Kryształowe kucyki i przepiękna metaliczna Rarity.
 
MEMO0093.JPG
Karuzela Rarity, balon w którym stoi Cherry Berry i kilka kucyków, które występują w bajce :D 
 
MEMO0094.JPG
Kolejna półka na której znajdują się trzy księżniczki, mane6 i Nightmare Moon.
 
MEMO0095.JPG
Spike, który stoi na czterech nogach :D
 
MEMO0096.JPG
 
Kocham Rarity, moim zdaniem jest najładniejszym 8-centymetrowym i modnym kucykiem, w wersji saszetkowej mogli się bardziej postarać ;)
 
P1050023.JPG
Następna półka na której są kucyki z Blind Bag'ów i kilka innych zabawek :)
 
P1050034.JPG
Tutaj mamy kucyki, które występują w bajce oraz poruszającą głową i ogonem Twilight ;)

P1050037.JPG
Ciąg dalszy oraz ruszająca kopytkami Applejack. Nie podoba mi się, że Zecora jest taka duża w przeciwieństwie do innych kucyków. Applebloom jest przesłodka :D
 
P1050039.JPG
 
Znaczkowa Liga, kolejna Cheerilee, Twilight z grzywką, trzy kucyki ze znaczkami w 3D, rozświetlony kucyk Pinkie Pie, Dewdrop Dazzle i Sunset Schimmer, którą kupiłam nie dawno  W Auchan'ie :)
MEMO0097.JPG
 
Dwie stare bluzki i poduszka :D
 
P1050041.JPG
Na koniec kilka rzeczy z gazetek, ze sklepu papierniczego i od koleżanek :)
 
Bardzo przepraszam za tyle zdjęć, ale z daleka wszystkie były rozmazane i nieciekawie się prezentowały.

  • +1 9
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz serio? Nie myślałam o tym, ale...Chyba się dogadamy;) Zapraszam na PW:)

 

Nie no, ja tam tak na luzie napisałem, bo Lunę bardzo lubię, a ty ją masz bardzo ładną. Odkupiłbym, ale niestety, brak gotówki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja mała kolekcja:

Sama je zrobiłaś? Ech, przydał by się taki duuuży wielkości "jaśka" na którym można by "uciąć komara". Mam żółwia, którego wysłał mi z USA brat W domu nie ma wygodniejszej maskotko - poszki niż ta. Jest kilka poduszek, ale żadna nie przebije żółwia. Swoją drogą trzeba będzie kupić jakiegoś nowego dużego miśka...  :twilight3: 

Aha, ten żółw to taki żart - "też jest taki spokojny i powolny jak ty :derp: " Ech, taki mam charakter, ale przynajmniej mam BARDZO wygodną namiastkę Tanka.

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to i Ukeś zarzuci czymś co posiada w swoich zbiorach. Właściwie dużo tego nie jest, no ale.

Jeśli chodzi o figurki. Posiadam tylko te z Maka i jakieś inne z G2 (te dwa po prawej, w ogóle to lubię G2, więc ten~) i w ogóle jakieś nieoryginalne. I bardzo ubolewam, że z Maka brakuje mi Rarity. Tak byłby cały komplet chociaż :c

TIZJtz9.jpg

 

Ah, a moja RD jest po przeróbkach, pomalowałam jej grzywę, znaczek i wczepiłam zielone, czerwone i żółte pasemka do ogona. W końcu tęczowy kuc z pomarańczową grzywą z fioletowym pasemkiem... Byłam załamana jak to zobaczyłam.. Jeszcze myślę czy czegoś z jej oczami nie zrobić bo jakoś tak mi się nie podobają.

96qVBDf.jpg

 

W sumie to nie specjalnie widać te przeróbki jeśli chodzi o włosy w ogonie, ale no czerwone i zielone pasemka się schowały gdzieś pod spodem. 

 

Dobra, tyle z figurek. Poza tym moja kolekcja pluszaków, w której na chwilę obecną są dwie Fluttershy, albowiem osoba dla której jedną szyłam była bardzo niepoważna i cóż, wolę żeby stała u mnie ta maskotka niż mam się z kimś użerać.

uVoG0Ts.jpg

Iv3P2V8.jpg

 

No i posiadam jeszcze coś takiego jak ze dwie przypinki i koszulkę (ręcznie malowaną, więc szału nie ma), ale temu zdjęcie zrobię najwyżej później jak przypinki znajdę, a koszulka wyschnie, bo się suszy XD

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RD po "naprawie" i Twoje pluszaki są naprawdę cudne <3 Zazdroszczę wielu takiej ręki do robótek ręcznych :3

 

Hah, cieszę się, że się podobają c: A tam ale jaki talent. Szyć się można nauczyć, a "naprawa" takiej figurki, no to w sumie więcej cierpliwości niż talentu trzeba, bo tylko co chwile jest "nosz, znów krzywo, trzeba zmyć i jeszcze raz pomalować.." XD To samo z wczepianiem włosów w ogon. Nawkurzałam się niesamowicie, że nie chcą się układać, bo są bardziej sztywne niż te które tam już były itd.. XD

 

Dorób naszej DJ okularki i będzie miodzio. ^^

 

Miała okularki, ale gdzieś zaginęły w akcji :c Mam nadzieję, że nie poszły gdzieś przypadkowo do śmieci. No ale nic, najwyżej zrobię nowe jak tamtych nie znajdę ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w Biedronce szukałem książek. Taa... ma się rozpęd (akcja trwa od 11 lipca). Nie znalazłem tego co chciałem. Po drugiej stronie ulicy jest Rossman. Myślę sobie... a co mi tam. I tak oto mam Trixie (3D). - jakby co, nr 09. I tak zamiast planowanego, "prywatnego" (nie)Mane6 nan (nie)Mane7. Wiem... idę się leczyć :rainderp:

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Czy "kolekcją" można nazwać pokaźną liczbę artów, obrazków, gifów itp na kompie, wszystkiego jest jakieś 2000 obrazków na pendrajwie oraz jeszcze blisko 200 rozrzuconych gdzieś w czeluściach mojego kompa z czego kilka wybranych pełni funkcję plakatu. Figurek, pluszaków, koszulek itp. niestety nie posiadam ze względu na to że po 1. hajs się nie zgadza po 2. zbyt często odwiedzają mnie znajomi a chować nie mam gdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...