Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts

Hidoi a gdzie znalazłaś te 500 naklejek? P.s tak kupiłem gazetkę, a kucyki powycinałem bo moje szafki są zbyt puste. ^_^ Dlatego kupię następny numer gazety bo plakat też będzie :) A i te naklejki razem z tymi papierami kolorowymi też mam, można zauważyć wycięte kucyki z pierwszej strony i przyklejone w mojej kolekcji ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dobrze zabezpieczysz .... przesyłka nie będzie uszkodzona i jest mała szansa na wyczucie czegoś wartościowego gołymi rękoma....w tym przypadku polecam niezastąpioną kopertę z folią bąbelkową.

Jedyne naklejki do kupienia jakie mi są znane ..to z Biedronki za 2.50 ..niestety są one w zestawie z papierem kolorowym do szkoły. Hidoi ma zdjęcie w swoim ostatnim poście opakowania tych kartek do wycinanek. 

Koperty bąbelkowe? Te szabrowane są najczęściej, bo najłatwiej je otworzyć i zamknąć z powrotem. Metoda - dwustronna taśma klejąca tuż pod "fabrycznym" klejem i narysowanie kilku "X" w miejscu otwarcia (lub naklejki). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Ci powiem ,że są nawet tacy pracownicy poczty co sobie perfidnie kradną przesyłki? Do dzisiaj ubolewam nad nową figurką Rarity którą wygrałam na I zorganizowanym śląskim pony meecie ...była zdublowana to chciałam wysłać dla koleżanki ..jak ją wysłałam w styczniu tak do dnia dzisiejszego nie dotarła.

 

Oczywiście adres i inne informacje były O.K ...a nawet w przypadku jakiegoś błędu poczta ma obowiązek odesłać do nadawcy jego wysyłkę (ja zawsze pisze swój adres)..Nic nie otrzymałam...Po prostu zostałam okradziona 

Edytowano przez OttonandPooky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co X?Naprawdę na poczcie otwierają? Przecież tak nie może być. To w pewnym sensie kradzież.

Wysłałem dwie gry: God of War Collection + God of War 3. Miałem zarobić niezłą sumę. Przesyłka zaginęła. Poszukiwanie przesyłki -14 dni roboczych. Rozpatrywanie skargi i próba odzyskania kasy - 14 dni roboczych. Oddali ok 50zł. :/

Wniosek? Każdą cenną rzecz wysyłajcie z zadeklarowaniem wartości.

A wracając do kolekcji to mam Spitfire - okulary są zabójcze :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kolekcja figurek z blind bagów liczy około 80 sztuk. Obiecuję, że jak tylko ogarnę wakacyjny bałagan, to wrzucę zdjęcia. Zbieram od roku i rodzina się awanturuje, że mam za dużo tego plastiku. Jeszcze ich nie wyprowadziłam z niewiedzy, że wszystkich jest około 300.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

 To ja tez sie czyms pochwale :D

IMG_0242_zps478da040.jpg

 

DSC00791_zps39acaab2.jpg

 

DSC00789_zpsdf515073.jpg

 

DSC00814_zps2d9ac1d7.jpg

 

IMG_0144_zpsd0479ca5.jpg

 

 

:D

A ja myślałam, że ja jestem nienormalna bo mam Sunset O.o

Gdzie kupiłaś te EG? Pewnie w Smyku?

Aha, mieszkasz w Ameryce pewnie... widzę po walucie €.

Edytowano przez Hidoi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była rozmowa o naklejkach i innych takich, więc... :v

KHfh2ae.jpg

Ja też nie mam na co wydawać pieniędzy :x

 

W jakim sklepie kupiłaś te nalepki na zeszyty ? :lunaderp:

A ja myślałam, że ja jestem nienormalna bo mam Sunset O.o

Gdzie kupiłaś te EG? Pewnie w Smyku?

Aha, mieszkasz w Ameryce pewnie... widzę po walucie €.

 Przecież można kupić w necie,np na E-bay'u :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jzu jzu !!! To te urocze chibi :lunaderp:

Te zeszyty są Boskie!  :twilight2:

No przecież wiem :soawesome:

z zeszytów z dowolną okładką ? ;3;

Taniej xD'

Najpierw poszłam do Tesco i zaopatrzyłam się w zeszyty z gładką okładką (50-70gr za jeden, zależnie od ilości kartek).

Potem poszukałam sobie chibisiów (z kucami to zaplanowane, Arturię musiałam znaleźć bom wybredna, ale to tak btw.) i wrzuciłam je do Worda. Następnie do drukarni i prosiłam o wydruk na papierze naklejkowym (2zł/kartka A4 w kolorze - na jednej kartce mieszczą się 3-4 naklejki). Wycięłam, nakleiłam... i tyle. ^y^

Proste, ale genialne i uniwersalne, bo można sobie odpicować zeszyt dowolną grafiką :lunaderp:

Jakby ktoś szukał grafik:

http://fav.me/d6ebxie - Dashie

http://fav.me/d6ebw7r - Celcia

http://fav.me/d6e6bwl - Pinkacz

http://fav.me/d6du5ew - Luniak

http://yellowfur.tumblr.com/post/56340456031/another-prize-you-can-win-on-my-vendor-table-at - Twi i Kredens

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej xD'

Najpierw poszłam do Tesco i zaopatrzyłam się w zeszyty z gładką okładką (50-70gr za jeden, zależnie od ilości kartek).

Potem poszukałam sobie chibisiów (z kucami to zaplanowane, Arturię musiałam znaleźć bom wybredna, ale to tak btw.) i wrzuciłam je do Worda. Następnie do drukarni i prosiłam o wydruk na papierze naklejkowym (2zł/kartka A4 w kolorze - na jednej kartce mieszczą się 3-4 naklejki). Wycięłam, nakleiłam... i tyle. ^y^

Proste, ale genialne i uniwersalne, bo można sobie odpicować zeszyt dowolną grafiką :lunaderp:

 

 

Ty cwaniaro jedna! :5N9ul:  Ja za parę dni powinnam dostać moje wyczekane 20 przypinek ( w tym 6 z mlp) to wrzucę zdjęcia. :soawesome:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałam, że ja jestem nienormalna bo mam Sunset O.o

Gdzie kupiłaś te EG? Pewnie w Smyku?

Aha, mieszkasz w Ameryce pewnie... widzę po walucie €.

Mieszkam w Irlandii :D  Masz sunset lalke czy pony??? nie mysle ze jestes nienormalna chyba ze taks samo jak ja ,pozytywnie :D wczoraj dokupilam 2 Fashion Style,Lune i Pinkie oraz Ploomette z tymi okropnymi skrzydlami heh ostatnio sa tu obnizone ceny na figurki wiec pomyslalam , czemu nie powiekszyc troche kolekcji :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich? Tych do czesania?? Chyba że chodzi ci o BB te w saszetkach to jeszcze gorzej! Idzie je kupić za 11zł.

Nie wiem jak w innych smykach ale w moim ceny mają z kosmosu. Kuce do czesania za 44zł  :twilight4: No ale jak tam wszedłem i zobaczyłem ten osobny piękny regał z MLP to porostu się rozpłynąłem  :twiblush:  Ale te ceny....

Edytowano przez Arktez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Jak będę miał to dam screena :P

 

Screena ? :ming: Chyba chodziło o zdjęcie,mała poprawka. :yay:

 

Ja zrobię zdjęcia jak będę miała sprawny aparat,na razie macie stare - robione lodówką :ming:

zdjcie0427_by_hiddencannon-d6k5uip.jpg

zdjcie0425_by_hiddencannon-d6k5uj9.jpg

Przepraszam za figurki w opłakanym stanie,to hańba dla fandomu...

Oto 1/4 mojego poniakowego stuff'a bo reszty nie mogę znaleźć ._.

 

Mam jeszcze naklejki na gitarze zdobyte na Śląskim meecie ;_;

 

zdjcie0428_by_hiddencannon-d6kaj9u.jpg

zdjcie0429_by_hiddencannon-d6kaj9g.jpg

zdjcie0430_by_hiddencannon-d6kaj93.jpg

zdjcie0403_by_hiddencannon-d6kajad.jpg

zdjcie0435_by_hiddencannon-d6kaj7j.jpgzdjcie0433_by_hiddencannon-d6kaj7x.jpg

zdjcie0432_by_hiddencannon-d6kaj8r.jpg

Edytowano przez Tamara
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...