Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts

Yay, zazdroszczę facecie.

Mam takie same plakaty i te różne wycinuski x3

Gadaj skąd masz pluszaka Ebay?

Co na to Twoi rodzice?

ktoś nieogarniety może pomyślić, że to pokój dla małej dziewczynki, ale ok xD

 

 

Pluszaka uszyła mi Silma z tego forum (POLECAM)   :fluttershy5:

Rodzice hmmm mama czasem mówi że przesadzam ale tak to mam wrażenie że jej się to nawet podoba np ta pościel mówi że ładna. Tata jest na to wszystko obojętny. Dzisiaj chyba dopiero drugi raz "powiedział" coś na ten temat żartem że nawet pościel mam z konikami także ku mojemu zdziwieniu jest bardzo dobrze.

 

Co do tego filmiku to gdzieś w 3 minucie przestałem go oglądać... :rarity4: To się nazywa świątynia mlp! To jest jakiś raj na ziemi!! Ale widzę że to Ameryka bo gdzie indziej dostać DERPY?! Gdybymy my żyli w USA też mielibyśmy taki pokój co nie Hidoi?  :twiblush: Albo chociaż takie figurki o których ludziom z europy albo przynajmniej z polski się nie śniło.

 

P.S na biurku mam jeszcze naklejony taki jakby obrus z kucykami  :giggle:

Dasz zdjęcia Twojego pokoju?  :twilight2:

Edytowano przez Arktez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dasz zdjęcia Twojego pokoju?  :twilight2:

Raczej nie, muszę się przyznać, że mam pozostałości z dzieciństwa, jakieś kubusie puchatki, książki itd. xD

Chcem remont *.* Twój pokój jest booski.

Bajzel niby mam, niby nie xD

A kucyki mam tylko na takiej półce z książkami xD i 2 dwa 2 plakaty 2 i coś tam |D

I zielone ściany, zasłony i krzesło #c#

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja kolekcja w tym momencie przedstawia się następujaco:
-Rainbow Dash z blindbaga (Wave 7)

-Zakładka z Dashie i napisem "This book is now 20% cooler"

-Przypinka z Vinyl Scratch

-Rysunek z Vinyl Scratch (Dziewczyno która go nawysolalaś na B-5, jesli to czytasz to pozdrawiam ^^)

po MLK kolekcja się pewnie troszkę powiekszy. Postaram się też wrzucić jakies zdjęcia.

Edytowano przez Nishi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się że ten pomarańczowy kuc z biało (lekko żółtawą grzywą ) to AJ (rysunek po prawej) 

 

Tak czy siak wygląda fajnie  

To jest mój sponiaczowany OC widoczny tutaj http://nishi199.deviantart.com/art/Table-wars-326305541

Poniacza nie ja rysowałem żeby nie było XD

Edytowano przez Nishi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...