Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts

Normalnie trzymam je gdzie indziej ...były ustawione na parapecie z jednego konkretnego powodu ..oczyszczania gablotki.

A nie wspominaj mi o efekcie domina ..nieraz miałam takie sytuacje przez recolory Pinkie ,bo z niewiadomych przyczyn one licho trzymają się na miejscu i zazwyczaj mi spadają 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wspominaj mi o efekcie domina ..nieraz miałam takie sytuacje przez recolory Pinkie ,bo z niewiadomych przyczyn one licho trzymają się na miejscu i zazwyczaj mi spadają

Niewiadomych? Popatrz sobie na ustawienie kopyt i porównaj z innymi kucykami.

Mi też Pinkacz spada, ale od kiedy obejrzałam ten filmik to stało się bardziej zabawne niż wkurzające :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem BB Applejack, w moim regonie jest mało Bronych więc sporo tego jest w sklepach. Najlepsza była chyba mina ochroniarza, który cięgle mnie obserwował. 

Aktualnie obsadza ona KM-a na wierzy mojego modelu T-72A 

PS. Dorobiłem Piegi i czapkę 

 

2013-08-15+15.43.14.jpg

 

2013-08-15+15.44.33.jpg

hahah

Z tym czołgiem to pojechałeś!

Świetny pomysł :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojej kolekcji niespodziewanie przybyły CMC i Cherilee  :1xkfz:  zamiast Fluttershy z EqG z akcesoriami która miała być w E. Leclercu na promocji....

Mówiąc niespodziewanie mam na myśli to że będąc nieświadomym obniżek cen nawet o połowę w Tesco natknąłem się właśnie na ten zestaw za 50zł który normalnie jest po 90 :rainderp:

 

mdqp.jpg

 

 

6it2.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mojej kolekcji niespodziewanie przybyły CMC i Cherilee  :1xkfz:  zamiast Fluttershy z EqG z akcesoriami która miała być w E. Leclercu na promocji....

Mówiąc niespodziewanie mam na myśli to że będąc nieświadomym obniżek cen nawet o połowę w Tesco natknąłem się właśnie na ten zestaw za 50zł który normalnie jest po 90 :rainderp:

 

 

Lul, byłam dziś w Tesco i widziałam ten zestaw, ale myślałam, że mnie z tymi 50zł trollują :rainderp:

Po ile były u Ciebie lalki w Leclercu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 67zł bez akcesoriów. Zestaw Sunset+Twilight normalnie po 160zł, teraz 120zł bo promocja. Teoretycznie wg gazetki Leclerca lalki z akcesoriami(u mnie widziałem przed tą promocją tylko Rainbow i Fluttershy) powinny być przez ten tydzień po 70zł a normalnie były po 100zł. Także to nie było miłe że urwałem się z 2 lekcji i zapłaciłem za bilet 12zł żeby nie zobaczyć ani jednej lalki z akcesoriami-wszystko gdzieś zabrali, ja nie wiem......

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 67zł bez akcesoriów. Zestaw Sunset+Twilight normalnie po 160zł, teraz 120zł bo promocja. Teoretycznie wg gazetki Leclerca lalki z akcesoriami(u mnie widziałem przed tą promocją tylko Rainbow i Fluttershy) powinny być przez ten tydzień po 70zł a normalnie były po 100zł. Także to nie było miłe że urwałem się z 2 lekcji i zapłaciłem za bilet 12zł żeby nie zobaczyć ani jednej lalki z akcesoriami-wszystko gdzieś zabrali, ja nie wiem......

misc-nothing-to-do-here-l.png

Pierniczę, tą stówę zainwestuję w figurkę Funko, bo te lalki nie są warte swojej ceny... :ming:

Ale zestawik oczywiście zacny :x

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj była promocja w realu na lalki z EQ, wiec postanowiłam kilka kupić. Jakbym przyszła godzinę później nie miałabym czego szukać, ponieważ jakiś Pan wykupił prawie wszystkie lalki (zabrał chyba 12 podstawowych i dwie Fluttershy z ruchomymi stawami) oprócz zestawów  z TS & SS.

 

8e975184a7459311.jpg

 

63d98d69956d7f5c.jpg

Mam zamiar kupić jeszcze kilka lalek Z EQ :)

 

A teraz wszystkie razem :D

 

cf90e2ffd6a9df68.jpg

 Applejack trochę dziwnie wyszłą, chyba sciągne jej ten kapelusz. Chciałam kupić jeszcze TS, ale oddałam ją jakieś 7 letniej dziewczynce, ponieważ jest to jej ulubiona bohaterka, a zestaw z TS & SS był za drogi. Nie przepadam za Twilight, a lalka miała kilka wad, wiec bez zastanowienia postanowiłą ucieszyć jedna dziecięcą twarzyczkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...