Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts

Jak to dobrze, że moja przyjaciółka pracuje w Ępiku, bo w dwóch rzeszowskich nie znalazłam tej gazetki... To dziwne, bo zawsze były co najmniej po dwie, a zajrzałam prawie z samego rana.
Ps: Gazetki pojawiają się co miesiąc w okolicach 25, nie jestem pewna czy DOKŁADNIE 25, czy po prostu w ostatni wtorek miesiąca.


Innych do tej pory nie było,ale wypadałoby, żeby chociaż całe mane6 dali.


W gazetce z Pinkie była pokazana tylko ta trójka, ale może za jakiś czas zarzucą nowymi... Trzeba by prześledzić wydania zagraniczne, bo na pewno w Anglii pojawiły się wydania figurkowe.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że będzie chociaż Rarcia :3

 

To bez sensu jak by nie dali całego mane 6. Wydaje mi się że będzie całe, bo gdzieś pisało w tej gazecie, że w nowym numerze, następna figurka! Zbierz całą kolekcję!... czy coś w tym stylu :D

Edytowano przez Artiem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka wygląda na większą od tych z torebek niespodzianek. Niby więcej detali, ale z drugiej strony czy to nie jest przypadkiem złudzenie?

Są większe i mają znaczki po jednej stronie. Każdy kuc od Hasbro ma znaczek po jednej stronie, nawet vinyle. 

 

A oto moje dzisiejsze łupy: 

117r9sz.jpg

Edytowano przez Uszatka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedzi. Pytam ponieważ wracając z pobrania krwi wpadłem do kiosku, który mam po drodze. Chciałem sprawdzić czy są jakieś nowe filmy w Paniach z Domu i innych. Co do AJ nie byłem pewien ponieważ byłem nie tylko niewyspany ale i głodny (badanie na głodniaka) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na moją Pinkie, Twi i Applejack, oraz na kucyki z tych torebek... słowa uciekają x: to one są o połowę głowy wyższe . 

Znaczek niestety jest tylko po jednej stronie, a ja Twilight prawie przypadkiem oderwałam ogon x:

Poxipol załatwia sprawę w tego typu przypadkach (plastik łapie po minucie) Wiem, z własnego doświadczenia, bo przerabiałem Lyrę na breloczek. Prędzej ukręcisz głowę kucykowi niż odkręcisz śrubę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awwww, jaka słodka <3 Ja mam zamiar upolować takiego Hoovesa i Fluttershy. Przesłodkie są. 

I mam pytanko. Główkę ma ruchomą czy tylko się tak wydaje?

 

Wydaje, choć sama głowa jest wykonana z lekkiego plastiku i/lub jest w środku pusta.

I jeżeli Cię to ciekawi to tak wyglądają proporcje rozmiarowe https://www.dropbox.com/s/4xx2sdseo7ra9kn/DSC_0187.jpg :rd6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wydaje, choć sama głowa jest wykonana z lekkiego plastiku i/lub jest w środku pusta.
I jeżeli Cię to ciekawi to tak wyglądają proporcje rozmiarowe https://www.dropbox....kn/DSC_0187.jpg

 

wow, są większe niż myślałam. Zdawało mi się, że wysokością dorównują tym podstawowym kucom, a tu proszę~ 

Szkoda, że mają nieruchome główki. Byłyby jeszcze bardziej urocze gdyby się kiwały :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój najnowszy łup ;3

https://www.dropbox.com/s/e9czqn2zyu4kju9/2014-03-25%2012.jpg

Za dużo miesiąca na koniec pieniędzy :spike:

 

Też ce T^T tylko ja chcę Twilight :P 

 

Moja kolekcja powiększyła się dziś o Applejack z gazetki i dzięki nim moja kolekcja doczłapała do 320 kucyków :P Wczoraj przyszło mi 14 kucyków z generacji 1-3 :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soooo rainbow! :soawesome:  A powiedz, ta na lewo od McDonalda to skąd? Burger King?

 

To ta figurka też jest z McDonalds. ;) A jeśli chodzi ci o to większą, to jest z Vinyl Collectable, ale gdzie ją kupić, nie wiem. xD

 

200 post, yay

Edytowano przez Violett
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...