Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts


Skąd brać kasę... Hmmm... Ja pracuję ^^" Do tego coś czasem sprzedać na allegro/tablicy - coś zbędnego co się tylko "wala pod nogami", a nie jest śmieciem

 

Stara drukarka, nowa klawiatura, zepsute Sennheisery HD 202 - może ktoś jest chętny? :D

 

Ja też pracuję, ale po prostu zawsze czułem podziw dla ludzi, którzy bawili się w kolekcjonerstwo czegokolwiek (sam mam to ostatnio z książkami, boję się przejść obok księgarni, żeby czegoś nie kupić). Tak jak napisałem, gdyby nie "prezenty", to najpewniej miałbym co najwyżej ową koszulkę, którą bym się mógł pochwalić.

 

Ha, może wręcz pomówmy o czymś takim: najfajniejsza/najulubieńsza/najlepszejsza rzecz w waszej kolekcji, którą dostaliście od kogoś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pracuję, ale po prostu zawsze czułem podziw dla ludzi, którzy bawili się w kolekcjonerstwo czegokolwiek (sam mam to ostatnio z książkami, boję się przejść obok księgarni, żeby czegoś nie kupić). 

 

Ha, może wręcz pomówmy o czymś takim: najfajniejsza/najulubieńsza/najlepszejsza rzecz w waszej kolekcji, którą dostaliście od kogoś?

 

Hah...z książkami też mam podobnie :P I mam też oprócz kucyków i książek, powiększającą się kolekcję DVD ^^" Ale to do książek to ostatnio mi aż stelaż nie wytrzymał i wszystko wzięło i ... no ;) Teraz będę robić stelaż na kucyki - oby on pozostał na swoim miejscu ;)

 

Mmmmm dużo kucykowego stuffu nie dostałam, ale z tych kilku rzeczy to najbardziej lubię FS Kredens i plakat z mane 6 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uroczy I chyba widzę tam G1 Sportstime

 

Ano uchował się jakiś jeden kucyk z G1, nie wiem jednak jak się nazywa ^^ To coś na nim też jest od Hasbro. Wygląda jak figurka odłamana od czegoś. Nie mam zielonego pojęcia czego, ale Hasbro to Hasbro. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, może wręcz pomówmy o czymś takim: najfajniejsza/najulubieńsza/najlepszejsza rzecz w waszej kolekcji, którą dostaliście od kogoś?

 

O rany .......cała moja kolekcja została praktycznie sprezentowana ,ale najbardziej jestem dumna z Dewdrop Dazzle którą odstałam od koleżanki z USA ...A i najnowsze nabytki od najbliższego mi przyjaciela też wliczę .....

1973757_639619059421200_2920306090818316

Edytowano przez OttonandPooky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam zamiar jutro przejść się do biedronki. Czy wie ktoś czy są jeszcze te kucyki za 25 zeta bo bym se kupiła.

Chyba nie. Obeszłam dzisiaj ze 4 Biedronki rzeszowskie i w żadnej ani śladu kucyków. A nie wierzę, że by się wyprzedały, bo nawet najbardziej popularny stuff Biedronkowy (na który rzucają się moi znajomi) nie idzie w całości i to ze wszystkich Biedronek. Chyba że Rzeszów ominęła ta promocja.  :fluttersad:​ 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę:

DSC00746.jpg

Najwięcej było z Barbie i Littlest Pet Shop, czasami trzeba się nieźle nagrzebać, żeby jakiekolwiek z MLP znaleźć.

 

Świetne :D Masz rację, ostatnio chciałam kupić naklejki w Rossmanie, to jakaś baba mi zabrała sprzed nosa ostatnie naklejki z MLP ;\ A tak to same LPS i Barbie...

Edytowano przez Violett
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...