Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts

Zależy co kto rozumie przez słowo wykosztować :) Samą figurke wylicytowałam za 157zł, więc chyba nie tak źle ;) a o kosztach przesyłki nie chce się wyrażać.

Dokładnie to, co to słowo znaczy - wydać dużo pieniędzy ;] Co do wysyłki to w sumie normalna sprawa, nie wiem, co tu jest do ukrycia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewnej stronie zwanej Yatta.pl są dwie figurki firmy Funko. Fluttershy :http://yatta.pl/figurki/My_little_pony_POP_Nr_09_Flutter,35609.htm i Twilight http://yatta.pl/figurki/My_little_pony_POP_Nr_09_Twiligh,35610.htm. Cena jest podana w opisie plus jeszcze koszt przysyłki ( to pewnie jakieś 50 coś złoty). Yatta jest terz na Chmiejnej 10 w Warszawie i tam są za 49 zeta. Z chęcią bym jedną z tych dwóch kupiła, ale mi sie jakoś nie chce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z chęcią bym jedną z tych dwóch kupiła, ale mi sie jakoś nie chce.

:ajawesome:
Osobiście polecam ten sklep i bardzo się cieszę z obecności tych figurek u nich, jako że na Allegro chodzą zwykle w okolicach 100 zł. Od jakiegoś czasu przymierzam się do zakupu Twilight, także niższa cena tym bardziej cieszy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


pewnej

 

To brzmi trochę jakbyś żyła w przeświadczeniu, że jesteś jedyną osobą na forum, która wie o istnieniu tego sklepu :rainderp:

 


Cena jest podana w opisie plus jeszcze koszt przysyłki ( to pewnie jakieś 50 coś złoty)

 

XNU1cAX.png

:P

 


Chmiejnej

 

Chmielnej*... :forgiveme:

 

Na Pyrkonowym stoisku Yatta wystawiało Dashie, Flutterkę, Twi i Pinkie, też w cenie 49zł. Najbliższy konwent na jakim będą to Animatsuri (11-13 lipca, Warszawa), a potem NiuCon (8-10 sierpnia, Wrocław).
No i właśnie do końca czerwca mają zamiar otworzyć swoje sklepy stacjonarne w Poznaniu i Wrocławiu - mówię do końca czerwca, bo mają już lokale i sprawy biurokratyczne pozałatwiane, tylko aktualnie urządzają wnętrza obu sklepów. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam dzisiaj zajrzeć do Claire's, żeby zobaczyć, czy są kucykowe pierdółki. Od razu informuję, że w Gorzowie Wlkp., w Nova Park jest ich masa, łącznie z pluszakami :) Kupiłam sobie za 15 zł skarpetkę na telefon z Pinkie, która jest iście urocza! Ostrzegam, że nie ma podanych modeli telefonów, jakie pasują na tą skarpetkę... na mój model, LG-P700, pasuje idealnie ;) W Lidlu także skusiłam się na kolorowankę za dychę, z naklejkami. Są bardzo małe, ale zawsze coś :)

 

iHZimtq.jpg

kqkZTJO.jpg

Xh6x1T9.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam dzisiaj w Claire's w Arkadii w Warszawie i również sporo było Poniaczowych gadżetów. Nabyte dwa wisiorki (z RD i Pinkie) z serii BFF :) było też parę rzeczy przecenionych, między innymi te wisiorki, skarpeta o której pisała koleżanka Violett, notesik z Twi, jakieś gumki do włosów i takie tam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, widzę, że nie tylko moja figurka jest niedopracowana...

DSC_0558_1.jpg


Ze smutkiem stwierdzam, że jest najgorzej wykonana z dotychczasowych, niestety przez mój aparat w komórce nie widać dokładnie błędów w malowaniu.
A tak swoją drogą, czy tylko mnie śmieszą te malutkie skrzydełka?  :wut:

Edytowano przez Kyoko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale figurki razem prezentują się uroczo ...

To prawda, ale rzuca się w oczy, że mają krzywe/za duże oczy - poza AJ. Generalnie AJ jest moim zdaniem najładniejsza (jeszcze tylko dorobić kapelusz z filcu i będzie idealna!).

Edytowano przez Kyoko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Nikt mnie nie rozumie :fluttersad: Moja rodzina chce mnie wydziedziczyć, a znajomi się śmieją, że nie mam na co wydawać kasy.

 

 

Jak chcesz to z nimi pogadam - po tej rozmowie stwierdzą, że jesteś normalna wporówaniniu ze mną ^___^"""""" 

 

Ale spoko - mnie mama wydziedzicza z każdym kupionym kucykiem ;) Jakby miała to zrobić to by zrobiła już dawno ;) A znajomi... a znajomi się przekonają :)

 

Z G4 chwilowo nie mam się czym nowym pochwalić... Więc może się pochwalę moją armią Pinkie :) Na dzień dzisiejszy mam 27 Pinkie (90% to g4 - reszta g3) - kilku nie ma na zdjęciu - 4 pluszowe są na łóżku, 1 wielka pluszowa na szafie, i jeszcze 5 na szafkach.

 

WP_20140703_002_zpse2fa019d.jpg

 

WP_20140703_001_zps0745653b.jpg

 

 

I jeszcze niedawno udało mi się kupić skarpetę na telefon z pinkie :D promocja była i jakoś tak wyszło... 

 

WP_20140624_001_zps7c092d2d.jpg

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak chcesz to z nimi pogadam - po tej rozmowie stwierdzą, że jesteś normalna wporówaniniu ze mną ^___^"""""" 

AaaaAaAaAaAa!! Duże ilości Pinkie Pie naraz!!! :pinkie2: Tworzysz armię, która ma zawładnąć światem?? Ja z kolei jestem raczej Dashofagiem, mam pościel, plakaty, pluszaka i 3 zabawki/figurki. Możesz pogadać z moją rodziną, przyda im się solidna dawka maniactwa figurkowego w wykonaniu kogoś innego niż ja :pinkie4:

Masz coś innego niż Pinkacze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZłyKrólik, po co ci tyle identycznych Pinkaczy?  :crazytwi3: Były w zestawach z innymi kucami i szkoda ci sprzedawać?

 

Lubię Pinkie ;) Część kupiona świadomie,część w gratisie, część przez przypadek ;) Ale nie rozstaję się z nimi bo chcę zbudować armię :D

 

 

AaaaAaAaAaAa!! Duże ilości Pinkie Pie naraz!!! :pinkie2: Tworzysz armię, która ma zawładnąć światem?? Ja z kolei jestem raczej Dashofagiem, mam pościel, plakaty, pluszaka i 3 zabawki/figurki. Możesz pogadać z moją rodziną, przyda im się solidna dawka maniactwa figurkowego w wykonaniu kogoś innego niż ja :pinkie4:

Masz coś innego niż Pinkacze?

 

Tworzę @U@ Póki co mam 30 Pinkie - dzisiaj 3 doszły :P

 

Oj tak ^^ Mam chyba nawet całkiem sporo ^U^ Z G4 mam ponad 100 kucyków, niewspominając o pozostałych generacjach :)

 

Jeszcze się pochwalę tym co dziś mi przyszło w paczce :D Vinyl Applejack i Big Mac :D

P7072212_zps1efa84d2.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...