Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts

Ktoś tu kiedyś podał adres do sklepu. Co prawda głównie anime i gadżety związane z grami, ale były też "bąble" i "vinyle".

Yatta.pl. Oprócz preorderów, z vinyli od ręki dostępna jest Derpy oraz ona, RD, Pinkie i Twilight z Pop! Funko (przynajmniej ostatnio jak sprawdzałam to były).

 

A tu mój nabytek sprzed... 2-3 miesięcy, z okazji promocji w okolicach Dnia Dziecka w Oszołomie, który przeleżał u przyjaciółki:

DSC_0707.jpg

Świeżo wyjęte z pudełka, więc grzywy nieuczesane... Ale nadal mam rozkminę, dlaczego robili wtedy różową Celestię. :shrug2:

Edytowano przez Kyoko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yatta.pl. Oprócz preorderów, z vinyli od ręki dostępna jest Derpy oraz ona, RD, Pinkie i Twilight z Pop! Funko (przynajmniej ostatnio jak sprawdzałam to były).

 

Derpy została już wysprzedana, Doctor i Vinyl ostatnie sztuki, a Twi, Dashie oraz Pinkie są dostępne. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeżo wyjęte z pudełka, więc grzywy nieuczesane... Ale nadal mam rozkminę, dlaczego robili wtedy różową Celestię. :shrug2:

 

 Pewnie dlatego, że Celestia nie jest czysto biała, tylko własnie delikatnie różowa. Resztę pewnie zrobił komputer...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...