Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts

Skąd masz Księżniczki ( czy one są jak te kule z śniegiem?). Masz bloga ZłyKróliku?? 

 

 

Księżniczki (tak - to śnieżne kule) są do kupienia na allegro po niecałe 42zł + przesyłka :) Wystarczy wejść w strefę marek i znaleźć MLP.

 

Mam bloga - prowadzę go razem z dwoma koleżankami :)http://sweetberry-kiss.blogspot.com/ w ostatniej notce jest więcej informacji o księżniczkach. A tak w pojedynę to tylko mam stronę na FB (link w moim profilu) - dodaję posty jako Hope

Edytowano przez ZłyKrólik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ładna ta Rarity, ale ma trzy wady:
- odrobinę za duże oczy (tylko AJ jak dla mnie ma normalne)
- tylna, lewa noga lekko odstaje od ziemi (czego z daleka na półce nie widać, ale jednak irytuje)
- jest odrobinę niższa od pozostałych figurek (nie wiem, czy to złudzenie, ale mam takie wrażenie patrząc na swoją półkę i zdjęcie Ottonand)
Na poniższym zdjęciu odrobinę widać odstającą nogę:

27xpax3.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem ładna ta Rarity, ale ma trzy wady:

- odrobinę za duże oczy (tylko AJ jak dla mnie ma normalne)

- tylna, lewa noga lekko odstaje od ziemi (czego z daleka na półce nie widać, ale jednak irytuje)

- jest odrobinę niższa od pozostałych figurek (nie wiem, czy to złudzenie, ale mam takie wrażenie patrząc na swoją półkę i zdjęcie Ottonand)

Na poniższym zdjęciu odrobinę widać odstającą nogę:

27xpax3.jpg

 

Mnie odstaje od ziemi druga tylna noga, ale co tam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić Vinylovvą Fluttershy, ale gdy zobaczyłem poróvvnanie RD: blind bag vs vinyl okazało się, że to gigant... Reakcja vv domu, na 99.99%  (zbadane przez brytyjskich naukovvcó, a co) będzie taka: "terefere cię na punkcie tych konikóvv!  :burned: Ile to kosztovvało i gdzie to postavvisz? Stary chłop... bla bla bla" Na nic vvszelkie próby vvyjaśnienia. Ale vviecie co? Mam to tam, gdzie plecy tracą svvą szlachetną nazvvę. Kupię. Denervvuje mnie jedno. CHOROBA HASBRO!!! Za taką cenę, mogliby drukovvać znaczki po obu stronach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiego typu te figurki?

Nie do końca rozumiem, co masz na myśli przez słowo "typ"... A jako że żadnej figurki z tej kolekcji nie posiadam, wolę odesłać do recenzji youtubowych, np. Bin's Toy Bin. Wystarczy wklepać coś w stylu "My Little Pony funko vinyl *tu wstaw imię kuca*" i znajdzie. W kolekcji znalazły się popularne, głównie backgroundowe kuce takie jak Bon-Bon, Lyra, Dr Whooves, Derpy, DJ-Pon 3, Octavia, Trixie i BigMac, poza tym cała główna szóstka oraz - najlepsza moim zdaniem figurka - Discord. Mogłam o kimś zapomnieć, jako że cały czas wychodzą nowe, a Discord to, z tego co wiem, absolutna nowość.

Wykonanie generalnie mi się podoba, ale często w recenzjach ludzie wspominają o drobnostkach, typu plamka jaśniejszej farby na ciemnej grzywie. Ale poza tym, to naprawdę porządne figurki, typowo kolekcjonerskie.

Edytowano przez Kyoko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...