Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts

Nie do końca rozumiem, co masz na myśli przez słowo "typ"... A jako że żadnej figurki z tej kolekcji nie posiadam, wolę odesłać do recenzji youtubowych, np. Bin's Toy Bin. Wystarczy wklepać coś w stylu "My Little Pony funko vinyl *tu wstaw imię kuca*" i znajdzie. W kolekcji znalazły się popularne, głównie backgroundowe kuce takie jak Bon-Bon, Lyra, Dr Whooves, Derpy, DJ-Pon 3, Octavia, Trixie i BigMac, poza tym cała główna szóstka oraz - najlepsza moim zdaniem figurka - Discord. Mogłam o kimś zapomnieć, jako że cały czas wychodzą nowe, a Discord to, z tego co wiem, absolutna nowość.

Wykonanie generalnie mi się podoba, ale często w recenzjach ludzie wspominają o drobnostkach, typu plamka jaśniejszej farby na ciemnej grzywie. Ale poza tym, to naprawdę porządne figurki, typowo kolekcjonerskie.

 

Będą do kupienia [również Discord] na najbliższym MLK jakby co :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat się nie wybieram, a tylko ze względu na zakupy się nie opłaca.
Dzisiaj dotarła do mnie paczka z Allegro:

DSC_0726.jpg


Pamiętam, że już jedna osoba prezentowała w tym temacie identycznego pluszaczka, chociaż większości się nie podobają... Cóż, na pewno ta fryzurka pasuje o wiele lepiej do Twilight.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat się nie wybieram, a tylko ze względu na zakupy się nie opłaca.

Dzisiaj dotarła do mnie paczka z Allegro:

DSC_0726.jpg

Pamiętam, że już jedna osoba prezentowała w tym temacie identycznego pluszaczka, chociaż większości się nie podobają... Cóż, na pewno ta fryzurka pasuje o wiele lepiej do Twilight.

 

 

To ja :P Mam i TS i PP - urocze są :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To ja :P Mam i TS i PP - urocze są :D

Właśnie! Sorka za sklerozę.
Btw, orientujesz się, dlaczego pojawiły się tylko one dwie? Zastanawiam się, czy to w miarę nowe pluszaki, bo ciężko znaleźć na ich temat jakiekolwiek informacje (albo źle szukam...).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak nazywa się firma robiąca takie pluszaki i gdzie można znaleźć pełną ich ofertę? Niektóre są na ebayu, ale chodzi mi o cały asortyment.

Możesz ją spotkać pd kilkoma nazwami: OnlyFactor, 123cosplay, frontwinner. Część pluszaków powstała dla OnlyFactory, ale wszystko związane z kucykami musiało zostać usunięte. Większość z nich jest dostępna na pozostałych stronach. Jakość nie powala, ale firma ma największą ofertę.

http://www.frontwinner.com/anime/search?t=&q2=&catid=&q=pony+plush

http://www.123cosplay.com/search?page=2&q=pony+plush

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Udało mi się zobaczyć w lokalnym sklepie Snow glob Celestię. Kosztuje ok. 50 zł ale zastanawiam się czy nie wsiąść jakiegoś kucyka z Rainbow Power. Może ktoś mi doradzi ?

Ciężko doradzić, bo każdy ma swój gust :P Ja mam w planie kupić oba snowgloby, nową modną Applejack i Daisy Dreams oraz Flutter i Twilight z zefirkami. Czy pomogłam? :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko doradzić, bo każdy ma swój gust :P Ja mam w planie kupić oba snowgloby, nową modną Applejack i Daisy Dreams oraz Flutter i Twilight z zefirkami. Czy pomogłam? :v

W sumie...Nie zobaczyłam nigdzie indziej Luny...Ciekawe czy Celestia zmieści mi się na półce. Pójdę zobaczyć w innym zabawkowym, gdzie mają nawet lalki Rainbow Rocks. Zedytuję posta jeszcze dzisiaj jak mi się uda coś wybrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście też mam zamiar kupić oba snowgloby, bo są prześliczne, ale na razie czekam, aż cena będzie niższa (na Allegro najtańsza oferta to 47 zł z wysyłką - chyba że ktoś ma możliwość odbioru osobistego, to już za 40 zł mozna dorwać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...