Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts

Skorzystałam z promocji w Biedrze:

20141003_192849.jpg20141003_192834.jpg


Nie jest jakaś rewelacyjna, ale czego można oczekiwać od poszewki za niecałe 5 zł? Idealnie sprawdzi się do moich celów (szukałam podusi na konwenty i inne wyjazdy). A, w tej jednej Biedrze, którą odwiedziłam, były tylko trzy wzory: widoczny powyżej, z Pinkie oraz z Pinkie, Twilight i RD. Na odwrocie wszędzie ten sam rysunek z Twily i Pinkaczem. Trochę szkoda, że akurat Pinkie (najmniej ją lubię z całej szóstki), no ale trudno.
Były jeszcze ręczniczki, ale jedyny z MLP jaki widziałam to Twilight z kinówki EqG, w dodatku grafika kiepska, więc odpuściłam.
Ps: W Pepco można znaleźć za tę samą cenę białe podusie, właśnie w tym rozmiarze. :giggle:

Edytowano przez Kyoko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Minus jest taki, że są średnio 3-4 razy droższe.

 

Co prawda to prawda, ale masz poduszkę i dopasowaną do niej poszewkę. Choć ja i tak preferuję poduszki z wszytym wzorem, a takie to tylko na konwentach znajdę. No, jeszcze w internecie, ale poduszki przez neta kupować nie będę : /

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co prawda to prawda, ale masz poduszkę i dopasowaną do niej poszewkę.

Ale ja mówiłam już o całej poduszce. Jak dokupię sobie "wnętrze" to będę miała całość za 10 zł. :rwink: Najtańsze poduszki, jakie widziałam na konwentach, to jakieś 30 zł. Niektóre, fakt, są tego warte, ale z innych to po prostu zdzierstwo. Chociaż bywa, że trafi się na taki wzór, który cię totalnie kupi i wymiękasz (niekoniecznie mowa o poduszkach)... :twiblush: Miałam tak raz z podkładką na kubek.


No, jeszcze w internecie, ale poduszki przez neta kupować nie będę : /

Czemu nie? Kiedyś kupiłam jedną, świetnie mi służyła przez parę lat, dopóki nie postanowiłam jej sprzedać, bo mi się wzór znudził.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czemu nie? Kiedyś kupiłam jedną, świetnie mi służyła przez parę lat, dopóki nie postanowiłam jej sprzedać, bo mi się wzór znudził.

 

Nie lubię kupować przez internet czegoś co jest tanie, nie jest unikatowe i w zasadzie nie jest czymś niezwykle pożądanym. Przez internet kupuję tylko unikatowe przedmioty jak na przykład Vinylowego Hoovesa, figurkę z anime i takie tam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwane za 15 zł w Realu (taniej chyba się nie da za nówki):

20141012_210147_1.jpg


Aczkolwiek nie wiem, czy to po prostu mój Real pozbywa się zapasów, czy ta promocja dotyczy całej Polski (poza tym były jeszcze przecenione na tę samą cenę kuce ruszające nogami/skrzydłami/głową, komplet mini figurek z państwem Cake na 50 zł, "rozszerzona" wersja RD z kinówki EqG na 60 zł i cośtam jeszcze).

Edytowano przez Kyoko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwane za 15 zł w Realu (taniej chyba się nie da za nówki):

Aczkolwiek nie wiem, czy to po prostu mój Real pozbywa się zapasów, czy ta promocja dotyczy całej Polski (poza tym były jeszcze przecenione na tę samą cenę kuce ruszające nogami/skrzydłami/głową, komplet mini figurek z państwem Cake na 50 zł, "rozszerzona" wersja RD z kinówki EqG na 60 zł i cośtam jeszcze).

 

W pobliskim Carrefourze były za 17zł jakiś czas temu więc "może taki okres" ;)

 

U mnie był ostatnio istny kucykowy szał :P

 

W końcu udało mi się dorwać neonową Cheerilee (dzięki Zuzie ^^) i Rainbow Dash (dzięki temu, że powiększyli Rossmana w Carrefourze)

PA112788_zps9eee5b02.jpg

 

Do tego jeszcze doszła promocja -30% w TRU i kolekcja powiększyła się o 4 figurki POP i jeszcze Photo Finish

PA102752_zps6d261574.jpg

 

Moja kolekcyjka POPów ^^

asasasa_zps2e13c7cf.jpg

 

Jeszcze od niedawna w carrefourze jest fajny sklep, przez który można całkiem tanio zamówić Funko POP! - dzięki temu sklepikowi pójdę z torbami - w ciągu ok miesiąca (na zamówienie trzeba czekać 2 tygodnie) przybyło mi 5 figurek! :D Spodobały mi się i w trakcie realizacji mam jeszcze 1 zamówienie, ale tym razem nie z MLP (tylko Adventure Time)

PA112789_zpsd774d4d4.jpg

 

Na koniec - kucyki z dzisiaj - paczka od kolegi :) Zestaw Pony Mania, Photo Finish i 3 Nurse Redheart - 2 są zaklepane (dla mnie i kolegi), ale zastanawiam się nad sprzedażą trzeciej... Jakby ktoś była zainteresowany to proszę o ofertę na PW :)

PA142810_zpsae4d9f3f.jpg

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po spotkaniu z dziewczyną spotkała mnie miła niespodzianka (a raczej trzy). Dostałem prezent na spóźnione urodziny i bardzo się zdziwiłem, ale byłem też w niebo wzięty :D Cóż, moja luba wiedziała, że jestem Bronym, ale tego się nie spodziewałem. Do mojej kolekcji dołączył słodki pluszak Rainbow Dash. Oto zdjęcia:

a849ddc6aa.jpg

 

b136e5de1e.jpg

 

7666be3efb.jpg

 

f2160ee87e.jpg

 

No i jak tu tego nie przytulić? :D

 

PS.: Dwa pozostałe prezenty to książki z serii Assassins Creed. Jestem spełniony!

Jakie tytuły .3. ?

Hm...Jestem zainteresowana kupnem tej ślicznej Nurse.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja. ^^ Z okazji urodzin które jutro obchodzę. Dostałam kilka kucykowych prezentów. Dwa pluszaki (podróbki, ale co tam) i dwa ołówki ze starszą generacją.

1zq32tz.jpg

2hscbch.jpg

Plus ostatnio kupiłam dwa BB.

1r87pj.jpg

I przy ostatnim poście zapomniałam dodać naklejki ze starszej generacji i wydrukowanej na zwykłym papierze Derpy

2e3rdl5.jpg

2gua0xf.jpg

Edytowano przez Alciapl v2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...