Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts

Fryzjerem to ja nie zostanę :lol: Udało mi się coś zrobię ze zbyt długą grzywą Fluttershy (PonyPoczta). Niestety ze względu na wycięcie "tęczowych" akcentów, zniknęła 1/3 "włosów - środek grzywy. Poza tym skróciłem ją oraz delikatnie ogon. Popróbuję jeszcze nad tym popracować, ale póki co jest sodomia z gomorią. Zdjęcie - wieczorem. Postaram się pokazać przed próbą "naprawy" i po ewentualnej próbie.

Edit. Ja się "bawię" w układanie grzywy plastikowemu kucowi... :wat:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezenty gwiazdkowe od przyjaciółki (wypakowane dopiero po powrocie z Sylwestra):

20150103_120118.jpg


Absolutnie UBÓSTWIAM tę lalkę AJ. Śmiem twierdzić, że jej strój jest najlepszy ze wszystkich jak dotąd wydanych lalek EqG. Podoba mi się do tego stopnia, że poważnie rozważam cosplay... A, no i ma cudownie miękkie i łatwe do czesania włosy...  :rarityawesome:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i skusiłam się na przejście do Biedronki...

20150115_151559.jpg


Tylko Twilight, bo resztę kasy przeznaczyłam na Fashems z Marvela i Disneya (po 1 kapsule). Nie ma to jak mieć za dużo zainteresowań...
Ps: Kucyki dosyć łatwo rozpoznać przez te malutkie dziurki - gorzej z innymi seriami.

Edytowano przez Kyoko
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wodniste coś w środku jest typowe dla tego typu zabawek.


Bo mi się wydaje, że to po prostu miękka guma. 


Gdybyś przeczytała dołączoną ulotkę, to byś wiedziała, że w środku jest płyn, który może szkodzić przy kontakcie z oczami (czy jakoś tak), więc zwykła woda to to nie jest.

Edytowano przez Kyoko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...