Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts

Nie można jednak mieć zaufania do Hasbro. Nie wiem, jak długo wybierałam ładny zestaw, ale trochę czasu w sklepie spędziłam. Ostatecznie jestem zadowolona z lalki:

lalka.jpg

...i kucyka:

kucyk.jpg

 

A tu bonusowo recka i większa ilość zdjęć:

http://figurkowo-konwentowo.blogspot.com/2015/04/recenzja-12-kucykowy-wtorek-lalka.html

Można spytać, gdzie kupiłaś taki zestaw?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Można spytać, gdzie kupiłaś taki zestaw?

ToysRus, nieco ponad miesiąc temu były niezłe promocje. Ale na chwilę obecną najbardziej opłacalne jest pod względem tego zestawu Allegro.

Tam się wkłada gwiazdkę. Czemu ma to służyć? Nie wiem. 


Gwiazdka jest wkładana, bo torebeczka lalki ma taką samą dziurkę i można sobie wybrać, gdzie się będzie ten malutki gemik trzymało.  :pinkiep:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem się w garść i kupiłem numer z "Vinyl'ką". Moim zdaniem warto, tym bardziej, że nie ma jej w BB i pewnie szybko nie będzie. Swoją drogą, gazetka ta, musi się nieźle sprzedawać, skoro wziąłem ostatni egzemplarz (a kilka dni temu trochę ich było)

O wiele trudniej było mi prosić o pokazanie kolejnych gier "w kartonikach". Z drugiej strony, facet sam jest sobie winien :P Tak powkładał kartony, że tytułów nie widać, a cena ta sama.

PS. W końcu udało mi się dorwać program do nagrywania filmików + komentowania. Jako pierwszą postaram się wrzucić: "Świat Kucyków 3"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnisz o co chodzi, Triste?

W kioskach wala się mnóstwo pseudo-czasopism. Okładka z reklamą innych pseudo-czasopism oraz gra w kartoniku. Mam ich trochę - między innymi Świat Kucyków 3. Widziałem to dzisiaj. Albo reedycja, albo stary numer. Jeśli nie będzie, wejdź tutaj i sprawdź datę premiery. Więcej szczegółów dotyczących ich wydawnictwa - PW. Mam zamiar nagrać filmik z rozgrywki i wrzucić go na YT (żeby mnie zlinczowano xD )

PS. Gra nie ma NIC wspólnego z MLP: FiM. Kuce przypominają te, z wcześniejszych generacji, ale są jeszcze brzydsze :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dorwalem 12 wave, chyba zacznę znowu kolekcjonować i tym razem  ich nie oddam...

7wz22w.jpg

 

 

A następny cel to takie coś..

 

49pg9f.jpg

 

 

 

Nie długo jak załatwię sobie coś takiego...

 

 

 

pony_patches__by_tensaioni-d4s059r.jpg

 

 

I efekt tego wszystkiego na pewno uwiecznię tutaj.  :forgiveme:

Edytowano przez MrHappy
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem komiksu. Nie będę wrzucał zdjęć - Koyoko to zrobiła. Dodam jednak recenzję, która powinna pojawić się również na stronie Egmont.

Dla mnie, jako miłośnika serialu, który ma 29 lat, trudno jest ocenić niniejszy komiks. Tym bardziej, że nie czytałem ich od lat. Zacznijmy może od zalet.

PLUSY

+ Jakość wydania jest znakomita, choć nie pozbawione wad, ale o nich za chwilę.

+ Okładka - większość jest matowa, ale np. postaci polakierowano, a logo MLP przyozdobiono niewielką ilością brokatu. Sam rysunek, jest po prostu rewelacyjny. Brawo.

+ Kreska - odbiega nieco od tej, którą znamy z serialu, ale jest po prostu fantastyczna

+ Humor - nie jest naciągany, autorzy nie próbują rozśmieszyć "czytelnika" na siłę, wynika on z sytuacji oraz dialogów.

+ Nawiązania - jest ich raptem kilka, ale gdy się pojawią... Dodam tylko, że "dostało się" też nam, bronies. O co chodzi? Przeczytacie, zobaczycie.

+ Dialogi oraz mimika - perfekcyjne! Od dawna nie uśmiałem się tak, jak widząc zrzędzącą Rainbow Dash

+ Jedna z pierwszych stron, przypomina przygody Asterixa. Ilość detali jest oszałamiająca. Gapiłem się w nią dobrych 5 minut, aby wyłapać wszelkie drobnostki.

+ O 22:00 postanowiłem poświęcić mu 30 minut. Gdy spojrzałem na zegarek była 23:30. Wymowne.

MINUSY

- MÓJ KUCYK PONY? Ludzie... podstawy języka angielskiego oraz jakiejkolwiek logiki się kłaniają. Słowo "pony" nie jest zastrzeżone przez Hasbro! Słownik pol-ang nie kłamie. Pony= kucyk. Kucyk = pony. Co otrzymujemy? "Mój kucyk kucyk". Żenada...

- Brak wprowadzenia dla osób, które nie znają serialu. Kto powiedział, że kupią go tylko najwięksi fani? Można odnieść wrażenie, że czytamy książkę od połowy. Czy tak trudno poświęcić dwie strony, z myślą o "nowych", potencjalnych fanach serialu? Kilka zdań, tak jak w pierwszym odcinku oraz książce "The Elements of Harmony"? Wystarczyłoby zmniejszyć czcionkę oraz obrazki. Ewentualnie zmodyfikować, tak aby czytelnik wiedział, dlaczego akurat te, a nie inne klacze towarzyszą Twilight. Cóż, najwidoczniej lepiej umieścić grafikę z postaciami, które i tak są opisane na następnej... Pozwolę sobie zacytować: "... władczyni Equestrii". Hmm... "A co to jest Equestria? Planeta? Państwo? Stolica jakiegoś kraju?" No właśnie...

- Część zdań jest pokaleczona, niczym ślepy rzeźnik. Korekta najwidoczniej zaspała.

Podsumowując. To znakomity komiks, dla każdego. Nie ważne ile masz lat i czy obejrzałeś chociażby jeden odcinek serialu. Za taką cenę i jakość - "must have".

PS. Musiałem odjąć punkt, za to nieszczęsne "kucyk pony", brak wprowadzenia oraz część zdań.

 

Ocena: 4/5

EDIT. Dlaczego nr2 dopiero w lipcu, a trzeci w listopadzie?

Edytowano przez Triste Cordis
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przesiać 10 euro w kilka minut... Smuci mnie fakt że cały regał przeszukałem i nie znalazłem w ani jednym blindbagu Flatterki...

homy9g.jpg

 

 

 

Może za kilka tygodni przejdę się, będą mieli może jakąś dostawę.... Ogólnie te pluszaki co widać, w tamtym tygodniu myślałem że są ładniejsze, jak je ostatnio wziąłem w ręce to odłożyłem w tempie natychmiastowym.. :/

306bb6.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

No! Kurde, nie sądziłem, że ją dołapię, ale udało się i powiększy moją kolekcje. Allegro czasami bardzo się opłaca :) Czasami u nas pluszaka tak dużego, za taką cenę się nie złapie :(

 

my-little-pony-figurka-interaktywna-ksie

 

Ale, jak mi zacznie paplać o zabawę, i śpiewać. To przysięgam, wybebeszę baterie Śrubstakiem :D

 

Aktualizacja...

i8iip.jpgi8if8.JPGi8ieB.JPGi8ie0.JPGi8icm.JPG

 

Nagranie wideo z "prezentacji"

 

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...