Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts


Przezroczysta Twillight jest tak podobna do Luny, że pomyślałam iż jest Luną ;___; 

Zapewniam, że w rzeczywistości wyglądają zupełnie inaczej i nie da się ich pomylić.  :fluttershy5:
A poduchy nie mogłam nie kupić, chociaż początkowo ją ominęłam.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A za ile była ta poducha i czy były też inne rodzaje?

20-25 zł, nie pamiętam dokładnie. Z innych widziałam jedynie Fluttershy, ale dam sobie rękę uciąć, że na innych konwentach była też Pinkie. Podejrzewam, że się po prostu szybko wyprzedają (jak kupowałam swoją, to tej z Flutterką już nie było).
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie posiadam tej gry, ale jednak myślę, że warto o niej wspomnieć, tymbardziej, że jest to Polska gra!

A jest to gra "Świat kucyków 3"

QChNn7y.jpg?1EXNTWHh.jpgr7bFgGB.jpg?18YOm5xV.jpg

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny kubek.  :fluttershy4:

Ja dzisiaj odpakowałam lalkę Twilight z Biedry, którą kupiłam przed Dniem Dziecka:

kucbiedra.png


Więcej fot tutaj:
http://figurkowo-konwentowo.blogspot.com/2015/06/recenzja-24-kucykowy-wtorek-lalka.html
...ale generalnie nie warto, jeśli nie jesteście fanami postaci (pewnie w Biedrze już ich nie ma, ale to tak na przyszłość, jakby się pojawiła okazja).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nie może? Wiesz, nie wszyscy mają rodziców, którzy to akceptują :(

 

Ja niem mam tego problemu na szczęście i Twilicorn zdobi mi konsole, bo akurat półka zapchana.

 

Tylko, że wedle profilu lat ma tyle, że sam mógłby być rodzicem :v

Edytowano przez Uszatka Derpatka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może nie może? Wiesz, nie wszyscy mają rodziców, którzy to akceptują :(

 

ale sam nie mieszkam i rodzice krzywoby patrzyli na takie zabawki w tym wieku...

 

A nie mówiłem? Ja mam 28 lat i pełna akceptacje :) W rodzinie, choć nie wiem jakby wujostwo zareagowało :( Kumple najbliżsi, tez akceptują. Bo top moje stado, jak się nie akceptuje zainteresowań przyjaciela, które są dla niego ważne, to nie jest się nim dla niego... Sam to usłyszałem z ust kolegi, któremu to się dziwne wydaje, ale akceptuje. To samo z rodziną...

 

Nie należy się wstydzić zainteresowań. Bajki są DLA LUDZI w końcu :)

 

PS: JEŚLI TAK BARDZO WSTYDZIMY SIĘ CZEGOŚ OKAZAĆ. TO MOŻE TO ZNAK, ŻE W OGÓLE, NIE POWINNIŚMY SIĘ TYM NAWET INTERESOWAĆ? CIEKAWA ROZKMINA :)

Edytowano przez Accurate Accu Memory
  • +1 5
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, mógłbym mieć już dzieci i to nawet siedmioletnie, ale sam nie mieszkam i rodzice krzywoby patrzyli na takie zabawki w tym wieku...

 

W sumie to ja bym się bardziej wstydziła mieszkać z rodzicami w tym wieku, niż trzymać kolorowe figurki...

 

 

 

11009209_969238979788145_686518220739122

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ja bym się bardziej wstydziła mieszkać z rodzicami w tym wieku, niż trzymać kolorowe figurki...

A wiesz, że za mieszkanie trzeba płacić...? :rarity5: Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że za mieszkanie trzeba płacić...? :rarity5:

 

Niesamowite! Ale w tym wieku to już chyba wypada jakąś pracę podłapać, co?

Żeby nie było, ze jestem gołosłowna, oznajmię, że na swoim jestem już prawie 7 lat.

 

 

Jak się wstawia obrazki w spojler? :/

 

Jedna z moich półek:

11206094_952589308119779_679484952448538

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku, a wiesz ze pracuje od 7 lat?

Tylko, ze facetowi trudniej jest podlapac bogata zone, niz dziewczynie bogatego meza... :dunno: Takie czasy...

Ps. Mieszkanie w ktorym mieszkam nalezy do mnie od 18 roku zycia, wiec po co mam szukac innej chaty... :rarity5:

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tylko, ze facetowi trudniej jest podlapac bogata zone, niz dziewczynie bogatego meza... Takie czasy...

 

Wybaczcie za offtop, ale widząc to aż poczułam jak mnie skręca w środku... BiP, co ty chrzanisz? Nie trzeba mieć bogatej partnerki/partnera żeby mieszkać samemu O_o A na miejscu Kamishy poczułabym się w tym momencie urażona.

 

 

Swoją drogą piękna kolekcja Kamisho ^^ No...w każdym razie na tej półce. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybaczcie za offtop, ale widząc to aż poczułam jak mnie skręca w środku... BiP, co ty chrzanisz? Nie trzeba mieć bogatej partnerki/partnera żeby mieszkać samemu O_o A na miejscu Kamishy poczułabym się w tym momencie urażona.

 

Nie czuje się urażona, bardziej rozbawiona - tym, że ktoś nieporadnośś życiową tłumaczy faktem, iz nie znalazł sobie bogatego partnera :D Na swoje utrzymanie zarabiam sama, a były tez czasy, kiedy tylko ja miałam prace i utrzymywałam nasz dom. Także ten... ;]

 


Swoją drogą piękna kolekcja Kamisho ^^ No...w każdym razie na tej półce.

 

Dziękuję :) niedługo będę mogła wreszcie wystawić całą kolekcję na półki tak, żeby było ją lepiej widać, póki co wszystko ciśnie sie na małym metrażu w pracowni... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż mogę rzec.... Współczuję rodzicom, których dzieci wstydzą się z nimi mieszkać, moi mieli widać farta... :dunno: BTW jak już pisałem mam już własne mieszkanie, ale nie wywalę rodziców jak inni...

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...