Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts

Żal patrzeć na to co piszesz... To jest normalna kolej rzeczy, że ludzie dorastają się, usamodzielniają i wyfruwają zakładać własne gniazdo. Skoro nazywasz to wstydzeniem się rodziców, to sorry, ale lepiej z nimi mieszkaj, bo twój poziom dojrzałości jest bardzo niski.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Mieszkanie w ktorym mieszkam nalezy do mnie od 18 roku zycia,

 

A wcześniej nie należało? Skoro mieszkasz u rodziców, a to twój rodzinny dom jest? Cóż, ja się przyznam, mieszkam u rodziców. Właściwie, to dom należy jeszcze do babci... Jestem niepełnosprawny i żyje z zasiłku... Ale byłem dumny, jak znalazłem prace jako admin strony szkolnej na kilka miechów. Zarobiło się grosze, ale zasiłek dokładam do mieszkania, wiec nie czuje się jakimś pasożytem :) Nie można wszystkich żyjących na socjalu, tak nazywać :) Nie, żeby ktoś kogoś tu tak nazwał :) Ale fakt, nie wszyscy mogą nawet wylecieć z gniazda...

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale fakt, nie wszyscy mogą nawet wylecieć z gniazda...

 

Oczywista sprawa. Jednak kolega BRONIESiPEGASIS ani razu nie wspomniał, że jest niezdolny do samodzielnego mieszkania z powodów zdrowotnych [czy to jego czy rodziców wymagających stałej opieki], mało tego, obraża osoby, które są zaradne życiowo. I to mi się bardzo nie podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"twój poziom dojrzałości jest bardzo niski", zaś twoje wyobrażenie "dorosłości" jest mocno przeterminowane...

"czy to jego czy rodziców wymagających stałej opieki" bo to nie twoja sprawa, ale jeśli ciebie to tak interesuje, to rodzice z emerytury nie utrzymają mieszkania, a ja z wypłaty nie utrzymam 2 mieszkań, więc mieszkam z nimi, żeby nie musieli zmieniać lokum (wyjaśnić lepiej, czy jeszcze jakieś pytania....?)"mało tego, obraża osoby, które są zaradne życiowo. I to mi się bardzo nie podoba.", to po co zaczynałaś? Ja sobie nie pozwolę, aby jakiś anonim z internetu wyśmiewał jak mieszkam, ja się z ciebie pierwszy nie śmiałem wiec miej pretensje do siebie, że się bronie.

Koniec tematu jak masz jeszcze jakiś problem, to pw moje czeka... A jak zobaczę jeszcze jeden post w tej sprawie, to zgłaszam modom ten wątek, pozdrawiam...

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, ze jestem gołosłowna, oznajmię, że na swoim jestem już prawie 7 lat.

Jak się wstawia obrazki w spojler? :/

1. Skopiuj adres obrazka

2. W poście wrzucasz obrazek (tak jak zawsze)

3. Przejdź do trybu BBcode (lewy górny róg). Zobaczysz coś takiego:

[im g=ht tp://adres obrazka.j pg]

Wszystkie spacje się nie liczą ;)

Dodaj [spoil er] oraz [/spoil er]

Efekt końcowy w trybie BBcode

[spoi ler][im g=ht tp://adres obrazka.j pg][/spoil er]

Przykład:

ping-pong-beh-album.jpg

Mam nadzieję, że pomogłem :)

PS. Jesteś na swoim? Ech... komu dobrze :( I jak zwykle, genialna kolekcja

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo ciekawe, że na małżeństwa mieszkające z rodzicami już się tak nie psioczy jak na osoby samotne, nawet jak się dokładają do rachunków.  :bemused: Sorry, Kamisha, ale pierwsza żałośnie po nim pojechałaś, nie znając nawet sytuacji.

Edytowano przez Kyoko
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo ciekawe, że na małżeństwa mieszkające z rodzicami już się tak nie psioczy jak na osoby samotne, nawet jak się dokładają do rachunków.  :bemused: Sorry, Kamisha, ale pierwsza żałośnie po nim pojechałaś, nie znając nawet sytuacji.

Uważaj bo zgłosi wątek :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna dyskusja w wątku o kolekcjach, aż muszę wtrącić dwa centy^^

Osoby samotne mają pod względem finansowym dokładnie dwa razy trudniej, począwszy od zdolności kredytowej a skończywszy na opłaceniu rachunków, z zagwozdką, co zrobić w razie utraty pracy pośrodku. Z dwojga złego, jeśli jest taka możliwość, to lepiej mieszkać z rodzicami, niż na wynajmowanym, tak przynajmniej uważam.

 

A ad topic, to takie tam, jak człowiek się nudzi ;P

vhIlmWj.jpg

KvWAyKr.jpg

jLrNdyG.jpg

Edytowano przez falconek
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne te brokatowe kucyki, Falconek :)

Dzięki!

 

Widzę, Falconek, że masz całkiem ciekawą kolekcję. Dwa vinylowe kuce, Celestia w wersji emo, trzy przezroczyste kuce, które osobiście uwielbiam~ <3 Zazdroszczę c: 

Eee, nie ma czego, moja kolekcja jest bardzo skromna w porównaniu z tym, co niektórzy mają^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...