Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts

No właśnie. Niech to jajko niespodzianka nie będzie dla nas niespodzianką :crazytwi3: Co do kucy - znowu armia recolorów. Zrobili by w końcu jakieś nowe pozy czy (marzenie odgryzionej przez jamnika) głowy - nowych, unikalnych postaci :/

Prawda, prawda. Kinder Niespodzianka spisuje się lepiej niż Hasbro, bo tam nigdy nie widziałam recolorów :spike:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Accurate Accu Memory Ładna tapetka, choć moim zdaniem zbyt bajkowa, ale...nadal nie wiem co było w Kinder Niespodziance :'(

W niespodziance? Powiem tylko, że nie trafiłem w kucyka :( Temu nie pokazałem. Bo to nie kucza niespodzianka :'( A tapetke musiałem zdjąć. Jest za cięzka, by tasma na samych rogach długo ją utrzymała. Ale nagranie i zdjęcie mam... Kumple pomogą przykleić :)

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do  tematu czapki:

9e7f5bd5ae7b.jpg

1fc155c01f6f.jpg

9cbc87862c2b.jpg

8851ea698e7d.jpg

755d86c96bbb.jpg

2f40f6fc4171.jpg

02985d9ba662.jpg

6734606668f8.jpg

b677e9f20f17.jpg

 

20$ + 15$ za przesyłkę z Ameryki.

http://www.amazon.com/gp/product/B00AM3NC4Q?gwSec=1&redirect=true&ref_=s9_simh_gw_p193_d0_i1

PS. Sorry za formę, ale teraz nie ma podglądu posta i dopiero po dodaniu skumałem jak to wygląda.

PPS. Czapka chyba była w innym temacie, ale nic szkodzi.

 

Kupiłeś? Jak tak to daj znać jak dojedzie. (btw. W temacie ,,kucykowe gadżety" miałem jako ciekawostkę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do  tematu czapki:

9e7f5bd5ae7b.jpg

1fc155c01f6f.jpg

9cbc87862c2b.jpg

8851ea698e7d.jpg

755d86c96bbb.jpg

2f40f6fc4171.jpg

02985d9ba662.jpg

6734606668f8.jpg

b677e9f20f17.jpg

 

20$ + 15$ za przesyłkę z Ameryki.

http://www.amazon.com/gp/product/B00AM3NC4Q?gwSec=1&redirect=true&ref_=s9_simh_gw_p193_d0_i1

PS. Sorry za formę, ale teraz nie ma podglądu posta i dopiero po dodaniu skumałem jak to wygląda.

PPS. Czapka chyba była w innym temacie, ale nic szkodzi.

 

Kupiłeś? Jak tak to daj znać jak dojedzie. (btw. W temacie ,,kucykowe gadżety" miałem jako ciekawostkę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś jeszcze na koszulce miał kucyka to zdjęcie byłoby idealne :P No może poza jakością, ale nie każdy ma lustrzankę XD 

Co do samej tapety - Celestia na głównym planie, a więc jest bardzo dobrze :tiacake2:

To było pod wieczór robione smartfonem :(

nie chciało mi się kuczej piżamy ubierać, bo zaraz popijawa była. Tapeta tylko na trzeźwo z kumplem poszła. Zanim 4ka innych przyjaciół doszła :) Podobało się, ale nie dali się namówić na grupowe na tle tapetki :(

BTW, ja LUNARNY!! Ale Luny niet :(

Tylko ta creepy Dashie ma gały jakby jej miały zaraz wylecieć :'( Ale i tak świetna tapeta i nie spodziewałem się że to takie ogromne :spike:

No, ale wzór z Ponyville, którego już niestety nie sprzedają :( Zakryłby więcej ściany, bo jest niższy, a szerszy. Ale i tak jestem zadowolony :D

 

 

 

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
5 minut temu szeregowy Joker napisał:

Coś tam się nazbierało... Prócz koszulki całą resztę mam od rodziny i przyjaciół:

 

DSC05572.JPG

Fajne pluszaki ^^ Też bym chciał żeby inni akceptowali ze jestem bronym.Ale wolę nie mówić.Wiem ze bym miał już pojechane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minuty temu szeregowy Joker napisał:

Coś tam się nazbierało... Prócz koszulki całą resztę mam od rodziny i przyjaciół:

To już jest książka z najnowszej części filmu?

Ja mam książki z 1 i 2 części i 2 tomy komiksów.

 

A ta niebieska książka, to o czym jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu szeregowy Joker napisał:

Coś tam się nazbierało... Prócz koszulki całą resztę mam od rodziny i przyjaciół:

 

DSC05572.JPG

Ja się nie wtydzę.Może przyjaciołom bym powiedział.Ale jak by to wyszło na zewnatrz nawet przez przypadek to by mnie 6 złapało i wpier*****.Wiem co piszę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu Major Degtyarev napisał:

Fajne pluszaki ^^ Też bym chciał żeby inni akceptowali ze jestem bronym.Ale wolę nie mówić.Wiem ze bym miał już pojechane.

"Bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny
w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy"

Bądźmy wiernymi sami sobie sobie, Majorze.

11 minut temu BRONIESiPEGASIS napisał:

To już jest książka z najnowszej części filmu?

Ja mam książki z 1 i 2 części i 2 tomy komiksów.

 

A ta niebieska książka, to o czym jest?

3. część pojawiła się w księgarniach w ubiegłym tygodniu.

 

"Elementy Harmonii" to opracowanie na temat serialu (przedstawienie postaci; wywiady z twórcami itp.) oraz streszczenie sezonów 1-4.

Edytowano przez szeregowy Joker
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie teraz szeregowy Joker napisał:

W sumie to poza wywiadem z Lauren Faust, koncept artami z 1. sezonu i nazwania każdego kucyka backgroundowego to książka jest przeciętna.

A jaka cena, pewnie ok 20/30 zł jak nie więcej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Po długich sześciu miesiącach oczekiwania, wielokrotnych opóźnieniach i rozkminach, czy czasem nie posłałem dwóch stów w kosmos, parę dni temu znajdując w skrzynce awizo już wiedziałem, że to się stało: My little Dashie IRL :rd7:
L3Iheml.jpg?1
Pluszak jest od 4th Dimension Entertainment na licencji Ha$bro (które samo nie potrafi za bardzo robić porządnego merchu). Jakość jest fantastyczna, porównywalna z najlepszymi hand-made'ami; materiał jest mięciutki, kolory żywe i świetnie oddane, a oczy i CM haftowane. Mocne 11/10. No to dorzucę jeszcze zdjęcie od plota strony ;)
AMJRAWY.jpg?1
Jeśli ktoś poszukuje pluszaka, który wygląda jak kuc z serialu, a nie kolejny mop to gorąco polecam, chociaż trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo z tego co widzę wciąż jeszcze wysyłają czerwcowe preordery. Jakość w stosunku do ceny jest świetna, chociaż transatlantycka przesyłka trochę też kosztuje.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Parę figurek, zakupionych na dzisiejszym meecie.

ebE4n8h.jpg

 

4RTDv8y.jpg

 

otIKZim.jpg

 

Figurki w opakowaniach + komiks + naklejka.

4qk2Q5g.jpg

 

Sama naklejka:

QPWrBvN.jpg

 

Sorry za niską jakość, postaram się o lepszą na przyszłość. Zdjęcia są lekko poruszone, bo trzymam kamerę w ręce i nie łapie ostrości.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...