Skocz do zawartości

Kucykowe kolekcje


Recommended Posts

Spokojnie, nie tylko ty.

Niestety, zdjęcie nie chce się dodać, więc moją kolekcję opiszę :3 

1. Mała pluszową RD z biedronki

2. EG Applejack

3. EG pinkie pie

4. Blind bagi, wave 12

-pinkie CMM

-rainbow CMM

zwykłe meine6, wyłączając futterkę

Minty

5. Figurki z gazety:

-FS

-AJ

-scotaloo

6. Bon bon choinka, cutie mark magic

Oprócz tego mam jeszcze dwa randomowe blindy (:

I jeszcze przypinka, i pinkie z kindera (:

 

Edytowano przez WildyRock
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 2 months later...
4 godziny temu FrozenTear7 napisał:

 

Ukryta zawartość

 

Ty "zboczuchu" XD A tak na serio, tez bym taką chciał, ale z Nightmare Moon, ot, taki Hardcore :)

 

Niestety, mojej kolekcji nie opiszę, bo zrobiłbym bardzo długiego tasiemca :D Kiedyś nagram filmik z przedstawienia, pokoju dziewczynki... W którym mieszka Broniak :D

Edytowano przez Accurate Accu Memory
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Elo wszystkim! Mam nadzieję, że ten temat jeszcze żyje. Większość postuje wprawdzie w "gadżetach MLP" ale jako, że to część mojej kolekcji a nie randomowe szpeje, to wrzucę tutaj :) A mam trochę zaległości. Aha, wybaczcie zaszumione zdjęcia ale już mi się nie chce przestawiać i robić ponownie.
Anyway, dzisiejszy wpis sponsorują Akry Słodkich Jabłek *Buy some apples!* :aj3:
Na pierwszy ogień idzie kolejna paczka z Ameryki sprzed paru miesięcy - figurka chibi Applejack z welovefine.com. Według mnie najsłodsza w całej kolekcji. I dodatkowo miniaturowe jabłuszko w komplecie, czego chcieć więcej...? :D
rkVJSxE.jpg

No może jeszcze jednej AJ... :ajawesome:
jesAlcb.jpg

Tę tutaj kupiłem na Krakowskim 12.4. Fantastycznie uszyta, w rozmiarze maxi-kieszonkowym i z haftowanymi oczami i znaczkiem ^^ Jej autorką jest Miya no Sora Nie wiem czy jest na forum, ale jeśli to czyta, to serdecznie pozdrawiam, Twoja AJ znalazła dobry dom :)

  • +1 6
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Nie wiem gdzie to dać, więc daje tu
Sprzedaję CAŁĄ moją kolekcję kucyków
36 blind bagów + chyba 4? sety blindbagów (wiecie, te trójpaki itp) + 10 kucyków do czesania + 5 konikuf z gazetki

Nie rozdzielam kolekcji, sprzedaje ją tylko jako całość. Osoba która kupi może sobie wybrać: rysunek ode mnie LUB dwa komiksy MLP od IDW - 1 Dollarowy 1-szy tom + Art Gallery (zdjęcia okładek mogę dać na PW, nie chce mi się szukać w Google xd)
Cena to 700zł ALE jestem skora do negocjacji ponieważ bardzo mi zależy na sprzedaży

Zdjęcie kolekcji: (spis wszystkich kucyków dostępny na PW)

Do każdego blinda mam kartę, każdy kucyk jest w stanie "wyjęty z opakowania i stał na półce".

NIE SPRZEDAJĘ FUNKO RD :v 

https://www.dropbox.com/s/djmmo2v10q3qnyd/2017-01-26 03.29.41.jpg?dl=0

Edytowano przez Servant Saber
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...