Skocz do zawartości

"W dziesiątkę" Camed


Omega

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- Dobra - powiedział z uśmiechem - załóż swoją kuszę - powiedział biorąc się do dzieła. Ze względu na to, że kucyki mają kopyta skonstruowano specjalne urządzenie miotane zwane kuszą. W sumie były to dwie drewnane beli, które mocowało się do kopyta za pomocą kilku skórzanych pasków. Cięciwę naciągało się korbą a następnie zwalniało ociągając spust. Ruszyłeś do swojego stanowiska by zapiąć swoją kuszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Za mocno szarpie! - poskarżył się - nie mogę utrzymać kopyta w bezruchu, nie mam siły! - narzekał. Co prawda to prawda, Blaze nie był silny, ale miał celne oko. Jeśli tylko byłby silniejszy byłby pewnie tak dobry jak ty, ale jest leniwy i nie trenuje. Trzeba coś z tym zrobić, przecież zawody już niedługo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz świetne oko, ale i słabą rękę - powiedziałem. - Muszę zorganizować ci indywidualny trening. Więc codziennie na treningach, od właśnie tej chwili, będziesz wykonywał podciągnięcia, podnoszenie ciężkich koszy z jabłkami metodą 3x3x3, ale i oczywiście zwyczajne kusznictwo. Będę cię obserwował! Więc, do dzieła! Raz! Dwa!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Jasne stary - powiedział wciąż zawiedziony swoim strzałem. Spojrzałeś na resztę drużyny sprawdzajac czy nikt nie potrzebuje pomocy. Ale widać, że twoje metody organizacyjne podziałały. Nikt nie wchodził sobie w drogę a trening szedł gładko jak po maśle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Trenujecie? - usłyszałeś za sobą czyjś głos. Odwróciłeś się i zobaczyłeś klacz o pięknej zielonej sierści i grzywie w o jeden ton jaśniejszym kolorze. Rozłożyła skrzydła by strzepać z nich kurz. Nie znałeś tego pegaza, a ona wyglądała naprawde ładnie, ciekawe co tu robi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, proszę pani. Co panią tu do nas sprowadza? I, tak owszem, trenujemy kusznictwo. Niedługo jedziemy do Canterlotu na turniej. A do naszego klubu Golden Arrows zapraszamy, jeśli oczywiście ma pani chęć. - Odpowiedziałem. Czułem się trochę niezręcznie. Było to dziwne uczucie... Nie wiedziałem co mogę powiedzieć!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, walczymy o zwycięstwo w tym turnieju głównie z Canterlotem. Zrzeszają oni samych mistrzów w tej dziedzinie. Nie pozwalają dochodzić niewyklutym talentom, ale to już ich sprawa... - Odpowiedziałem - Pójdę zobaczyć, jak radzi sobie Blazy. A tak apropo, chce się pani napić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja ją potrzebuje tu i teraz! - krzyknąłem. - Niedaleko przechodził kelner niosący jakąś potrawę, i co najważniejsze, herbatę! Rzuciłem się po nią, pieniądze zostawiłem przy kasie. Zabrałem ją i ostrożnie zacząłem zmierzać w stronę miejsca treningu. Miałem nadzieję, że jeszcze tam czekała!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...