Skocz do zawartości

"W dziesiątkę" Camed


Omega

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Niestety nie... Ale jak chcesz, możesz zapytać Wooden Bow'a. - widząc spojrzenie pokazałem - Acha. To tamten w brązową kuszą, mającym za znaczek 2 skrzyżowane kusze. Był transferowany z tamtego klubu. - odpowiedziałem - Ale ja muszę się zająć treningiem. Jakbyś czegoś potrzebowała. proszę przychodź! - podpowiedziałem z uśmiechem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Feniksów! - zapytał szerzej otwierając oczy - teraz pamiętam. Mówisz, że to była Nina? - przerwał na chwilę by się uspokoić i zaczął chodzić w kółko.

- Ale po co miałaby tu przychodzić? - pytał sam siebie - przecież ma dość roboty...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale obawiam się, że to coś związanego z tobą. Pytała się, co to, czy jest tu ktoś z "Feniksów". Nie wiedziałem, że to podstęp, i powiedziałem, że ty tam kiedyś grałeś... Przepraszam - Odpowiedziałem ze wstydem i rozgoryczeniem w głosie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Hmm... Może on jest jakoś... Jakoś z nią związany! Może to jego przyjaciółka z dzieciństwa... A może okrutnie zakończona, pierwsza miłość? - zdenerwowany myślałem, i tym bardziej smuciłem się, że tracę jednego z kluczowych kuszników mojego zespołu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...