Skocz do zawartości

"W dziesiątkę" Camed


Omega

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Odpowiedzi 108
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Doszedłem do półki. Wziąłem z niej herbatniki, i ruszyłem w stronę niespodziewanego gościa. Klacz miała bardzo piękne oczy. Połyskujące w świetle tańczącego ognia z kominka. Wyraźnie było widać, że chce coś powiedzieć...

((chyba zajmę się pisaniem jakiegoś fanfica :hug: ))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

(( Sam piszę w wolnych chwilach ))

 

Klacz siedziała jak na szpilkach nie skupiając wzroku na jednym punkcie dłużej niż kilka chwil. Musiała być zdenerwowana albo zawstydzona zaistniałą sytuacją. Jednakże sama się tu pofatygowała. Byłeś coraz bardziej ciekawy powodu jej wizyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przysiadłem naprzeciwko niej. Klacz starała się spoglądać w moje oczy. Położyłem na stole ciasteczka, i przysiadłem zamyślony. Nie byłem pewny, czego ona tak naprawdę chce. Wydawała się bardzo miła, lecz nieśmiała. Nie wiedziałem jak zacząć rozmowę, więc spróbowałem podsunąć ku niej pudełeczko z herbatnikami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klacz spojrzała się niepewnie na ciastka ale w końcu wzięła jedno i kiwnęła głową w podziękowaniu. Skubnęła je lekko i przełknęła głośno ślinę.

- Ja... ja przyszłam tutaj.... - zaczęła niezręcznie chcąc wyjaśnić powód swojej wizyty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...