Skocz do zawartości

Rekrutacja do Big Sistah!


Arjen

Recommended Posts

Big Sistah... Biedactwo, Arjen pewnie ci coś zrobił, że takie coś wymyśliłaś.

 

Postanowiłem, że dołączę do gry/zabawy/tego co wymyślisz bo:

- Lubię wyzwania.

- Lubię gry.

- Nie mam pojęcia jak to będzie wyglądać  :derptongue:

- Podoba mi się ta koszulka.

- Chcę zobaczyć wąsy w moim avku ;)

 

Więc... zobaczymy co będzie.

Link do komentarza

Podanie:

Kim jestem? Jestem osobą szaloną niczym Pinkie Pie,wytrwałą i szczerą do bólu jak Rainbow Dash. Mam temperament jak Magda Gessler gdy coś jej nie smakuje a przecież takie osoby szukacie czyż nie? Nie nabierajcie się Wasza Wysokość na mój z pozoru anielski wygląd gdyż pod nim kryje się heavy metalowiec z psychopatycznymi myślami i jeśli mnie nie przyjmiesz uważaj na siebie bo być może ujrzysz mnie pod swoim tronem z prezentem... Buhaha.

 

 

 

 

Pisze 2 raz podanie za pozwoleniem Jej Wysokości Arjen.

Link do komentarza

Big Sistah... Biedactwo, Arjen pewnie ci coś zrobił, że takie coś wymyśliłaś.

 

Postanowiłem, że dołączę do gry/zabawy/tego co wymyślisz bo:

- Lubię wyzwania.

- Lubię gry.

- Nie mam pojęcia jak to będzie wyglądać  :derptongue:

- Podoba mi się ta koszulka.

- Chcę zobaczyć wąsy w moim avku ;)

 

Więc... zobaczymy co będzie.

 

Wszystko czego nam trzeba.

 

Więc zacznę od najprostszego pytania... Czy warto? Moim zdaniem tak, gdyż zabawa jest zabawą, która przede wszystkim jest zrobiona ku uciesze innym. Fakt faktem nagroda jest, jednakże czy ona jest najważniejsza? Fakt faktem pośmianie się z przegranych jest miłe, czego z pewnością się nie pomija. Zabawa jest z pewnością dziwna, a zarazem zabawna, więc spróbuję swoich sił. Zgłaszam więc swoją kandydaturę, z prostego powodu... wygrania sweet koszulki i pokazania wszystkim, iż jestem faajny a mianowicie zabawy. - Tylko co teraz napisać, abym się dostał? Może napiszę, jaka to Luna jest faaaaajna i mnie przyjmą? A guzik prawda, gdyż pewnie za lizodupstwo co najwyżej mnie zlinczują i odeślą do domu, nawet jeśli się nie dostałem. Walnę również prosto z mostu to, co pisałem niedawno, mianowicie chciałbym wystąpić w tym evencie, gdyż jest to nowe i ciekawe doświadczenia, a jak również powiada stare przysłowie: "Raz się żyje".

 

j2zi.jpg

7o.png

 

Aaa... wyjątkowo może starczy.

Link do komentarza

Nosz...pieczona scootaloo! żeby siłą i podstępem osiągać cel podoba mnie się to! jak pragnę chaosu! no właśnie...jest to okazja do rozwinięcia skrzydeł i siania swoistego rodzaju chaosu, gra w której należy przewidzieć ruch przeciwnika...istne szachy! ale mniejsza o to...dlaczego ja? a dlaczego nie? jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia a ja mam bujną wyobraźnię, reszta jest kwestią...odpowiedniego "rozstawienia" figur.  Chcę wziąść w tym udział, bo mogę i chcę...a może to swoistego rodzaju test? koażdego można pokonać, to co zostało napisane przez innych jest wyłącznie ładnie wyglądającą otoczką...niczym więcej. 

Link do komentarza

PODANIE:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RPtRWw0nzvA

Postanowiłem zrobić drugie podanko... Mam nadzieje, że nie zostane za bardzo zbesztany. Also, jest tam mała prośba do Was..

Pozdrawiam.

 

Wielka Siostra jest tak zachwycona Twoim podejściem, że z radością przyjmuje Cię do swojego domu i przydzieli Ci jeden z najlepszych pokoi.

 

mlfw9286-1357354024508434.gif

Link do komentarza

Wielka siostro pozwól, że drugi raz spróbuję.

Chcę się tu dostać, gdyż to może być ciekawa przygoda. Jestem bardzo upartą osobą, często pyskatą, umiem walczyć o swoje. Me imię znaczy właśnie ,,Walcząca o swój ród". Dzień 25 czerwca 2013 roku zadecyduje o reszcie mego życia. Chcę zdać do gimnazjum plastycznego. Jestem bardzo kreatywna. Rysuję, piszę (jak narazie tylko dla siebie), chcę zacząć tworzyć komiks. Jestem chwalona za bogate słownictwo. Niestety interpunkcja i ortografia to moja piętą Achillesowa. Interesuje się fantastyką, szczególnie smokami. Przeczytałam już kilkanaście takowych książek. Jestem też leniwa, ale jak mi na czymś zależy umiem osiągnąć cel. Jestem szalona, choć umiem być poważna. Jestem miła, ale i wredna. We mnie chowają się różne przeciwieństwa. Wielbię noce, a moim ulubionym kucykiem jest Ksiezniczka Luna.

Stanęła na wzgórzu w świetle księżyca. Wiatr delikatnie muskał jej twarz, a brązowe włosy unosiły się lekko. Wtedy zobaczyła ją, w całej swej potędze; Ksiezniczka Luna. Dragonia uklękła i opuściła głowę.

-Witaj przewspaniała Córo Nocy, co Księżycem rozjasnia nocne niebo. Będzie to wspaniały prezent dla mnie jeśli zgodzisz się mnie przyjąć.- Zwróciła się do Księżniczki. Powoli w stała i usiadła po pobliską jabłonią o soczysto soczyste zielonych liściach.

Taki przykładzik mojego stylu pytania. :)

PS: Chcę tą superaśną koszulkę. :3

PS2: Lubie jeść suchy makaron.

PS3: Mam suczkę sznaucera miniaturowego Emi, jest kochana i ma 4 latka. :3

Link do komentarza

Chyba nie musze się przedstawiać. Kto miał ze mną do czynienia wie na co mnie stac. Jak nikt potrafie rozkręcic shitstorm oraz zapewnić niezapomniane chwile pełne śmiechu.


Czemu chce się dostać? W zasadzie sławe na forum juz mam, ale to mi nie wystarczy.
Moge obiecać, że będę:
wredny
szczery
podstepny
dwulicowy
będę się nabijał
Dobijał
Przybijał (brohoofa)
Postaram się byc bardziej randomowy niż Stachul (wiem, to jest nie możliwe.)

Link do komentarza

Ja w porównaniu do Noctura jestem bardzo zdesperowany by wejść do programu. Dlatego nawet wykonałem własnoręczny rysunek dla księżniczki.

wegorz1190_zpsd3c8d322.png

Przedstawia on węgorza, kosmicznego kowboja, który jest sygnowany Cutie Markiem Rainbow Dash, który bardzo umiejętnie lokuje produkt firmy tworzącej pastę do zębów. Węgorz ten klnie na słońce za banicje naszej Luny. Słońce oczywiście czuje poczucie winy. Za nimi kolejny kosmiczny kowboj poluje na planetę Tomatian-234, słynnej na całą drogę mleczną za swoje przepyszne pomidory. Łupy z tej planety pozwoliłyby na wyżywienie jego rodziny.

Link do komentarza

Widząc wszystkie te próby i posty, które mają w jakiś sposób nakłonić prowadzącą projekt wywnioskowałem jedno... NA H** MI UDZIAŁ W TYM PRZEDWZIĘCIU! Spójrzcie prawdzie w oczy! Ona chce nas wykorzystać do tego bezsensownego udziału w tym bezgranicznie głupim programie! Co ona może jeszcze wymyślić jak już się dostaniecie? Karze wam się wygłupić, albo coś jeszcze bardziej upokarzającego. Żałuje, że w ogóle złożyłem tutaj podanie i zmarnowałem kilkanaście minut mego długiego życia na napisanie go mym językiem niemożliwego do odczytania! Teraz to widzę i nie dam się nakłonić na twe sztuczki! Wielce Wielka Siostra... Nie masz tu ograniczonej władzy Luno!

 

Mam. Wsadzę Ci tekst w spoiler i pewnie nikt go już nie przeczyta :rainderp:

A Ja go podświetlę i znów będzie widoczny! Może władasz forum, lecz nie naszymi umysłami. W rękach userów jest twój program. Od nas zależy jak się potoczy rozgrywka. Nie będziesz dłużej podporządkowywać nas do swych zachcianek!

Edytowano przez Zappter
Link do komentarza

Yay coś nowego ! Jako ,że ja jestem zabawowa i lubię chaos chętnie złożę podanie! Tylko ,że jak ? No cóż jako ,że jesteś jedną z moich ukochanych postaci, Moja Wielka Siostro! Czemu chcę się dostać? Łatwe, po prostu jestem nowa i chcę wszystko poznać dobrze, mam nadzieje ,że Mi pozwolisz to zrobić Wielka siostro! Głupota Mi karze złożyć najbardziej bezsensowne podanie na świecie. Najpewniej odpadnę albo nie będzie Ci się chciało obejrzeć najbardziej bezsensowny post ever. Życzę Ci miłej zabawy!

Link do komentarza

Przyjmijcie mnie.... bo... bo Tak! Na pewno nie będzie ze mną nudno :) i wymyślam wierszyki. I kocham chaos. I kocham Wielką Siostrę! ^^ A poza tym... wąsy w moim avku xD OSOM.... Po za tym lubię gry, spędzam dużo czasu na forum i myślę że jestem dość kreatywna by coś wymyślić :D

 

... Tak BTW, przez pierwszy miesiąc na forum cały czas byłam wręcz pewna że Arjen to kobieta O_O ....

 

lcs.png - Jak możemy sprawdzić płeć naszego avatara?

Edytowano przez Arjen
Link do komentarza
Witaj Wielka Siostro,oto cydr dla Ciebie ›  :cydr:  :cydr:  :cydr:
   Czytając temat projektu BS trochę się wystraszyłam,że moje podanie będzie najgorsze,najnudniejsze i w ogóle do bani. Pomyślałam: nie podołam,trochę nie rozumiem o co kaman,to chyba nie moje progi...za wysokie – już miałam zamknąć kartę z tematem projektu BS i doń rekrutacji ale chwilę się zastanowiłam,po chwili uświadomiłam sobie : Co ja wygaduję! No i co ? Przynajmniej spróbuję! Jeśli nie wyjdzie to podejmę próbę w czymś innym lub kiedy indziej,każdy powinien wiedzieć że poddawać się nie wolno bo to nie tylko oznaka słabości ale słabej woli -którą zresztą i tak muszę u siebie wzmocnić.
 
//Proszę,doczytaj do końca.//
 
   Jestem Tamara i jestem dosyć długo w fandomie ale moje osiągnięcia są raczej marne,nie mam zamiaru nadal być,jak to się mówi „zamarznięta”. Chcę się rozwijać i być w końcu kimś takim żeby ktoś po zobaczeniu mojego rysunku czy roześmianej OC powiedział : To jest ta Tamara z MLPPolska – z negatywnymi lub (wolałabym) pozytywnymi intencjami. Nawet jeśli dostałabym podkówkę wstydu (czego nie napiszę że na pewno nie dostanę,bo i jej dostanie było by także dla mnie „wyróżnieniem”) to przynajmniej już jakiś krok,marny ale krok. Nie umiem pisać wierszy jak kolega powyżej,ale wierzę że mam choć „Iskrę” w sobie,która pozwoli mojemu podaniu dać minimalną szansę. Samo pozytywne rozpatrzenie tej prośby było by dla mnie czymś wielkim. Byłby to mój pierwszy event i do tego jeszcze z Luną! Mam nadzieję że twoje „wszystkowidzące” oczy nie ominą mojej „dramatycznej historii życia i rozpaczy”,a nawet jeśli,to przynajmniej będę zaszczycona że poświęciłaś swój czas Wielka Siostro,na przeczytanie powyższego. Mam nadzieję że jeszcze się zobaczymy w Big Sistah.         
                                                                                   ~Twoja wierna wyznawczyni,(nie,nie chcę się podlizać...) Tamara. 
 
P.S : Co do nagrody,jest prześliczna *-*  Jest o co powalczyć!!!
 
P.SS : Jeśli jednak to podanie nie jest takim jakie daje klucz do BS,to z tego miejsca pragnę pozdrowić Wielką Siostrę i wszystkich wybranych uczestników oraz życzyć im powodzenia i zabawy!
Link do komentarza

Pozdrawia was MC Piter!!!

 

A więc wielka siostro mówimy o tobie,

To ty przydzielasz nam nasze pokoje.

Będę cię gnębił w najgorszych koszmarach,

Będziesz mnie widziała na futrynie i ścianach!

Jeśli mnie nie przyjmiesz to bida ci mała,

Ze strachu będziesz głośno płakała.

Daje ci możliwość, nie do odrzucenia,

Lepiej ją przemyśl, jest co do pomyślenia.

Weź mnie pod dach, weź mnie pod skrzydło,

Zapewnię rozrywkę opiekę i mydło. (LOL MYDŁO  :lol:)

To do zobaczenia moja kochana

Widzimy się u ciebie tak jest, to NARA!!!!

Edytowano przez Piter2224
Link do komentarza

 

Witaj Wielka Siostro,oto cydr dla Ciebie ›  :cydr:  :cydr:  :cydr:
   Czytając temat projektu BS trochę się wystraszyłam,że moje podanie będzie najgorsze,najnudniejsze i w ogóle do bani. Pomyślałam: nie podołam,trochę nie rozumiem o co kaman,to chyba nie moje progi...za wysokie – już miałam zamknąć kartę z tematem projektu BS i doń rekrutacji ale chwilę się zastanowiłam,po chwili uświadomiłam sobie : Co ja wygaduję! No i co ? Przynajmniej spróbuję! Jeśli nie wyjdzie to podejmę próbę w czymś innym lub kiedy indziej,każdy powinien wiedzieć że poddawać się nie wolno bo to nie tylko oznaka słabości ale słabej woli -którą zresztą i tak muszę u siebie wzmocnić.
 
//Proszę,doczytaj do końca.//
 
   Jestem Tamara i jestem dosyć długo w fandomie ale moje osiągnięcia są raczej marne,nie mam zamiaru nadal być,jak to się mówi „zamarznięta”. Chcę się rozwijać i być w końcu kimś takim żeby ktoś po zobaczeniu mojego rysunku czy roześmianej OC powiedział : To jest ta Tamara z MLPPolska – z negatywnymi lub (wolałabym) pozytywnymi intencjami. Nawet jeśli dostałabym podkówkę wstydu (czego nie napiszę że na pewno nie dostanę,bo i jej dostanie było by także dla mnie „wyróżnieniem”) to przynajmniej już jakiś krok,marny ale krok. Nie umiem pisać wierszy jak kolega powyżej,ale wierzę że mam choć „Iskrę” w sobie,która pozwoli mojemu podaniu dać minimalną szansę. Samo pozytywne rozpatrzenie tej prośby było by dla mnie czymś wielkim. Byłby to mój pierwszy event i do tego jeszcze z Luną! Mam nadzieję że twoje „wszystkowidzące” oczy nie ominą mojej „dramatycznej historii życia i rozpaczy”,a nawet jeśli,to przynajmniej będę zaszczycona że poświęciłaś swój czas Wielka Siostro,na przeczytanie powyższego. Mam nadzieję że jeszcze się zobaczymy w Big Sistah.         
                                                                                   ~Twoja wierna wyznawczyni,(nie,nie chcę się podlizać...) Tamara. 
 
P.S : Co do nagrody,jest prześliczna *-*  Jest o co powalczyć!!!
 
P.SS : Jeśli jednak to podanie nie jest takim jakie daje klucz do BS,to z tego miejsca pragnę pozdrowić Wielką Siostrę i wszystkich wybranych uczestników oraz życzyć im powodzenia i zabawy!

 

 

Dziękujemy za cydr.

4tuf.png

Rozumiemy, że zapewnisz w moim domu dużo rozrywki i lubujesz się w takich specyfikach. NIE UZNAJEMY KLUCZA. Wybór to nasz kaprys i wasze szczęście. I podanie. Ciekawa opowieść, witaj.

Link do komentarza

Phi!

Konkurs z Luną... Też mi coś... Ale skoro prowadzi to Arjen i Wielka Wspaniała Księżniczka Pięknego Srebrzysto - Błękitnego Nieba (może i długie, ale od serca) to z chęcią mogę wziąć w tym udział...

Jako iż zostały jeszcze z 2-3 wolne miejscówki, czułbym się zaszczycony, dostając od Wielkiej Wspaniałej Księżniczki Pięknego Srebrzysto - Błękitnego Nieba, zaproszenie do Jej jakże Wspaniałego Przepięknego Uroczego Prześlicznego Domu. 
Ano.. Jeszcze muszę napisać dlaczego ja, prawda? No skoro Wielka Wspaniała Księżniczka Pięknego Srebrzysto - Błękitnego Nieba... (I Arjen) Chce tego słuchać to proszę. Ale wydaje mi się, że to może zaszkodzić Jej Wysokiemu Pięknemu Majestatowi na wzrok.

Otóż pytanie brzmi: "Dlaczego Ja?" (Swoją drogą, Panda poleca program na P******e o tym jakże wspaniałym, ale nie tak bardzo jak Nasza Ukochana Pani Nocy i Wszelkiego Dobra, tytule)
Ano dlatego ja, ponieważ UWIELBIAM Panią Wszechnajmocniejszą Potężną Ukochaną Lunę (oraz jej zabawnego pomagiera, Arjena), na co wskazuje moja sygnatura. Jestem również w miarę ogarniętym gościem, na co wskazuje mój nick oraz podpis pod nickiem. Jestem luźny, pomocny. Czasem zabawny. Umim też współpracować w grupie, na co wskazuje dobre dogadywanie się (za moich czasów Avatara) dobre dogadywanie się z moją regentką. To były czasy....
Ouh... I nie jestem z Sosnowca. Bo Sosnowiec to zło! To miejsce nieczyste, gdzie przebywał sam Discord! Mieszkam z daleka od miejsca nieczystego i nie jestem zarażony jego brudem!

 

O Wielka Siostro and The Big Sistah, please, please, please, please, please... Czy istniałby chociaż Cień szansy, ażebym mógł dostać się do tego jakże Nienagannie Przepięknego Urodziwego Wspaniałego jak Nasza Pani, teleturnieju?

Please, Arjen... You are sexy and I (and you, and Moon, and Big Sistah) know it!

Z serdecznymi pozdrowieniami i uściskami i całusami
Pan Panda Hippis

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...