Skocz do zawartości

Rekrutacja do Big Sistah!


Arjen

Recommended Posts

                                                  Droga Wielka Siostro !!!

Na początku przesyłam Ci babeczki .Chcę wstąpić do Twojego programu ,bo czemu nie osoba obdarzona tak wielką inteligencją na pewno nie robiła by tak zajmującego programu na darmo .    Więc przyjmiesz mnie ??

                                           Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie

                                                                                 Myntia

Link do komentarza

MLPfim_ep0411.png


Szanowna Księżniczko Luno!

(Zwana dalej Wielką Siostrą)


Tymże listem składam prośbę o przyjęcie mnie, Lindsa IV de la Londsona do Domu Wielkiej Siostry.
 
Może na początek parę słów o sobie. Jestem 21-letnim studentem logistyki, specjalizacja transport, mający od niedawna do czynienia z Ministerstwem Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej (w związku z pracą licencjacką). Studiuję w Warszawie, gdzie mieszkam od prawie 2 lat, urodziłem i wychowałem się w Tychach koło Katowic, moja rodzina pochodzi z rejonów Łomży i Białegostoku, posiadam tytuł Oficjalnego Poznaniaka i Wrocławiaka - cóż za różnorodność, która objawia się w mej osobowości! Ta różnorodność wymusiła w moim życiu liczne podróże, kilka razy w roku, skąd w dzieciństwie nabyłem hobby, jakim jest geografia, transport oraz podróżowanie. Uwielbiam jeździć i odkrywać nowe rejony. Przykładowo podczas Majówki zwiedzałem Toruń, Pomorze i Malbork oraz całą Warmię i Mazury (mapka trasy: http://24.media.tumblr.com/2eb4af43d3098731237ff46b54c68fe1/tumblr_mm2cuzA3oZ1s0jsi7o1_1280.png ). 
 

czxz.png


Lubię wszelaką muzykę. Począwszy od disco-polo, idąc przez klubówki i docierając do muzyki, którą najbardziej lubię - rock i metal. Jestem tolerancyjny muzycznie, jedynie nie znoszę dubstepu i noise'u. Droga księżniczko, dodatkowo nie ukrywajmy - o ile wśród kandydatów na pewno trafią się osoby lubiące czasem wypić alkohol, czy zapalić papierosa, tak chyba poza mną nie znajdziesz nikogo, kto zamiast palić papierosy woli wciągnąć tabakę, albo zapalić... [fragment listu usunięty przez Najwyższego Cenzora].
 

heavy_metal_luna_by_gabriev666-d5wxyj4.p

 
W polskim fandomie, podobnie jak Syskol, działam niemalże od początku - od marca 2011 roku. Bacznie obserwowałem co się działo w fandomie, można by rzec, że znam historię polskiego fandomu. Swojego czasu dużo zrobiłem dla niego. Zaczynając od stworzenia wraz z Salmonellą podstaw Śląskiego fandomu (organizacja I Śląskiego Ponymeetu), udzielania się na FgE (relacje z meetów, pojedyncze artykuły). W miarę możliwości pomagam ludziom ile mogę. Służę za przyjaciela, a jak trzeba i mogę coś pomóc przy organizacji ponymeetów - pomagam. Oprócz tego pałam się pisaniem fanficków ("My Little Poland", "My Little Saint") oraz współtworzeniem fanpage'a dla warszawskich Bronies i Pegasis na Facebooku.
Nie muszę chyba pisać, że bardzo wielbię Księżniczkę Nocy i Snów. Ci, co mnie znają, wiedzą to najlepiej, więc nie będę dodatkowo się podlizywał :) Wspomnę jedynie, że swojego czasu na Kucykowym Teamspeaku w miejscu zwanym Sanktuarium Księżniczki Luny prowadziłem od czasu do czasu mszę kierowaną ku Waszej Wysokości.
 

mlfw8314-c78.gif

 
Powodów do wysłania zgłoszenia miałem wiele. Zacznę najpierw od oczywistych i często padających powodów.
 
Po pierwsze uważam Big Sistah za ciekawy pomysł, który urozmaici życie na forum MLP Polska. Nie będzie to zwykły nabijacz postów jak zdecydowana większość tutejszych zabaw, tylko zabawa, w którą naprawdę będzie trzeba się zaangażować, tak więc nie skończy się na postach z małym, jednym zdaniem, czy też tak jak kończy spora część tematów na forum (schemat: "Ktoś o coś pyta" => "Piszę swoją opinię olewając wszystkie inne" => "Zero dyskusji"). Zdałem właśnie sesję i szukam nowych wyzwań. Tutaj prezentowane wyzwanie spełnia moje oczekiwania.
 

mlfw146_large.jpg

 
Po drugie moja różnorodność, doświadczenie w fandomie i to, że jestem rozpoznawalny w wielu miejscach polskiego fandomu czyni mnie dobrym kandydatem do projektu. Przy okazji Warszawa miałaby swojego reprezentanta. Nie, żebym uważał się za Warszawiaka, miał siebie za nie-wiadomo kogo itd., zwłaszcza, że przez wcześniej wspomnianą różnorodność, trudno mi się czuć przywiązanym do konkretnego regionu. Po prostu uważam się za Polaka, jednakże jak dotąd chyba nie zgłosił się nikt, kto by reprezentował największą wieś w Polsze.
 

tumblr_mimgh3YUpZ1s0jsi7o1_500.gif

 
Po trzecie - i tutaj już prywatny powód - za niedługo wyjeżdżam do Tychów odwalać praktyki studenckie. Osobiście nie znoszę rodzinnego miasta i ciężko mi w nim wytrwać kilka dni. Możliwe też, że nie będę miał możliwości działania w fandomie w takim stopniu, jak to robiłem dotąd. Uczestnictwo w projekcie Big Sistah umożliwi mi oderwanie się nieco od szarej rzeczywistości i pomoże mi przetrwać okres, w którym będę zmuszony mieszkać w mieście określanym jako polska stolica motoryzacji (Fiat oraz Ford) i piwowarstwa (Tyskie).  Przepraszam. Wiem, że ten fragment zgłoszenia jest żałosny i czyni mnie człowiekiem żałosnym, no, ale już lepiej być szczerym nieprawdaż?
 

mlfw1471_large.jpg


Proszę o rozpatrzenie prośby.
 
Z uszanowaniem,
Linds IV de la Londson
 

afasdf.png

 
PS. Momentami wykorzystałem zawartość My Little Face When, anime Saint Seiya oraz mojego tumblra. Wiem, do projektu przyjmowani są użytkownicy, nie OC. Jak najbardziej popieram i proszę nie odbierać tego, co wykorzystałem jako zgłoszenie OC itp. Nie posiadam aparatu, dobrej kamery, więc nie mam jak udekorować list sobą. Zaś tutaj pokazywane OC, to nie OC, lecz moja ponysona. Czyli krótko mówiąc prostym językiem - ja.
PS2. Tak, świat wokół ponysony jest czarno-biały. Nie wiem czemu. Ale tak jest : P Edytowano przez Linds
  • +1 2
Link do komentarza

Wiem że przy tym co napisał pan wyżej moje słowa będą wyglądać idiotycznie ale:

 

Mimo iż nie jestem jakąś specjalnie wielką i super prezentującą się użytkowniczką strasznie chciałabym dostać się do tej zabawy, nie dlatego że koszulka, nagroda bla... bla.... bla.... chcę się dostać z uwagi na świetną zabawę przy wnerwianiu pana(Pani?) Arjena, oraz z samej satysfakcji wzięcia udziału w evencie :)

Link do komentarza

Zerknęłam - fajne.

 -Dobra, może wreszcie wykażę się moją (chorą) twórczością i coś napisze?

 

Hmmmmmm... Dla czego mnie przyjąć?

1. Mam strasznie porąbaną osobowość.

2. Łatwo wdaje się w bójki.

3. Często kłócę się z myślami.(No co?... To nie moja wina...Nie krzycz na mnie!)

5. Jak coś mi się znudzi to odchodzę, potem znowu przychodzę i znowu odchodzę. I tak w kółko... (stąd tytuł: ,,Młoda podróżniczka")

6.(nie) Jestem kreatywna.

7.Nie zależy mi na tym.

9.Właściwie nie wiem.

11. Nie ma tu punktów: 4,8,10. 

12.Chcę zobaczyć jak to będzie z tymi wąsami. BUAHAHAHAHAHAHAHA!!!!!

Link do komentarza

Przepraszam za delikatny off, ale przeczytałem sobie swój post i wyglądał, jakby był napisany pod wpływem desperacji: "Muszę się dostać". Zrobiło mi się szczerze głupio, ponieważ pomyślałem, że i tak będzie jeszcze wiele innych, ciekawszych wydarzeń, więc usunąłem swoje ponowne podanie, a ten post zaistniał w celach informacyjnych. Rozkazuję więc Wielkiej Siostrze mnie nie przyjmować. Dziękuję, przepraszam pozdrawiam i życzę Miłego dnia!

Link do komentarza

Dlaczego warto mnie przyjąć:

1. umiem grać na skrzypcach

2. jestem doświadczonym żołnierzem Gwardii Czerwonej

3. znam około 5 piosenek po rosyjsku

4. jestem zdyscyplinowany, oraz jestem oazą spokoju

5. posiadam ekwipunek dzięku któremu przeżyję samodzielnie conajmniej 4 miesiące po inwazji zombie

6. znam alfabet fonetyczny NATO

7. zapomniałem o T-34-85 w garażu

Edytowano przez JaZwiezda
Link do komentarza

Kłamstwo! ja tańcze lepiej makarene po albańśku, ponad to kiedyś ukąsiła mnie kobra królewska, po pięciu dniach piekielnego bólu...kobra zdechła to raz.

dwa: umiem grać na gitarze, organach, skrzypcach i nerwach.

trzy: znam 96 piosenek po angielsku i 13 przekleństw po japońsku.

cztery: jeśli zwiezda jest oazą spokoju to ja jestem oceanem spokojnym.

pięć: zwiezda może i ma ekwipunek ale nie ma drużyny

sześć: też znam alfabet fonetyczny NATO i alfabet morsa.

Edytowano przez Alder
Link do komentarza

 

 

 

Szanowna Księżniczko Luno!

(Zwana dalej Wielką Siostrą)

 

Tymże listem składam prośbę o przyjęcie mnie, Lindsa IV de la Londsona do Domu Wielkiej Siostry.

 

Może na początek parę słów o sobie. Jestem 21-letnim studentem logistyki, specjalizacja transport, mający od niedawna do czynienia z Ministerstwem Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej (w związku z pracą licencjacką). Studiuję w Warszawie, gdzie mieszkam od prawie 2 lat, urodziłem i wychowałem się w Tychach koło Katowic, moja rodzina pochodzi z rejonów Łomży i Białegostoku, posiadam tytuł Oficjalnego Poznaniaka i Wrocławiaka - cóż za różnorodność, która objawia się w mej osobowości! Ta różnorodność wymusiła w moim życiu liczne podróże, kilka razy w roku, skąd w dzieciństwie nabyłem hobby, jakim jest geografia, transport oraz podróżowanie. Uwielbiam jeździć i odkrywać nowe rejony. Przykładowo podczas Majówki zwiedzałem Toruń, Pomorze i Malbork oraz całą Warmię i Mazury (mapka trasy: http://24.media.tumblr.com/2eb4af43d3098731237ff46b54c68fe1/tumblr_mm2cuzA3oZ1s0jsi7o1_1280.png ). 

 

 

 

Lubię wszelaką muzykę. Począwszy od disco-polo, idąc przez klubówki i docierając do muzyki, którą najbardziej lubię - rock i metal. Jestem tolerancyjny muzycznie, jedynie nie znoszę dubstepu i noise'u. Droga księżniczko, dodatkowo nie ukrywajmy - o ile wśród kandydatów na pewno trafią się osoby lubiące czasem wypić alkohol, czy zapalić papierosa, tak chyba poza mną nie znajdziesz nikogo, kto zamiast palić papierosy woli wciągnąć tabakę, albo zapalić... [fragment listu usunięty przez Najwyższego Cenzora].

 

 

 

W polskim fandomie, podobnie jak Syskol, działam niemalże od początku - od marca 2011 roku. Bacznie obserwowałem co się działo w fandomie, można by rzec, że znam historię polskiego fandomu. Swojego czasu dużo zrobiłem dla niego. Zaczynając od stworzenia wraz z Salmonellą podstaw Śląskiego fandomu (organizacja I Śląskiego Ponymeetu), udzielania się na FgE (relacje z meetów, pojedyncze artykuły). W miarę możliwości pomagam ludziom ile mogę. Służę za przyjaciela, a jak trzeba i mogę coś pomóc przy organizacji ponymeetów - pomagam. Oprócz tego pałam się pisaniem fanficków ("My Little Poland", "My Little Saint") oraz współtworzeniem fanpage'a dla warszawskich Bronies i Pegasis na Facebooku.

Nie muszę chyba pisać, że bardzo wielbię Księżniczkę Nocy i Snów. Ci, co mnie znają, wiedzą to najlepiej, więc nie będę dodatkowo się podlizywał :) Wspomnę jedynie, że swojego czasu na Kucykowym Teamspeaku w miejscu zwanym Sanktuarium Księżniczki Luny prowadziłem od czasu do czasu mszę kierowaną ku Waszej Wysokości.

 

 

 

Powodów do wysłania zgłoszenia miałem wiele. Zacznę najpierw od oczywistych i często padających powodów.

 

Po pierwsze uważam Big Sistah za ciekawy pomysł, który urozmaici życie na forum MLP Polska. Nie będzie to zwykły nabijacz postów jak zdecydowana większość tutejszych zabaw, tylko zabawa, w którą naprawdę będzie trzeba się zaangażować, tak więc nie skończy się na postach z małym, jednym zdaniem, czy też tak jak kończy spora część tematów na forum (schemat: "Ktoś o coś pyta" => "Piszę swoją opinię olewając wszystkie inne" => "Zero dyskusji"). Zdałem właśnie sesję i szukam nowych wyzwań. Tutaj prezentowane wyzwanie spełnia moje oczekiwania.

 

 

 

Po drugie moja różnorodność, doświadczenie w fandomie i to, że jestem rozpoznawalny w wielu miejscach polskiego fandomu czyni mnie dobrym kandydatem do projektu. Przy okazji Warszawa miałaby swojego reprezentanta. Nie, żebym uważał się za Warszawiaka, miał siebie za nie-wiadomo kogo itd., zwłaszcza, że przez wcześniej wspomnianą różnorodność, trudno mi się czuć przywiązanym do konkretnego regionu. Po prostu uważam się za Polaka, jednakże jak dotąd chyba nie zgłosił się nikt, kto by reprezentował największą wieś w Polsze.

 

 

 

Po trzecie - i tutaj już prywatny powód - za niedługo wyjeżdżam do Tychów odwalać praktyki studenckie. Osobiście nie znoszę rodzinnego miasta i ciężko mi w nim wytrwać kilka dni. Możliwe też, że nie będę miał możliwości działania w fandomie w takim stopniu, jak to robiłem dotąd. Uczestnictwo w projekcie Big Sistah umożliwi mi oderwanie się nieco od szarej rzeczywistości i pomoże mi przetrwać okres, w którym będę zmuszony mieszkać w mieście określanym jako polska stolica motoryzacji (Fiat oraz Ford) i piwowarstwa (Tyskie).  Przepraszam. Wiem, że ten fragment zgłoszenia jest żałosny i czyni mnie człowiekiem żałosnym, no, ale już lepiej być szczerym nieprawdaż?

 

 

 

Proszę o rozpatrzenie prośby.

 

Z uszanowaniem,

Linds IV de la Londson

 

 

 

PS. Momentami wykorzystałem zawartość My Little Face When, anime Saint Seiya oraz mojego tumblra. Wiem, do projektu przyjmowani są użytkownicy, nie OC. Jak najbardziej popieram i proszę nie odbierać tego, co wykorzystałem jako zgłoszenie OC itp. Nie posiadam aparatu, dobrej kamery, więc nie mam jak udekorować list sobą. Zaś tutaj pokazywane OC, to nie OC, lecz moja ponysona. Czyli krótko mówiąc prostym językiem - ja.

PS2. Tak, świat wokół ponysony jest czarno-biały. Nie wiem czemu. Ale tak jest : P

 

 

Blablabla, tak tak...

 

luna_explains___vector_by_psychicwalnut-

 

...dużo pisania, zero czytania z naszej strony. Ale podoba nam się Twoje zaangażowanie - witaj w domu Wielkiej Siostry.

Link do komentarza

O nie! ja się tak łatwo nie poddaję Luno, nawet jeśli miałbym zczeznąć w odmętach chaosu. Wszystkie za i przeciw odnośnie mojej osoby wymieniłem wcześniej, niemniej jednak:

Dlaczego ja? a dlaczego nie? mógłbym walnąć epic wall text ale po co? Przecierz nie o to tu chodzi, jeszcze przyjdzie na to czas. Miałbym opowiedzieć historię życia? nawet zmyśloną? im mniej przeciwnik o tobie wie tym lepiej dla ciebie. Jestem w stanie pozytywnie zaskoczyć praktycznie każdego a otwarty umysł i bujna wyobraźnia dają mi pole do popisu, jednak...wszystko w swoim czasie. Zainteresowania hobby? wymienie pięć głównych: Muzyka, gitara, filozofia, MLP, literatura. Poczucie humoru? jak najbardziej! może lekko wypaczone ale zawsze coś...hmm...co mógłbym wnieść do big sistah? wszystko... jak wspomniałem na początku ja się nie poddaję.

Link do komentarza

....

proszę.... tak bardzo chcę się dostać :P

Ze mną będzie zabawnie...

no błagam...

Przez jakiś miesiąc uważałam Arjena za kobietę xD

 

Błagać to możecie zabójcę o litość. Tutaj nie ma litości, a więc Wielka Siostra ma gdzieś wasze prośby. Jej kaprys kogo wybrać.

Link do komentarza

Wasza wysokość. Jestem jedna z bardziej aktywnych społecznie osób w śląskim fandomie. Ilekroć biorę w czymś udział kończy się to beczka śmiechu (głównie z mojej dramy).

Jestem pewien iz mój udział w całym tym przedsięwzięciu może sprawić ogromna popularność. Ludzie nawet płacili by za to by popatrzeć jak robię z siebie idiotę (co niestety wychodzi mi czesto).  

 

Podejmę się każdemu zadaniu jakie zostanie mi wyznaczone i będę stosował się do każdej zasady twojego domu. 

Nie będę juz wspominał jakim szacunkiem cię darzę za wspaniała noc jaka sprowadzasz nam gdy kończy się ten koszmarny upalny dzień którego nie da sie wytrzymać. 

Jestem w stanie zrobic wszystko (o ile jest to dozwolone) aby dojść do samego finału. 

Nie zależy mi aż tak strasznie na wygranej. Liczy się przede wszystkim zabawa  A wiele osób może zaświadczyc iz zabawa ze mna to sama przyjemność.

Mam od groma pomysłów więc na pewno nie zabraknie mi ich podczas wykonywania powierzonych mi zadań przez Wasza Królewska Mość.

 

Czy dasz mi szanse i przygarniesz mnie pod  swoje skrzydła ?

 

http://fc07.deviantart.net/fs70/f/2013/100/2/9/stormstar_puppet_v2_by_maxyblack-d6157fd.swf

Edytowano przez MaxyBlack
Link do komentarza

*pstryk* Hippis wraca!

 

Podania nie zmienię! To nie w moim stylu! Arjen i Wielka Siostra (chociaż jestem jedynakiem ._. ) ma to i tamto przeczytać...  Nie wycofam się z rekrutacji i dalej się będę podlizywał prowadzącej. I Arjenowi (niestety).

Przyjmijcie mnie, bo... Bobobobobobobobobo.... vroooom! vroooom!.... bo tak! Znają mnie ludzie, znają mnie dzieci, znają dorośli, a ja kocham kobiety! Dobra... Wkradło się to niepotrzebnie...

Jestem zabawną osobą, która potrafi się skupić w ważnych chwilach. Potrafię okazywać fałszywe uczucia i kłamię jak najęty. Jestem pomocny i uffielbiam Panią Kryształ Księżycowego Niebia Oszałamiającą Ukochaną Epicką Uroczą Superśliczną Parzystokopytną Księżniczkę Lunę. I Arjena - Naszą Koffaną Syrenkę, która przyjęła mnie pod swoją płetwę czyniąc Pandą.

Tak czy inaczej... Boję się kamer, więc powinno to być ze mną zabawnie. A jak się nie dostanę, to będę wyśmiewać Arjena i innych za nieudolność ^ ^  <<< To żart. I'm just jealous tolerancyjny!

I oczywiście chcę wygrać słitaśną koszulę ^ ^

Link do komentarza

zapytam po raz ostatni... czy JA wielka Eliza o ego wielkości Jowisza, mogłaby wziąć udział w tym jakże zacnym konkursie/evencie w domu Wielkiej, Cudownej, Pięknej, Miłościwie Panującej Siostry? *klęka na jedno kolano* nie zlęknę się niczego i przysięgam na swój honor że będę służyć i wypełniać wszelkie zachcianki Wielkiej Siostry. 

 

Zaprezentowałam swoje oddanie... teraz tylko czekać na wynik :)

 

Wrzucam jeszcze fotkę Wielkiej i Cudownej Luny by pokazać jaka ona piękna :)

 

luna_with_a_ponytail_by_jennieoo-d52dg5h

Edytowano przez Eliza Pegasis
Link do komentarza

Wasza wysokość. Jestem jedna z bardziej aktywnych społecznie osób w śląskim fandomie. Ilekroć biorę w czymś udział kończy się to beczka śmiechu (głównie z mojej dramy).

Jestem pewien iz mój udział w całym tym przedsięwzięciu może sprawić ogromna popularność. Ludzie nawet płacili by za to by popatrzeć jak robię z siebie idiotę (co niestety wychodzi mi czesto).  

 

Podejmę się każdemu zadaniu jakie zostanie mi wyznaczone i będę stosował się do każdej zasady twojego domu. 

Nie będę juz wspominał jakim szacunkiem cię darzę za wspaniała noc jaka sprowadzasz nam gdy kończy się ten koszmarny upalny dzień którego nie da sie wytrzymać. 

Jestem w stanie zrobic wszystko (o ile jest to dozwolone) aby dojść do samego finału. 

Nie zależy mi aż tak strasznie na wygranej. Liczy się przede wszystkim zabawa  A wiele osób może zaświadczyc iz zabawa ze mna to sama przyjemność.

Mam od groma pomysłów więc na pewno nie zabraknie mi ich podczas wykonywania powierzonych mi zadań przez Wasza Królewska Mość.

 

Czy dasz mi szanse i przygarniesz mnie pod  swoje skrzydła ?

 

http://fc07.deviantart.net/fs70/f/2013/100/2/9/stormstar_puppet_v2_by_maxyblack-d6157fd.swf

 

Przekupiłeś nas tą aktywnością. Zdajesz sobie sprawę, że w Naszym domu będziesz przestrzegał Naszych zasad? Innego wyboru nie masz. Witaj. Już niedługo zawitacie wszyscy w Naszym domu.

 

princess_luna_meme_generated_by_infamous

Link do komentarza
  • 1 year later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...