Skocz do zawartości

W mrok [NZ][Sad][Violence][Dark][Fantasy]


Kelvar

Recommended Posts

Ktoś kiedyś powiedział że historia nie sprzyja przegranym. Miał racje.

Historia zręcznie użyta może być bronią silniejszą i bardziej zabójczą od kuszy i miecza. Odpowiednio pielęgnowana przetrwa wieki ognia, wody i wojen. Może wywołać dume i marzenia ale również poczucie wstydu i koszmary.

Lecz historia może być też zakłamana i fałszywa. Może zostać wypaczona i pomylona. Historia przegranych może być kształtowana jak glina przez zwycięzców i ich sojuszników. Ja opowiem wam zapomnianą historie osoby której bała się cała Eqestria. Opowiem wam o smutkach i marzeniach wielkiego i wszechpotężnego władcy.

Mineły wieki, świat się zmienił ale pewne opowieści muszą zostać zapisane na nowo...         

 

PROLOG

  

ROZDZIAŁ 1

 

Edytowano przez Dolar84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 rozdział zaliczony.

Muszę cię pochwalić. Świetny styl, który przyciąga uwagę. Fabuła spójna, wydająca się z góry zaplanowana co może być początkiem świetnego fica.

Odpowiednie proporcje dialogów, przemyśleń bohatera i opisów. Aż miło się czyta takie dzieła.

Jedynie co mogę powiedzieć to proponuje dać jakiś opis w 1 poście, by zachęcić do przeczytania tego fica. Aktualny (1 fic i pisany na komórce) odrzuca czytelników zamiast ich przyciągać. Takie informacje można podać na końcu, a nie na początku :P

Przydało by się też wyjustować tekst w ficu i dodać trochę akapitów, by poprawić ogólny wygląd wizualny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytam wieczorem. Teraz inna sprawa tytuł.

Mam wrażenie, że ktoś mnie szpieguje i dobiera takie tytuły, które mają moje ulubione książki/książki, które chcę przeczytać. Myślę sobie "o crossover tej książki! Muszę przeczytać. Całe szczęście trafiam dość często na dobre fanfiki, ale czasem zastanawiam się "dlaczego ten tytuł?!?".

Pytanie: specjalnie użyłeś tytułu książki Diakowa czy to był czysty przypadek?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pozytywną krytyke.

Postaram się zmienić opis jak najszybciej. Korektą też się zajme ale to dosłownie za chwileczke bo w tym tygodniu musze pokonać mojego śmiertelnego wroga. 

Propo tytułu, nigdy nieczytałem żadnej książki Diakowa ale moge zapewnić cię że fikołek niebędzie miał nic wspólnego z żadnym metrem ( co prawda w dalszej części mogą pojawić się... a zresztą niebęde spoilerował). Opowiadanie miało się na początku nazywać Serce mroku albo Sacrum cienia ale to pierwsze troche zbyt romantyczne a drugie dziwne. 

Przyszły rozdział :grumpytwi:  dajcie mi tydzień, góra dwa i wszystko będzie gotowe.

PS. Co Myślicie o poruszeniu w przyszłości wątku religijnego?        

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Uff... Po trzydniowej walce z komputerem wreszcie udało mi się to poprawić i pokończyć.

(jako tako) więc mogą być jeszcze jakieś błędy

ROZDZIAŁ 1:

https://docs.google.com/document/d/1NIw24U8HobrFnU2OfCbG1djo6WU_OBby1bPOTVhkq-Q/edit

Przepraszam że tak długo

Edytowano przez Kelvar
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...