Skocz do zawartości

/) Everypony!


FlyOnFly

Recommended Posts

Witam wszystkich ^^  :derpyhug:

Nazywam sie Sebastian i mieszkam we Wrocławiu. Interesuje sie grami komputerowymi m.in League Of Legends , Wiedzmin , Borderlands , Minecraft , WarZ , StarCraft i wiele wiele więcej  :shrug:

Naprawde uwielbiam ogladac seriale,anime i rozne filmy ^^

Moimi ulubionymi serialami sa Supernatural, Gra o Tron i The Walking Dead. 

Obejrzalem wiele filmow. Wiekszosc Fantasy i akcja ale nie pogardze tez dobrym dramatem lub Frankiem Dolasem  :megusta: Moim ulubionym filmem jest Mroczny rycerz Powstaje ( Batman). Co jest bardzo dziwne najpierw ogladalem 3 czesc a potem 2 .-. Gdy obejrzalem 2 czesc (Mroczny Rycerz) moim idolem zostal Joker , poniewaz jest nieprzwidywalny , niema zadnych zasad i co najwazniejsze  on wygral z Batmanem.Niestety juz nikt nie zobaczy Jokera w wykonaniu Legdera. :salut:

Słucham bardzo duzo muzyki. Patrzac na moja kolekcje na telefonie to 50% to rap z tych 50% jest 30% Trzeciego Wymiaru.Do tego drugiego 50% jakies 20% to 3 Doors Down , The Offsrping , Damien Rice i Skillet , drugie 20% z drugich 50% to Fandom MLP ^^ Tzn. Loyalty, sister Hate , 20%Cooler i inne świetne kawałki 3: Ostatnie 10% z drugich 50% to roznosci , troche metalu , Soundtrack z Project X , troszke dupstepu i Enej ^^(Wiem , napisalem to w chaotyczny sposob  :rainpriest: ) Moj ulubiony kawałek to The Offspring-You're Gonna Go Far Kid i tutaj wam powiem jak sie zaczela moja przygoda z MLP , poniewaz ma to bardzo duzy zwiazek z ta muzyką. 

Kiedys gdy dopiero zaczynalem przygode z muzyka sluchajac jedynie losowych nutek ,  ktore mi koledzy wyslali na telefon i to raz na ruski rok , właczylem sobie film ''Wieczny Student 3'' na sam poczatek filmu leciala tak świetna muzyka ze zaraz po filmie zaczalem jej szukac w necie. Nie zajelo mi to duzo czasu ale wyszlo na to ze to You''re gonna go far kid i wpisalem to (z błędem  :tiablush: ) w jutuba. Znalazlem ten kawalek i po paru godzinach sluchania go po raz kolejny wciskajac replay zauwazylem , ze obok w poleconych jest ta sama muza tylko ze scenkami z MLP, a kiedys ''slyszalem cos o tym ''Maj lityl pony'' '' pomyslałem (Zgadnijcie od kogo ;) Grzywka!) wlaczajac film zauwazylem ze tepo muzyki jest szybsze i przepuszczone przez jakis transaltor ......spodobalo mi sie TO!  :cadanceawesome:  A jeszcze bardzij mi sie spodobalo ogladanie w kolko tych samych scen ktore lecialy w tle :D I tak wpislaem w wyszukiwarke ''My Little Pony odcinek 1''   :pbft:  ''Taka sytuacja'' miała miejsce jakies 5 miesiecy temu :)

No sami powiedzcie oglądając (

) jaki moze byc moj ulubiony kucyk ?  :dunno:

No to juz macie kolejne info o mnie :) Moim ulubionym kucem jest Rainbow Dash , ale uwielbiam tez AppleJack i Derpy :) Nie lubiem Rarity. Lubie kazdego kuca z Mane6 :)

Od 2 miesiecy pisze pewnego Fanfica i mam juz fabule do  innego FF ^^  wiec za jakies pare dni/tygodni powinienem to wstawic na Forum  :8D:

Niektore osoby moga mnie znac z roznych gier lub z innego forum o kucykach/kanale o kucykach :)

A wieć Hight5 i /) Everypony! Mam nadzieje ze poznam tu ciekawych i  zyczliwych ludzi  :brohoof:

 

Ps: Przepraszam za brak polskich znakow :I

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! :hug:

Wreszcie się ktoś porządnie rozpisał...nareszcie...

Lubisz zimny klimat?

Co sądzisz o Islandii i Norwegii?

Ulubione anime?

no to chyba tyle...a i wejdź czasem na off-top ♥

No lubie sie rozpisywac :D 

 

Hmmmm... Szczerze mowiac lubie zimny klimat, poniewaz i w takiej norwegi  gdy ok. 20 siedzisz w domu za oknem snieg a ty sobei wlaczysz swoj ulubiony serial lub anime uhhhhh... jak ja to kocham :cadanceawesome:  i byłem w norwegi i malo rzeczy moze byc tak przyjemnych jak chodzenie po norweskich gorach i sadze ze norwegia to wspanialy kraj ale ma swoje minusy , a mianowicie przelecialem tam z wycieczka na zawody zapasnicze i jeszcze nigdy tyle ped..homoseksualistow na litnisku nie  widzialem :crazytwi2: . 

O islandi nie moge nic powiedziec poniewaz nigdy o niej nie czytalem ani tam (jeszcze) nie bylem :grumpybloom:

Wiesz nie ogladalem za duzo anime  , poniewaz zwykle mam malo czasu a tych anime i odcinkow jest ''troche''  :twiblush:  Ale moim ulubionym anime jest Naruto  :twilight2: ( Wiem! Tak orginalnie.....)

Na pewno zajrze do offtopu ^^ (Lubie spamic >.> <.<)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lubie sie rozpisywac :D

 

Hmmmm... Szczerze mowiac lubie zimny klimat, poniewaz i w takiej norwegi  gdy ok. 20 siedzisz w domu za oknem snieg a ty sobei wlaczysz swoj ulubiony serial lub anime uhhhhh... jak ja to kocham :cadanceawesome:  i byłem w norwegi i malo rzeczy moze byc tak przyjemnych jak chodzenie po norweskich gorach i sadze ze norwegia to wspanialy kraj ale ma swoje minusy , a mianowicie przelecialem tam z wycieczka na zawody zapasnicze i jeszcze nigdy tyle ped..homoseksualistow na litnisku nie  widzialem :crazytwi2: . 

O islandi nie moge nic powiedziec poniewaz nigdy o niej nie czytalem ani tam (jeszcze) nie bylem :grumpybloom:

Wiesz nie ogladalem za duzo anime  , poniewaz zwykle mam malo czasu a tych anime i odcinkow jest ''troche''  :twiblush:  Ale moim ulubionym anime jest Naruto  :twilight2: ( Wiem! Tak orginalnie.....)

Na pewno zajrze do offtopu ^^ (Lubie spamic >.> <.<)

Byłeś w Norwegii?  :tigertaming:

Też wole zimne klimaty,szkoda tylko że przez kolejne kilka lat nie pojadę w tamte strony...Ciepły klimat jest taki...nudny.Ciągle jest to samo ; kaktus,piasek,koza,kaktus,popękana ziemia,kot,murzyn,morze...wszędzie to samo,gdzie się nie pojedzie.Nie ważne czy to Egipt czy Cypr...

Kraje Skandynawskie są naprawdę piękne,te kolorowe domki i te porty...ah  :kUzFl:

Co do Gejów to co kto lubi,ja na przykład jestem Yaoistką i mi tacy nie przeszkadzają.

Eh Naruto....każdy to kiedyś oglądał  :rariderp:

No,tam w dziale zabaw to można nieźle pospamić... :woops:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też wole zimne klimaty,szkoda tylko że przez kolejne kilka lat nie pojadę w tamte strony...Ciepły klimat jest taki...nudny.Ciągle jest to samo ; kaktus,piasek,koza,kaktus,popękana ziemia,kot,murzyn,morze...wszędzie to samo,gdzie się nie pojedzie.Nie ważne czy to Egipt czy Cypr...

Tam gdzie jest zimny klimat jest tak przytulnie w domu 3: I mozna sie do kogos przytulic to od razu cieplej  :pbft:

 

 


Co do Gejów to co kto lubi,ja na przykład jestem Yaoistką i mi tacy nie przeszkadzają.

Coz ja niestety ich nie lubie ;o Bardzo ich nie lubie :D


Byłeś w Norwegii? 

Pojechalem tam w wieku 12 lat poniewaz  w Bergen były organizowane zawody zapaśnicze  :giggle: Pojechalem bo bylem jednym z lepszych ale na zawodach zadnego medalu nie zdobylem  :twiangry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrawstwuj. Wiesz, baw się dobrze, poznawaj kogo chcesz, udzielaj się gdzie chcesz, nie leź kolorowym w oczy, i co tam jeszcze. Pytania:

Interesujesz się tradycyjnym RPG(kostki, ołówek i kartka, wyobraźnia)?

Podejście do życia?

Czytasz książki?

No i rada. Ogranicz emotikony. Rażą.

Dzieki ;) 

 

A co do pytań to kiedys bawilem sie z kolegami w tadycyjne RPG , ale nic wiecej za bardzo sie tym nie interesuje. 

Jestem realistą i humanistą. Lubie sie klocic ...bardzo lubie! W pewnej piosence padlo zdanie ''Od pewnego rodzaju smutku mozna sie uzaleznic'' i ja sie z tym w pelni zgadzam.

Czytam ksiazki ale nie tak duzo jak za czasow gdy nie mialem komputera :D Wtedy bylem w stanie przeczytacdwie 300 stronowe ksiazki w jeden dzien. Teraz wiecej ogladam filmow niz czytam ksiazek , ale gdybym mial wybrac 2 tom ''Honoru złodzieja'' a kolejna seria filmow Pottera to bym bez wahania złapał za ksiazke.

Co do emotikonow to zalezy jaki mam humor i nie ukrywam ze pierwszy raz mam dostep do tylu emotikonkow ^^ 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć  

 

Dzieki ;)

 

A co do pytań to kiedys bawilem sie z kolegami w tadycyjne RPG , ale nic wiecej za bardzo sie tym nie interesuje. 

Jestem realistą i humanistą. Lubie sie klocic ...bardzo lubie! W pewnej piosence padlo zdanie ''Od pewnego rodzaju smutku mozna sie uzaleznic'' i ja sie z tym w pelni zgadzam.

Czytam ksiazki ale nie tak duzo jak za czasow gdy nie mialem komputera :D Wtedy bylem w stanie przeczytacdwie 300 stronowe ksiazki w jeden dzien. Teraz wiecej ogladam filmow niz czytam ksiazek , ale gdybym mial wybrac 2 tom ''Honoru złodzieja'' a kolejna seria filmow Pottera to bym bez wahania złapał za ksiazke.

Co do emotikonow to zalezy jaki mam humor i nie ukrywam ze pierwszy raz mam dostep do tylu emotikonkow ^^ "
Da się uzależnić od pewnego rodzaju smutku"

 

Uwaga FlyOnFly jest nieobliczalny i aspołeczny !!!

widzicie to pod jego nickiem ? "Ktos inny niz ten za kogo sie podaje."
albo to co zacytował ? "Da się uzależnić od pewnego rodzaju smutku"

Wychodzi na to że FlyonFly [LataćNaLatać(??????? :rdderp: )] jest EMO

emo_pony_by_loungejase-d4q99gd.png

BTW. FlyOnFly kłamie on jest pesymistą a nie realistą ..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uwaga FlyOnFly jest nieobliczalny i aspołeczny !!!

Tak , jestem aspoleczny niemam kolegow i codziennie sie tne bo mnie mama bije kablem od pilota. Przepraszam za klmastwo i obiecuje poprawe.....


widzicie to pod jego nickiem ? "Ktos inny niz ten za kogo sie podaje."

Tak , wiedzialem ze ze to napiszesz :D Mialem dobry pomysl zeby napisac to wczoraj :D

 


jest EMO

Przeprazam jeszcze raz :(


FlyOnFly kłamie on jest pesymistą a nie realistą ..

Zalezy kiedy ale w wiekszosci przypadkow jestem realista niz pesymistą :D

 

A teraz przepraszam ide kupic pare zyletek bo mi niektore utknely tu i tam :(

 

Ps. Zapomnialem o najwazniejszym! Czesc bociku musisz mi w czyms pomoc potem 3: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...