Skocz do zawartości

WolfQuest


Unbridle

Recommended Posts

WolfQuest, to gra RPG, w której wcielasz się w wilka i wykonujesz różne zadania np. znalezienie partnera, ochrona szczeniaków, zabicie cielaka na ranczu itp.

W pierwszych wersjach WQ można było znaleźć partnera, ale nie można było mieć szczeniaków. Możliwość ich posiadania wprowadzono dopiero w WolfQuest Survival of the pack.

 

Gra została stworzona na podstawie wieloletniej obserwacji wilków (ich zachowań, zwyczajów itp.). Gra daje nam możliwość grania na multipayerze i singleplayerze. Na multiplayerze może grać max 5 osób.

Ja sama przeszłam grę milion razy i nadal mi się nie znudziła. 

SnW.png

Screen zrobiony przeze mnie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w tej grze jeden raz atakując wilka (kliknij "Leave now" i kiedy on odpowie, że idzie kliknij esc ->Pack stats i patrz jak punkty doświadczenia same się nabijają :rainderp:) nabiłam sobie ponad 200 tys. punktów doświadczenia, a jama o nazwie Slought Creek jest od 50 tys. Niezły bonus. :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Ostatnio zaciekawiły mnie pogłoski o człowieku w WQ (strzela w nas na ranczu kiedy psy zaczną szczekać). Niektórzy widzieli go poza farmą. Jednak po spytaniu koordynatora WQ on odpisuje, że wszystkie zgłoszenia o człowieku na Amethyst Moutain i nad rzeką w Slought Creek dostaje z Polski i w grze nie ma człowieka. Sama się zastanawiałam, badałam wszystkie screeny i nie ma żadnej różnicy między ludźmi przedstawionymi na screenach. Jednak po zbadaniu screenów przyszłą pora na poszukiwania i jak się okazało człowieka nie ma. Przeszukałam całe mapy kilka razy i nic. 

Edytowano przez Unbridle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Gra daję Nam też możliwość posiadania jednego białego szczeniaka. Musimy najpierw odblokować jamę o nazwie Sloght Creek. Jeśli ktoś będzie chciał wiedzieć jak to zrobić... Na yt jest pełno poradników o tym. ^^

 

A Unek odkryła to sama. :3 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...