Skocz do zawartości

Moja inwencja - Liczę na pomoc :)


Camed

Co sądzicie o tym pomyśle?  

36 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzisz o tym pomyśle?

    • Dobry pomysł. Zamierzam pomóc w przygotowaniu.
    • Dobry pomysł. Lecz nie zamierzam pomagać w przygotowaniu.
    • Nie podoba mi się.


Recommended Posts

Nie wiem co wy o tym sądzicie, to jest taki mój pomysł. Może dałoby się stworzyć ten projekt/film/animację razem? Chodzi o przeróbkę MLP/Assasin's Creed czyli My Little Assasin. Dobrze by było gdyby ktoś dobrze się znał na grafice i animacji. Każdy mógłby zostać bohaterem w dubbingu. To taki mój pomysł na żywioł. Fabuła była by taka jak w AC, tyle że Altairem byłaby np. Zecora, Al-Mualimem jakiś podmieniec...

Zamieszczam taki szybki tytuł robiony w gimpie przez 3 minuty :) 

Liczę na odpowiedź i na wypełnienie ankiety.

 

Edit >> Ankieta poprawiona

Edytowano przez Camed
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Littlebart

Inwencja, pomysł jest ok. Mógłbym nawet zaprojektować okładkę związaną z kucykami i ac. Martwię się tylko o to, że tutaj prawie nikt nie zna się na animacji... może się mylę, ale chętnie zapisuję się do działu "grafik". Ankieta jest źle zrobiona, bo tutaj są 2 i trzeba je wypełnić, bo inaczej wyskakuje błąd. Jeżeli zaznaczymy jedną opcję to w drugiej musimy dać przeciwną i śmiesznie to wygląda, jakbyśmy jednocześnie byli za projektem, a "drugocześnię" sądzili iż nie wypali - popraw to. :giggle:

Edytowano przez Littlebart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej... Czyli na początek... Już wyczaiłem sobie program do animowania. Więc zajmę się animacją.

Littlebart - Jeżeli mógłbyś zrobić szyld filmu, byłbym bardzo zadowolony/szczęśliwy/zdumiony/rozradowany/zpinkaczowany :pinkie:

 

MisterGonzo - Jeżeli mógłbyś napisać scenariusz dotyczący filmu/animacji, było by wspaniale :)

 

Więc teraz czekam na wasz ruch, bym mógł stworzyć do tego animację. Wielkie dzięki!

 

p.s Wciąż poszukuję osób chętnych do dubbingu!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Pomysł nie spodobał mi się zbytnio, nie lubię Assasin's Creed.

Piszę to jedynie, aby nie wyjść na chama i prostaka, który głosuje na nie i wychodzi.

Zgadzam się, również nie lubię AC. Ale dla mnie to nie jedyny powód. Jakoś tego nie widzę. Nawet jeśli animacja będzie doskonała jak na chałupniczą robotę to martwi mnie jakość dubbingu. A na to jestem BARDZO wyczulony.

 

Jak na fanfic - świetny pomysł, ale ja bym uważał z tym rzucaniem się na głęboką wodę (czytaj - animację) bo można rąbnąć łbem o twarde dno i wypłynąć plecami do góry. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę pomagać w dubbingu, już nieraz dawałem głos, aczkolwiek jest dość hmm... dziwny. Fabuła, scenariusz, wszystko co z pisaniem związane również ogarnę. Jeśli chodzi o grafikę, to mogę coś z 2D porobić, ale animacja odpada (chyba że robimy ze spritów).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Nie wiem co wy o tym sądzicie, to jest taki mój pomysł. Może dałoby się stworzyć ten projekt/film/animację razem? Chodzi o przeróbkę MLP/Assasin's Creed czyli My Little Assasin. Dobrze by było gdyby ktoś dobrze się znał na grafice i animacji. Każdy mógłby zostać bohaterem w dubbingu. To taki mój pomysł na żywioł. Fabuła była by taka jak w AC, tyle że Altairem byłaby np. Zecora, Al-Mualimem jakiś podmieniec...

Zamieszczam taki szybki tytuł robiony w gimpie przez 3 minuty :)  attachicon.giftesttitle.jpg

Liczę na odpowiedź i na wypełnienie ankiety.

 

Edit >> Ankieta poprawiona

Widzę że masz naprawdę genialny pomysł. Sam jestem wielkim fanem AC i chciałbym jakoś pomóc. Niestety nie znam się na animacjach,ale mogę pomóc z dubbingiem. Mam tylko pytanie: czy będziesz chciał również zajmować się resztą części ? Jeśli tak to od razu zgłaszam się do pomocy :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...