Skocz do zawartości

Anioł z Ponyville [NZ][Romans][Dark][Violence][Crossover][Human][Slice of Life]


Gość poret50

Recommended Posts

Postaram się pisać jakoś inaczej. To znaczy... Np. Będę zapisywał wszystkie pomysły które mi przyjdą do głowy a później je wykorzystam. Ale mogę obiecać że 20 lipca pojawia się 2-3 rozdziałów w odstępach czasowych około 3 godziny. Wiec warto poczekać.

Może warto powiedzieć prawdę...

nie ma żadnych problemów technicznych. Nie mam na czym pisać (oprócz komórki). Moi rodzice zabrali mi komputer udzie miałem juz trochę napisane. Dlaczego to zrobili? Dobre pytanie... 14 lipca kadr w góry. W pociągu na 100% skończę co najmniej jeden rozdział. A resztę się zobaczy.Wyczekujcie bo jest na co.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, czekać będe na pewno, bo jest po co.

Jak mówiłem opowiadanie zapowiada się naprawde fajnie a skoro mają wyjść jakieś 2-3 rozdziały to jednak warto czekać

Ja już niemoge się doczekać :D

Edytowano przez Patryk956
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się rozmyślić. Bardzo bym chciał wcześniej, ale... No cóż. Zobaczymy co się da zrobić...

PS: Mam cichą nadzieje ze rozwinę z tego trylogie. A mam takowe plany...

Edytowano przez poret50
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość poret50

WUT?! Jaki spam? Nie ważne...

 

BARDZO WAS PRZEPRASZAM! PRZEPRASZAM ALE JESZCZE NIE NAPISAŁEM, ALE ZROBIĘ TO JUŻ WKRÓTCE (Mam na myśli ten tydzień). Wybaczcie! Już nie długo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wyniku podstępnej akcji Dolara, usunięte zostały szczegółowe plany ataku na twoją chałupę, z wykorzystaniem oddziałów ZOMO. Atak ten miał na celu "skłonienie" cię do szybszego napisania rozdziału. A tak, nie ma ataku - nie ma rozdziału. Dzięki Dolar :D

Edytowano przez SzymonL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Robię. Będąc tu w Turcji i patrząc w niebo oraz kontemplując swoje myśli nad słowami bibli, doznałem natchnienia. Rozdział juz w krótce!

Opentana Celestia

 

 

 

 

Ortografia!~Dolar84

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NARESZCIE!

Tyle czekania, lecz udało się wytrwać.

Ahhhh... te podteksty xD. Tia widzę ma poczucie humoru :D

Reakcje Luny są "dość" ciekawe a ilość różowych pyszczków jest dość wyskoka.

Mam nadzieję że następny rozdział nie zajmie ci tak długo i będziemy mogli niedługo przeczytać następny rozdział.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...