Skocz do zawartości

Anioł z Ponyville [NZ][Romans][Dark][Violence][Crossover][Human][Slice of Life]


Gość poret50

Recommended Posts

Garść uwag.

 

1. Przecinki.

2. Literówki.

3. Przecinki.

4. Luna śpi w nocy? Ciekawe, kto pilnuje gwiazd etcetera.

5. Przecinki, bo chyba o nich nie wspominałem.

1. Korektor...

2. Korektor...

3. Korektor...

4. To Fandom wymyślił że ona nie śpi w nocy, czyli automatycznie nie muszę się do tego stosować. 

5. Korektor...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. To dopiero pierwszy rozdział... Rozkręcę się.

 

PS: Powiem tak. Jutro zacznę już pisać następny rozdział. Kiedy będzie? Mam nadzieję że jak najszybciej :)

PPS: Korektor mówi że już poprawił przecinki. 

Edytowano przez poret50
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


PPS: Korektor mówi że już poprawił przecinki. 

 

Sprawdziłem i albo nie wyświetla mi tych zmian, albo twój korektor nie wie, że imiesłowy zakończone na -ąc oddziela się przecinkami od reszty zdania. No i "w brew pozorom" - powinno być wbrew pozorom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i albo nie wyświetla mi tych zmian, albo twój korektor nie wie, że imiesłowy zakończone na -ąc oddziela się przecinkami od reszty zdania. No i "w brew pozorom" - powinno być wbrew pozorom.

1. Widzę, że Poret50 lubi przekręcać moje słowa. Powiedziałem mu, że już poprawiam, a nie poprawiłem.

2. Dzięki za informacje o imiesłowach. Zapomiałem o tym.

3. Gdzie ty widzisz "w brew pozorom"? Chyba, że to nie w opowiadaniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


3. Gdzie ty widzisz "w brew pozorom"? Chyba, że to nie w opowiadaniu.

 

 

tym światem. W brew pozorom szatan nie śpi. Jeżeli widzi, że w danym świecie jest chociaż odrobina zła, nienawiści… Wykorzysta je na pewno. Księżniczko?

Strona 13, sam początek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

tym światem. W brew pozorom szatan nie śpi. Jeżeli widzi, że w danym świecie jest chociaż odrobina zła, nienawiści… Wykorzysta je na pewno. Księżniczko?

 

Strona 13, sam początek.

Dobrze, dzięki. Powinno już być wszystko poprawione jednak nie jestem pewien, gdyż trudno poprawia się kogoś kto pisze przecinki nawet przed i.

Edytowano przez WhitePony080
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


gdyż trudno poprawia się kogoś kto pisze przecinki nawet przed i.

 

Oj tam, oj tam... 

 

Dziękuję za pochwały, mam nadzieję że do czwartku się wyrobię :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy jest jakikolwiek sens napisania tego posta. Dlaczego? Błędy, które zostały opisane wcześniej(post z 21 czerwca i wcześniejszy Gandzi) nadal nie są poprawione.  Ciekawe czy teraz się to zmieni?

 

Prolog:

  • Ta będzie dużo prostsza niż poprzednia,, a zarazem niezwykle trudna.- Dwa przecinki (2 strona)
  • Trzeba iść, ...rozłożyłem skrzydła i podleciałem...- Błąd logiczny, znaczenie słowa jest zupełnie inne. (2 strona)
  • Właściwie wszystko. Każdy

robi to, co zawsze chciał robić - Zbędna linijka przerwy. (2 strona)

  • Przybierzesz formę kucyka, i będziesz tam po prostu żył. - Zbędny przecinek. (3 strona)
  • Wystarczy że otworzysz portal. - Wystarczy, że. (5 strona)
  • Dlaczego Celestia zemdlała? - Luna zemdlała. (7 strona)
  • Faktycznie każdy kto zobaczy Raj, musi

umrzeć. - Znów zbędny ENTER. (8 strona)

  • Na cały zamek rozbrzmiały uderzenia metalu o meta. - Metalu o metal. ( 9 strona)
  • Luna Usiadła na łóżku już w pełni przebudzona. - Z małej litery "usiadła" (10 strona)
  • Wszyscy trzej wyszliśmy z lochów... - Troje, najlepiej pominąć dwa pierwsze słowa w zdaniu. Sens zostanie zachowany. (11 strona)

Rozdział I

  • Ściany były koloru pistacjowego, a na środku Sali stał... - sali (1 strona)
  • Coś jak „owalny pokój” w białym domu. - Białym Domu. (2-3 strona)
  • To teraz cię pojadę! - Moim zdaniem powinno być "Ci". (3 strona)
  • Czyli standardowo Białą długą szatę oraz drewniane sandały. - Czyli standardowo"."/"-" Biała długa szata... (4 strona)
  • Spojrzałem na Chrystusa z pod grzywy. – Czy anioł może się zakochać? W istocie długo wiecznej? - spod i długowiecznej (9 strona)
  • ...pjo czym dotknął dłonią okładki... - po (10 strona)
  • Wiara i Chwała. - Wiara i chwała. (10 strona)
  • Otworzyłem drzwi od portalowni. - Do portalowni ? Ciekawe pomieszczenie.(10 strona)

Zastanawiam się czy anioł może przeklinać( 2 i 6 strona)? Nigdy żadnego nie spotkałem, ale chyba nie.

Kilka razy wypowiedź jednej postaci przedzielona jest linijką przerwy. Tak samo jak oddzielone są wypowiedzi bohaterów.  

 

Co do samej treści nie chce się na razie wypowiadać.

Edytowano przez grik1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zastanawiam się czy anioł może przeklinać( 2 i 6 strona)? Nigdy żadnego nie spotkałem, ale chyba nie.

 

Ale to półanioł-półczłowiek. Połączenie Wolnej woli i trochę innego zachowania z mocami, nieśmiertelnością, oraz poddaństwem totalnym wobec Boga. Więc... Dlaczego nie mógłbym przeklinać? Poza tym żadne przekleństwo nie było wypowiedziane poza sferą myśli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...