Skocz do zawartości

Anioł z Ponyville [NZ][Romans][Dark][Violence][Crossover][Human][Slice of Life]


Gość poret50

Recommended Posts

Gość Ziemowit
18 minut temu BronyReader napisał:

 

Przeczytaj dokładnie komentarz Ylthin. Tak przeprosiny nie wyglądają. 

Zwykłe "przepraszam" wplątane gdzieś w środku wypowiedzi to po prostu za mało. 

 

To ty wiesz co Ylthin myśli, że ją posądzasz?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziemowit
Właśnie teraz BronyReader napisał:

 

Chyba nie rozumiem, co napisałeś. Nie wiem co myśli Ylthin, ale wiem i widzę co napisała. 

Ja tam widzę całą prawdę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas na trochę krytyki.

 

Plusy:

+ gdyby się tylko naprawdę dobrze zabrać do tematu, to mogłoby powstać nawet niezłe opowiadanie

 

I na tym plusy się kończą.

 

Minusy:

- byłoby tego dużo do wymieniania, więc napiszę tylko dwa słowa: cała reszta. Przesłodzony początek, OP główny bohater, kolejne wydarzenia wprowadzane z gracją słonia w składzie porcelany... W żenadometrze skończyła mi się skala. Niektóre fragmenty są tak złe, że aż dobre i można się pośmiać, szczególnie w połączeniu z celnymi komentarzami Cahan. 

 

Postawę autora można opisać słowami: "Moja jest tylko racja i to święta racja. Nawet, jak twoja racja jest mojsza, niż moja, to moja jest najmojsza", czy coś w ten deseń. Słowa "Skasuj post i odejdź" najlepiej o nim świadczą.

 

Ocena: 2/10 :burned:

 

Pozdrawiam i mimo wszystko czekam na lepsze dzieła autora.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu Coldwind napisał:

Czas na trochę krytyki.

 

Plusy:

+ gdyby się tylko naprawdę dobrze zabrać do tematu, to mogłoby powstać nawet niezłe opowiadanie

 

I na tym plusy się kończą.

 

Minusy:

- byłoby tego dużo do wymieniania, więc napiszę tylko dwa słowa: cała reszta. Przesłodzony początek, OP główny bohater, kolejne wydarzenia wprowadzane z gracją słonia w składzie porcelany... W żenadometrze skończyła mi się skala. Niektóre fragmenty są tak złe, że aż dobre i można się pośmiać, szczególnie w połączeniu z celnymi komentarzami Cahan. 

 

Postawę autora można opisać słowami: "Moja jest tylko racja i to święta racja. Nawet, jak twoja racja jest mojsza, niż moja, to moja jest najmojsza", czy coś w ten deseń. Słowa "Skasuj post i odejdź" najlepiej o nim świadczą.

 

Ocena: 2/10 :burned:

 

Pozdrawiam i mimo wszystko czekam na lepsze dzieła autora.

 

Dziękuję ci za komentarz. Jednakże... Zwróć uwagę na to, jak stary jest ten fanfick. Niestety, ale powieść nie będzie kontynuowana. 

Pozdrawiam! 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...